Šis nav astroloģisks priekšraksts policistiem un izmeklētājiem, kā arī neapstrīdams raksturojums, uz kura pamata sākt ar neuzticību skatīties uz kaimiņiem, draugiem un paziņām. Šie ir vienkārši horoskopi, lai mazliet pasmaidītu arī par nopietnām tēmām un pieņemtu zināšanai to, no kā jāuzmanās sevī pašā:)

(Vakara Ziņas)

AUNS

Auns ir dinamisks un karstgalvīgs. Kad sarīkota plūkšanās vai izskaidrošanās uz līdzenas vietas; notikusi vētraina greizsirdības scēna; kāds kādam „sadevis pēc nopelniem” cīņā par taisnīgumu, tad, visticamāk iesaistīti Auni. Uz Auna zīmes pusi var raudzīties tad, ja kāds ar ķieģeli izsitis juvelieru veikala stiklu, pārdroši nolaupījis rubīnu kaklarotu vai aizdzinis modernu sarkanu sporta auto.

VĒRSIS

Viņi izceļas ar ietiepību un mērķtiecību. Ja atklājas, ka zem bankas izrakta pazemes eja un aiznests seifs vai zelta stieņi, tad to ar savu neatlaidību var būt paveikuši Vērši. Meklējiet viņus arī tur, kur noticis nekustamā īpašuma izkrāpšanas gadījums vai veiktas nopietnas finanšu mahinācijas. Un ziniet, ka viņiem droši var uzticēt „melno kasi”, bet brīvajā laikā ieraudzīt niekojamies ar slavenu mākslinieku gleznu pakaļdarinājumiem.

DVĪŅI

Apbrīnojami lieliskas komunikācijas spējas, un vārdi, pēc kuriem kabatā nav jālien, padarīs Dvīņus par izciliem mahinatoriem. Potenciālais upuris pat nesapratīs, pa kuru laiku apvārdots un piešamaukts. Dvīņu interešu lokā ir viss jaunais, tostarp mūsdienu tehnoloģijas – ir tik interesanti un viegli kļūt par hakeri, uzlauzt kādu mājas lapu vai pat bankas kontus. Viņu atslēgas vardi „kustība un pārvietošanās” ir noderīgi, ja uz drošāku vietu jāpārdzen nozagts auto.

VĒZIS

Klusie ūdeņi ir dziļi, un aiz neuzkrītoša, solīda ārējā tēla var slēpties īsts pelēkās zonas kardināls. Vēzis rūpīgi izplānos un neuzkrītoši paveiks savus tumšos darbiņus, paslēpsies alā, un neviens pat nenojautīs, kur meklējams vainīgais. Labs mahinators, ja darīšana ar nekustamo īpašumu. Zinās, kā izrīkoties ar nelegālas izcelsmes pārtikas precēm vai iesaistīties tabakas un alkohola kontrabandā. Bet, ja kāds aizskars „ģimeni”, atmaksa nāks nenovēršami.

LAUVA

Dabiskas spējas izcelties un spīdēt. Lauva atbildīs mafijas krusttēva lomai – spožs limuzīns, dārgs cigārs un zelta zīmoggredzens pirkstā. Labi organizatori un koordinatori, viņu tumšie darbi nepaliks bez rezonanses. Jāmeklē Lauvas, ja veikti negodīgi, spekulatīvi darījumi ar vērtspapīriem, vīri melnās maskās nolaupījuši dimantus, bet pēdas slēptas aizdedzinot nozieguma vietu. Iespējams, ka Lauvas jāmeklē arī tad, ja pēc balles sirdsdāmu dēļ notikusi izskaidrošanās vai izdemolēta vecpilsēta.

JAUNAVA

Detaļas, detaļas un vēlreiz detaļas. Smalkas nianses un perfekta sistēma liecinās par to, ka savu roku tumšajos darbos pielikusi Jaunava. Viņu meklējiet medicīniska satura afērās, nelegālos darījumos farmācijā vai pārtikas nozarē. Jaunava labi izplānos fiktīvās laulības, nodokļu „shēmošanu”, zinās, kā tikt galā ar darba inspekciju vai kādu citu pārbaudi, ja darbavietā kaut kas nav kārtībā. Drošās rokās būs arī dubultā grāmatvedība, viltotas pavadzīmes un citi aizdomīgas izcelsmes dokumenti.

