Ukrainas norikumus esmu skatījusies. Šobrīd izvērstu publikāciju nevaru sagatavot, bet īsā prognožu versija: lūzuma punkts varētu būt ap 24. martu vai aprīļa pašā sākumā. Karadarbība pierimst, vismaz atsevišķos reģionos. Līdz vasaras vidum daudz kam vajadzētu sakārtoties. RU armija dažu nedēļu laikā, protams, neaizies, bet varētu būt sarunas par pamiera noslēgšanu. Ja ne visā valstī, tad kādos reģionos, lielāka skaidrība par zaļajiem koridoriem, vairāk humanitārās palīdzības u.tml.

Savukārt Zeļenskim jāuzmanās un jāvērtē, kas ir tā komanda, tie cilvēki, kas ir ap viņu. Negribētos rakstīt par nodevību, bet... jā, jābūt modram. Putins šobrīd iet ar graujošu enerģiju, bet, sākot no aprīļa, var "uzdot nervi", būt eksplozīvas dusmas. Tajā par laikā sākas slikts, neporozējams periods karjerai, kas ilgst līdz nākamā gada aprīlim. Nevarēšu pateikt, kas tieši kurā brīdī var notikt, bet viņa karjeru ietekmēs negants un neprognozējams Urāns.

Pagaidām tā.

Bet tālāk 2022. gada prognozes, ko pērn gada nogalē rakstīju "Vakara Ziņām".

*

Kad dzīvosim mierīgāk?

Lielie kosmosa «spēlētāji» rada spriedzi

Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe

Kosmosā pēdējos gados tā dēvēto tālo planētu kombinācijas bijušas ļoti negantas, un arī 2022. gadā dažādas spriedzes kombinācijas turpināsies. Sliktā ziņa ir tāda, ka kopumā diez ko mierīgāk nekļūs, bet labā – 2022. gads būs mazmazlietiņ gaišāks nekā 2021. Un katram cilvēkam vai uzņēmumam ir sava astrokarte, kas nozīmē: ja arī kopējais fons negatīvs, daudziem tomēr dotas iespējas dzīvot optimistiski, veidot biznesu, strādāt, pelnīt, mīlēt.

Globālās pārmaiņas turpinās

Dzīvojam globālu pārmaiņu periodā, un faktiski tās ir sākušās jau sen, pamazām uzņemot apgriezienus.

Viens no pārmaiņu vēstnešiem ir Plūtons Mežāža zodiaka zīmē. Šis ir garš astroloģiskais cikls, kas sācies 2008. gada novembra beigās un ilgs līdz 2023. gada marta beigām. Pēc tam vēlreiz atgriezīsies šajā zodiaka zīmē 2023. gada vasarā un uzkavēsies tur līdz 2024. gada janvārim.

Mežāža zodiaka zīme pēc savas būtības ir konservatīva. Astroloģijā tās aizbildniecībā ir likumi, valstiskās struktūras, lietu kārtība, tradīcijas, arī būvniecība, nekustamais īpašums u.c. Plūtons savukārt ir lielais transformators, noteiktās kārtības un tradīciju irdinātājs. Pasaule mainās.

Ja palūkojamies nesenā pagātnē, tad kopš Plūtona nonākšanas Mežāzī daudz kas noticis. Ap to laiku pirmo reizi ASV vēsturē par valsts prezidentu tika ievēlēts afroamerikānis– Baraks Obama, tajā laikā Kosovas parlaments pasludināja neatkarību no Serbijas, Gruzija izstājās no NVS, Turcijas bruņotie spēki iebruka Irākā. Patlaban – talibu nākšana pie varas Afganistānā, Lukašenko režīma diktatūra u.c.

Atskatoties vēsturē – 16. gadsimtā, kad Plūtons atradās Mežāzī, Eiropu sašķēla Mārtiņa Lutera reformācijas kustība, savukārt Amerikas kontinentu skāra pirmais spāņu kolonizācijas vilnis.

Cita starpā ir arī tādas kombinācijas, kādas bija,kad pasaule cīnījās ar Lielās depresijas sekām un Eiropā nostiprinājās autoritārie režīmi (1934.–1942.).

Varam prognozēt, ka varas un sistēmu maiņas pasaulē turpināsies. Jā, arī radīsies kādi jauni partnerības veidojumi. Kā, piemēram, 2021. gada rudenī ASV, Lielbritānija un Austrālija paziņoja par Indijas–Klusā okeāna stratēģiskās partnerības izveidi. Pirmā šīs partnerības iniciatīva būs palīdzība Austrālijai kodolzemūdeņu būvē, izmantojot ASV un Lielbritānijas tehnoloģijas. Tāpat Austrālija iegādāsies tālas darbības rādiusa ASV spārnotās raķetes «Tomahawk». Tehnoloģiju straujā attīstība arī ir viena no šībrīža tendencēm.

Finanšu tehnoloģijas un darbinieku mikročipi

Vēl viena no svarīgākajām kombinācijām ir Urāna atrašanās Vērša zodiaka zīmē. Pēdējā ir baņķieru zīme. Kā smejies – katram Vērsītim savs naudas podiņš, ko lolot, aprūpēt un papildināt. Šajā pozīcijā Urāns jau arī atrodas kādu laiku un būs vēl līdz 2026. gadam. Astroloģijā šo planētu saista ar dažādām tēmām, arī ar straujām pārmaiņām un tehnoloģiju attīstību.

