Publikācija žurnālā "Citādā pasaule", Nr.10, 18-31.maijs, 2011.gads (saīsināta).

(word textu skat.apakšā)

 

 

 

 

Cilvēka astroloģiskajā kartē, pamathoroskopā, var redzēt, kāds finanšu stāvoklis viņam dzīvē nosacīti paredzēts: caur ko šo naudu var nopelnīt, kā to labāk tērēt, ar kādām nodarbēm, vai caur karjeru, laulībām, mantojumu saņems. Vārdiņš „nosacīti” ir būtisks, jo nerisināmu situāciju nav, un, kaut varbūt grūtāk, bet situāciju vienmēr var labot – galu galā cilvēkam piemīt brīvā griba.

Turklāt, ja arī cilvēkam pamathoroskopā finanšu stāvoklis ir apgrūtināts, var būt labie, veiksmīgie gadi, kad viss notiek kā pa sviestu. Protams, būtiska ir paša cilvēka nostāja, griba, vēlme ko mainīt. Astroloģe Guna Kārkliņa, kas bieži konsutlē arī par biznesa un finanšu jautājumiem, stāsta, ka reiz viņai bijusi saskarsme ar cilvēku, kam pamathoroskopā naudas lietas bija nopietni apgrūtinātas, lai gan ne bezcerīgi. Šis cilvēks visu laiku dzīvi tiešām saskārās ar finanšu problēmām, un pats no tā cieta. Bet... „Kad ar viņu pārrunājām dažādas iespējas, nodarbes, jomas, kurās kaut kas varētu izdoties, viņam vienmēr visas atbildes sākās ar noliegumu – es to nevarēšu, es to negribu, es to nepratīšu, bet tur ir niša aizņemta, bet tur ir konkurence... Tātad jau tā apgrūtināto (bet ne bezcerīgi) naudas plūsmu šis cilvēks ar saviem „ne” nobloķē pavisam. Un, protams, laimīgs nejūtas,” stāsta Guna.

Tajā pašā laikā citam planētu izkārtojums var būt tik labvēlīgs kā Bilam Geitsam, bet viņi ne tuvu nav miljonāri. Tas nozīmē, ka iespējas ir, bet cilvēks (parasti tas ir tāds, kam horoskopā dominē planētu harmoniskie aspekti, tas ir, daudz kas padodas viegli un it kā pats no sevis) palaižas slinkumā un tās neizmanto. Tātad pašam arī kaut kas tomēr ir jādara, kā tajā anekdotē – nepietiek vien Dievu lūgt, lai piešķir bagātību, pašam vismaz loterijas biļete jānopērk.

Protams, ļaudis arvien vilinājis uzzināt, vai zvaigznēs var redzēt arī, kad tad īsti gaidāms lielais vinnests? Kad likt kazino uz visu likmi? Kad spēlēt totalizatorā?

Principā patiešām var pateikt, kad ir izdevīgs brīdis to darīt. Bet, pirmkārt, astroloģija – tie nav 100, bet, maksimums, 80 procenti. Otrkārt, tie, kas nopietni studē ezotēriskās un okultās zinātnes, pret šādām lietām izturas ļoti rezervēti – ar uguni spēlēties nevajag. Neviens solīds astrologs jums neteiks – ejiet rīt pulksten 15.00 nopirkt biļeti Liepu ielas kioskā, un vinnēsiet 10 000 latu! Tas jau ož pēc šarlatānisma. Labākajā gadījumā astrologs var pieminēt, ka, piemēram, iespējama negaidīta veiksme finanšu lietās.

Taču astrologs noteikti var pateikt, kad labāk ieguldīt naudu, kad – tērēt; kādā nozarē ieteicams darboties; kad slēgt līgumus, kad aizņemties vai aizdot un kad labāk nogaidīt un nedarīt neko. Protams, dzīvi atlikt nevar, bet tad jārēķinās, ka gaidāmi sarežģījumi.

Arī, veidojot horoskopu uzņēmumam vai biznesa projektam, var palūkot, vai firmai nav bloķēta naudas plūsma attiecīgajā laikā un nozarē. Mēdz būt gadījumi, kad naudas kanālus viens otram bloķē biznesa partneri, tādēļ nevajag brīnīties, ja, diviem draugiem sadomājot veidot kopīgu biznesu, reizēm numerologs vai astrologs var ieteikt labāk tomēr palikt labiem draugiem nevis kļūt par neveiksmīgiem biznesa partneriem. Taču jebkurā gadījumā risinājumus, protams, vienmēr var atrast – nekad nav absolūti bezcerīgu stāvokļu.

Bloga sadaļas

Guna Kārkliņa

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

551 iesaka šo blogu

Balsot