AUNS

Daudz enerģijas, kas jāliek lietā. Lai uzturētu fizisko formu un možu garu, vēlamas sportiskas, kustīgas aktivitātes. Taču nebūtu ieteicams izvēlēties ekstrēmus sporta veidus, kam ir paaugstināts traumatisma risks. Auna zīmes pārstāvjiem vajadzētu daudz uzturēties svaigā gaisā, no rītiem skriet, ziemā slēpot.

VĒRSIS

Ja ir sēdošs, mazkustīgs darbs, tad nedrīkst aizmirst par izvingrināšanos, citādi var būt problēmas ar sprandu. Vēlamas norūdīšanās procedūras, kas stiprina imunitāti un mazina saaukstēšanās riskus. Vajadzētu uzturēties dabā, doties garās pastaigās, veikt elpošanas vingrinājumus un apmeklēt sporta zāli.

DVĪŅI

Vēlamas nodarbes, kas līdzsvaro un nomierina. Jāpievērš uzmanība apģērbam (it īpaši vēsā laikā). Neskrieniet ar vaļā mēteli un bez šalles! Taču uzturēšanās svaigā gaisā ir ieteicama. Dodieties pastaigās un kārtīgi vēdiniet telpas. Ziemā varat apmeklēt baseinu, bet vasarā izvēlēties vieglus, kustīgus sporta veidus.

VĒZIS

Svarīgs miers un veselīgs ēšanas režīms. Jāmācās tikt galā ar emocijām, lai tās „negrauž” no iekšpuses, nebloķējas un neuzkrājas. Brīvo laiku labi pavadīt pie ūdeņiem. Ziemā var izvēlēties peldēšanu baseinā vai slidošanu. Vasarā – burāt, laivot vai sērfot. Labsajūtu uzlabos arī ogošana vai sēņošana.

LAUVA

Jāuzmanās no pārslodzes un brīvajā laikā jāatrod nodarbes, kas noņem spriedzi un relaksē. Labu atpūtu sniegs sportiski pasākumi kopā ar ģimeni vai labiem draugiem. Varat spēlēt volejbolu, futbolu, nodarboties ar fitnesu, sporta dejām un citiem sporta veidiem, kur varat būt komandas līderis vai parādīt savus dotumus.

JAUNAVA

Svarīga atpūta, veselīgs dzīvesveids un pareizs ēšanas režīms. Neaizmirstiet par vitamīniem un organisma nostiprināšanas kūrēm! Pret nogurumu un spēku izsīkumu labi palīdzēs pirts procedūras vai netradicionālās medicīnas metodes. No sporta veidiem derēs teniss, pludmales volejbols, handbols un burāšana.

SVARI

Nedrīkst krāt sevī stresu, no tā savlaicīgi jāatbrīvojas. Vajadzētu izvairīties no konfliktsituācijām un piekāpšanās „mīļā miera labad”. Lai sakārtotu sevi iekšēji, labi palīdzēs meditācijas, jogas nodarbības, relaksējošas SPA procedūras vai mīļotais hobijs. No sporta veidiem varat izvēlēties slēpošanu, sporta dejas, tenisu.

SKORPIONS

Skorpionam izturības netrūkst, bet nedrīkst sevi „nodzīt” līdz spēku izsīkumam. Jāatvēl laiks atpūtai, jāievēro veselīgs ēšanas režīms un jāsargās apaukstēties. Vēlamas norūdīšanās procedūras, kā arī nodarbes, kas dod miesas un gara līdzsvaru. No sporta veidiem var izvēlēties futbolu, autosportu, kā arī prāta spēles.

STRĒLNIEKS

Nedrīkst paļauties laiskuma brīžiem pie televizora ar gardām uzkodām šķīvī vai čipsu paku rokās, tad liekais svars liks par sevi manīt. Strēlniekiem jāattīsta prāts un jāizkustina miesa. Vēlamas meditācijas, joga, fitness, jāšanas sports, vingrinājumi mugurai un sēžai. Labi sarīkot azartiskus sporta pasākumus draugiem.

MEŽĀZIS

Darba un dzīves pienākumu gūzmā nedrīkst aizmirst arī par sevi. Nevajadzētu uzņemties tik daudz pienākumu, kas sagulst kā smagums uz pleciem. Ja ir sēdošs darbs, tad noteikti jāizkustas. Dienas vajadzētu sākt ar rīta rosmi, veikt dažādus vingrinājumus muskuļu nostiprināšanai, slēpot un nūjot.

ŪDENSVĪRS

Jāsargās no stresa un sasprindzinājuma. Neuzņemieties vairāk pienākumu, kā spējas paveikt, un nesatraucieties par dzīves sīkumiem. Brīvdienas noteikti jāatvēl atpūtai. Relaksācijai labi derēs masāžas, SPA procedūras vai laba, latviska lauku pirts. Varat nodarboties ar jogu, doties slēpot, braukt ar riteni, spēlēt tenisu vai skvošu.

ZIVIS

Jāsargā iekšējā pasaule, ar labestību un līdzjūtību nepārspīlējiet, tā iztērēsiet daudz enerģijas, kuras resursi ir jāsargā un jāatjauno. Vēlams kāds hobijs, kas uzmundrina, kā arī brīvā laika pavadīšana vietās, kas vairo enerģiju. Labi atpūsties pie ūdeņiem, apmeklēt pirtis, peldēties. No sporta veidiem vēlama ūdens aerobika vai sērfošana.

Speciāli izdevumam "Māja. Veselība."

Bloga sadaļas

Guna Kārkliņa

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

467 iesaka šo blogu

Balsot