Kā redzams, bankas tiešām strādā, lai uzlabotu digitālos pakalpojumus. Jau neviens nebrīnās, ka klienta identifikācijā tiek izmantota biometrija.

Cita starpā Urāns pirmo reizi Vērša zīmē iegāja 2018. gadā, un ap šo laiku Igaunijas «Tele2» darbiniekiem tika piedāvāts ievietot rokā mikročipu ērtākai biroju durvju atvēršanai, un daži iespēju arī izmantoja. Šīs tehnoloģijas ir arī ASV, Lielbritānijā, Zviedrijā. Izcēlies pat skandāls, kad kāds uzņēmums vēlējies saviem darbiniekiem to pārvērst par obligātu pasākumu.

Bet atgriežoties pie finanšu jomas – ir sākušās diskusijas par digitālā eiro ieviešanu. Sazvērestības teoriju piekritēji lēš, ka tādējādi tiktu izskausta skaidrā nauda un pastiprinātos kontrole. Eiropas Centrālā banka šādu scenāriju noliedz un savā mājaslapā skaidro, ka digitālais eiro papildinātu skaidro naudu, nevis to aizstātu. «Digitālais eiro tiktu izmantots līdztekus skaidrajai naudai, reaģējot uz klientu augošo pieprasījumu pēc ātriem un drošiem digitālajiem maksājumiem,»stāsta banka.

Kas notiek ar ES?    

Mēs neesam vieni, un, prognozējot tendences, jāskata dažādas tēmas un jomas. Ne tikai vispārējās globālās tendences, bet arī norises Eiropas Savienībā (ES).

Tā kā ES veidošanās process bijis ilgs un vairākos posmos, diezgan grūti izvēlēties datumu, kuru uzskatīt par dzimšanas dienu. Pirmsākumi meklējami 1951. gada 18. aprīlī, kad tika dibināta Eiropas Ogļu un tērauda kopiena. Savukārt 1957. gada 25. martā tika parakstīts Eiropas Ekonomikas Kopienas dibināšanas un Eiropas Atomenerģijas kopienas dibināšanas līgums. Pēc būtības šo vairāk varētu uzskatīt par ES dibināšanas laiku.

Minētajā datumā un tātad ES pamathoroskopā ir kombinācijas, kas cilvēka astrokartē norādītu uz lieliem šķiršanās riskiem. Palēnām, ar iespējamām intrigām un šantāžu no abu partneru puses. Ļoti nelāga izskatās arī naudas resursu apsaimniekošana, darījumi ar bankām. Savienībai ir lielāki riski iedzīvoties zaudējumos nekā ieguvumos. Bet visādi citādi šim veidojumam nav ne vainas.

Katrai struktūrai svarīgi ir arī individuālie gadu cikli. No 2021. gada rudens līdz 2022. gada rudenim sāpīgākie jautājumi saistās ar darbaspēku, strādājošo kompetenci, spēju brīvi pārvietoties. Pieļauju, ka daudzas ES bloka valstis izjutīs darbaspēka problēmu. Jutīga arī ārzemju tēma, t.i., problēmas var sagādāt aiz ES robežām notiekošais. Patvēruma meklētāju pūļi, citu valstu veidoto savienību ietekme u.tml.Varbūt kāda valsts arī sāks nopietnāk domāt par «laulības» šķiršanu.

Latvijai Saturna ierobežojumi

Mums svarīgi – kas notiek Latvijā.Pirmām kārtām cilvēkiem, protams, aktuāls jautājums, kas notiks ar ļauno vīrusu. Te uzreiz jāteic, ka vīrusam nav horoskopa (t.i., nav «dzimšanas datu»), līdz ar to prognozēt, kā tas tieši rīkosies, nevaram. Infektologi vēsta, tas ir ieradies pasaulē uz palikšanu. Bet, runājot par nākotni, viss jāskata kontekstā. Gadiem grautā Latvijas veselības aprūpes sistēma, varas vīru lēmumi, ierobežojumi utt. Tātad jāanalizē Latvijas valsts astrokarte kopumā, ņemot vērā situāciju, kādā esam šobrīd.

Mūsu valsts horoskops 1918. gada 18. novembrī ir problemātisks. Lielākā pretstāve starp valsts varu un tautu. 2022. gadā līdz maija otrajai pusei valsts struktūras var nobremzēt dažādus pozitīvus procesus. Savukārt labs laiks radošām darbībām, jaunatnes un sporta tēmai. Lai vai kādus lēmumus pieņem vara, šo nozaru cilvēki meklēs risinājumus un iespējas savām izpausmēm.

Maija beigās sākas un līdz pat 2023. gada pavasarim turpinās periods, kad negantnieks Saturns izveido ierobežojošu kombināciju ar Latvijas astrokartes Sauli, kas ir vitalitāte, enerģija, optimisms, attīstība. Ir arī kombinācijas, kas rada bažas par emigrācijas vilni. Labā ziņa, ka minētais periods piemērots mācībām, komunikācijai, tehnoloģiju attīstībai, kultūras uzplaukumam – ja ne publiski, tad radošo cilvēku prātos, studijās, kabinetos.

Un vēl labāka ziņa ir tā, ka katram cilvēkam, firmai, struktūrai ir savs individuālais horoskops, savi individuālie gada cikli un nekad nav vienlīdz labi vai slikti visiem.

Bloga sadaļas

Guna Kārkliņa

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

551 iesaka šo blogu

Balsot