SVARI

Smalki izplānoti likumpārkāpumi, kurus pavada intrigas – šis lauciņš būs Svaru zīmes pārziņā. Viņi spēj būt gan diplomāti – lai apvārdotu, gan kombinatori – lai izdomātu, taču realizācija, visticamāk, tiks kādam citam. Svari zinās, kā savērpt un samezglot notikumus, lai vēlāk neviens nevar tikt skaidrībā. Meklējiet viņus diplomātu un ārlietu intrigās, kā arī juridiskās un laulību afērās. Un arī tad, ja notikusi mākslas priekšmetu zādzība vai atklāts Monas Lizas viltojums.

SKORPIONS

Leģendārais Šerloka Holmsa pretinieks profesors Moriartijs, visticamāk, bija Skorpions. Šīs zīmes pārstāvis var sēdēt kā zirneklis savā plaši noaustajā tīklā un vajadzīgajā brīdī pavilkt aukliņas, lai sistēma darbotos. Viņš ir shēmotājs un lielais kombinators. Kuram gan vēl labāk padosies nodokļu slēpšana, aizdomīgi finanšu darījumi un viltotas naudas drukāšana! Arī greizsirdības, kaislību un atmaksas tumšajos darbos var būt darīšana ar Skorpionu.

STRĒLNIEKS

Cilvēks – sabiedrības dvēsele. Visticamāk, kāds Strēlnieka zīmes pārstāvis var būt iesaistīts tur, kur nelabas lietas pastrādātas grupā. Viņš var būt impulsīvs un kaut ko sadarīt emociju iespaidā. Tā kā Strēlniekam svarīgas filozofiskas un reliģiskas tēmas, varbūt viņš būs tur, kur notikuši „krusta kari” vai cīņas par pasaules varas pārdali. Varbūt viņš arī būs tas, kas mēģinās pārdot viltotus izglītības dokumentus vai apkrāpt kazino vai spēļu zāli.

MEŽĀZIS

Uzcītīgs un neatlaidīgs. Ja noorganizēta bēgšana no cietuma kameras un ar karotītēm izrakta eja, tad, iespējams, tur iesaistīti Mežāži. Viņi būs arī iesaistīti labi izplānotās, pamatīgās lietās, kur jūtama bezkaislīga, aukstasinīga pieeja, jo Mežāži gandrīz nekad nerīkojas impulsīvi, emociju iespaidā. Viņu darbības lauciņš var būt finanšu mahinācijas, dubultās grāmatvedības uzturēšana un īpašumu afēras, viņi var būt iesaistīti perfektā dokumentu viltošanā.

ŪDENSVĪRS

Tehnoloģijas ir Ūdensvīru stihija. Vai drošības sistēmas var būt šķērslis, lai iekļūtu tur, kur nepieciešams – kādas iestādes vai firmas iekšējā tīklā, banku kontos vai slepenos failos? Viņš mācēs apieties ar spiegošanas tehniku, kā arī atslēgt vai sagandēt modernos aizsardzības līdzekļus (kustības adapterus, videokameras u.tml.). Viņš var būt iesaistīts anarhistiskās organizācijas, pastāvošai varai naidīgos grupējumos, spiegošanas un slepeno aģentu tīklos. Iespējams, darbosies „idejas vārdā”.

ZIVIS

Emociju noziegumi ar mistikas un sirreālu piesitienu. Iespējams, galma indētāju laikmets bija Zivju tumšo izpausmju laiks. Nāvējošs parfīms un iesmaržots cimds... Zivis var būt līdzdalīgas tur, kur tumšie darbi, šķietami, izgājuši ārpus loģikas likumiem. Viņas spētu būt veikli krāpnieki, mahinatoti un apvārdotāji. Mazliet parunā un jūties kā nohipnotizēts, bet maciņš vai pulkstenis no rokas pa to laiku aizgājis nezināmus ceļus...

Bloga sadaļas

Guna Kārkliņa

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

467 iesaka šo blogu

Balsot