Horoskopi Dziesmusvētkiem, 30. jūnijs-7.jūlijs

AUNS

Būs noskaņoti enerģiski – jūra lūdz ceļiem un galva sniedzas mākoņos. Daudz radošuma un sacensības gara. Taču jāsargās no stresa un spējas, neapdomīgas rīcības. Svētku laikā var rasties sirsnīgas simpātijas. Ģimenes cilvēkiem svarīga radniecības un kopības sajūta, tāpēc labi būtu, ja tuvumā ir savējie. Apmeklējiet kopā pasākumus un dalieties iespaidos.

VĒRSIS

Lieliskas iespējas svētkos satikt interesantus cilvēkus, izveidot kontaktus – gan privātus, gan lietišķus. Ar entuziasmu piedalīsieties visur un labprāt izbaudīsiet svētku kultūras programmu. Mācēsiet sevi pasniegt un sekmīgi uzstāsieties publikas priekšā. Piedalieties arī neformālos, saviesīgos pasākumos, kur varat gūt jaunus draugus.

DVĪŅI

Enerģijas netrūks, būs spēks un vēlme visur piedalīties. Ja esat svētku dalībnieks, tad jāuzmanās izkliedēt uzmanību un „izšaut pulveri” vēl pirms iznāciena. Tāpat nevajadzētu aizrauties ar neformālu pasākumu apmeklēšanu. Apskatiet pēc iespējas vairākos no plašās kultūras programmas. Svētku laiks atstās dziļu emocionālo iespaidu.

VĒZIS

Daudz emociju un pozitīva saviļņojuma. Būsiet pacilāts, iedvesmots un ar katru nervu šūniņu izjutīsiet savu iekļaušanos kopējā pasākuma noskaņā. No sirsnīga aizkustinājuma droši vien kādos brīžos būs jāmeklē mutautiņš. Ļaujieties svētku priekam un nedomājiet par darbu, gan tas pagaidīs, un arī sadzīviskas rūpes atlieciet malā.

LAUVA

Radošas dzirkstis uzšķilsies un uzmirdzēs visā krāšņumā. Stājoties publikas priekšā, būsiet pārliecinošs un spožs. Ja startējat komandā, tad jāuzmanās pārāk izcelties ar savu individualitāti. Viegli veidosiet pazīšanās un pēc šiem svētkiem būsiet par vairākiem draugiem bagātāks. Izjutīsiet saikni ar savu zemi, tautu un dzimtas saknēm.

JAUNAVA

Spējas perfekti uzstāties publikas priekšā, precīzi izpildīt vadītāja norādījumus un to visu papildināt ar emocionālu sniegumu. Labi izjutīsiet partnerus un kolektīva saspēli, sadziedāšanos vai sadancošanu. Brīvajā laikā labprāt apmeklēsiet saviesīgus pasākumus, izbaudīsiet pilsēta pulsu dienā un naktī. Var rasties simpātijas ar tālejošu turpinājumu.

SVARI

Veiksmīgs laiks, lai uzstātos publikas priekšā un parādītu, ko spējat. Svarīga prasme sadarboties, sadziedāties un sadancot. Labprāt piedalīsieties neformālos, saviesīgos pasākumos un, taču jāsargās no pārliekiem tēriņiem. Izklaidējoties, skaitiet līdzi izdevumus. Baudiet svētkus un nedomājiet par darbu, gan ar to tiksiet galā vēlāk.

SKORPIONS

Vairāk optimisma! Šie taču ir vieni no skaistākajiem un emocionāli bagātākajiem Latvijas svētkiem. Nolieciet malā domas par darbu, biznesu un citiem nopietniem pienākumiem, un baudiet dzīvi. Ja spēsiet atbrīvot radošos talantus, sniegums būs patiesi labs. Kādam svētku burzmā dzīve var uzdāvāt romantisku tikšanos, kas sirdij liek pukstēt straujāk.

STRĒLNIEKS

Ja piedalieties svētku programmā, ievērojiet kolektīva vadītāja norādījumus un necenties izpausties ar savām iniciatīvām, neatkarības mīlestība šoreiz būs nevietā. Svarīga prasme darboties komandā. Svētkos gūsiet pozitīvas emocijas un patiesus, dziļus pārdzīvojumus. Izjutīsiet kopības sajūtu un piederību savai tautai.

MEŽĀZIS

Viegli nebūs, mēģinājumi, uzstāšanās, piesātināta programma, taču jūsu pašdisciplīna būs augstā līmenī. Spēsiet mobilizēties pats un turēt pie kārtības citus. Uzņemieties neformālas organizatora un koordinatora funkcijas. Svētku laikā var rasties kādas jaunas atziņas par dzīves vērtībām vispār. Pēc svētku pasākumiem mājup dosieties ar pozitīvu enerģijas lādiņu. 

ŪDENSVĪRS

Jūsos pulsēs sacensības gars un vēlme parādīt savas spējas, tajā pat laikā būsiet uzmanīgs pret apkārtējiem un lieliski pratīsiet iekļauties komandā. Kopības un vienotības sajūta būs svarīgāka par savas individualitātes parādīšanu. Brīvajā laikā apmeklējiet neformālus un izklaidējošus pasākumus kopā ar ģimeni vai labiem draugiem.

ZIVIS

Ļoti radošas noskaņas. Kopējā gaisotne pacilās un iedvesmos un jūs burtiski atplauksiet. Mākslinieciskais sniegums būs nevainojams. Svētku laikā iepazīsieties ar burvīgiem, interesantiem cilvēkiem un kāds no viņiem var izrādīties ļoti īpašs. Jābūt uzmanīgam ar naudu un jāizvairās no spontāniem, neapdomīgiem tēriņiem.

Bloga sadaļas

Guna Kārkliņa

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

467 iesaka šo blogu

Balsot