AUNS

Gatavs badīties pa tiešo un izvicināt dūres kā ringā. Dinamika un agresija. Ja juvelieru veikalam izsista vitrīna, un pazuduši zelta gredzeni ar rubīniem, visdrīzāk, jāmeklē Auni.

VĒRSIS                                               

Viņa pārziņā varētu būt augļotāju piramīdas un kabatas bankas. Noziedzīgās pasaules „obščaku" var droši uzticēt. Vaļasbrīžos, iespējams, niekojas ar slavenu mākslinieku darbu nelegālām kopijām.

DVĪŅI

Ātrums un strauja pārviedošanās - ļoti noderīgas īpašības, lai aizdabūtu uz drošu vietu kādu aizdzītu auto. Pierunās, apvārdos, aizrunās tā, ka cilvēks nesapratīs, kā kļuvis par šmaukšanās upuri.

VĒZIS

Darbojas klusi, nemanāmi un neuzkrītoši, nepārspējams mahinācijās un apšaubāmos darījumos ar nekustamo īpašumu. Ja kāds būs aizvainojis ģimeni - vendeta sekos nenovēršami!

LAUVA

Vecrīgu izdemolējuši un pēc zaļumballes, sirdsdāmas dalot, plūkšanos sarīkojuši - ālīgi un temperimentīgi. Tajā pat laikā arī labi atbilst organizatora, koordinatora un mafijas krusttēva lomai.

JAUNAVA

Jebkurš noziegums izplānots līdz vissmalkākajai detaļai, varbūt pat pārāk. Mozaīkas smalkums liecinās par to, ka savu roku te pielikusi Jaunava. Lieliska fiktīvo, aprēķina laulību plānotāja.

SVARI

Politiskās intrigas un smalki valsts apvērsumu mēģinājumi, caur spēli un inteliģentām prāta kombinācijām. Svari no Luvras Monu Lizu varētu iznest, jo „tik smuki, ka nevar izturēt".

SKORPIONS

Slepenas nodokļu slēpšanas shēmas, aizdomīgas finanšu kombinācijas un darbošanās pagrīdē, bet tīmekļa vidū kā tāds profesors Moriartijs sēž kāds Skorpions un neredzams rausta visas tās aukliņas.

STRĒLNIEKS

Krusta karš ticības, reliģijas vai filozofijas vārdā! Kur runa par slepenām organizācijām, kas saistās ar minētajām tēmām, tur jāmeklē Strēlnieki. Ja aizskars viņa pasaules uzskatus, var kļūt agresīvs.

MEŽĀZIS

Nezin, kā pirms gadiem bija Pārlielupē, bet Mežāži ir cītīgi racēji dažādās nozīmēs. Ar viņu mērķticību karotītēm izrakta eja no cietuma, nieks vien ir. Viņi - arī dubultās grāmatvedības virtuozi.

ŪDENSVĪRS

Ideāls slepenais aģents, spiegošanā mācēs izmantot fototehniku un citas tehnoloģijas. Piemērots arī hakera lomai. Ja atklājas, ka kāds  apmānījis vai smalki sagandējis drošības sistēmas, iespējams, tas ir Ūdensvīrs.

ZIVIS

Kaut kas no Mediči dzimtas saknēm - saindēta lūpu ziede, ar nāvējošu parfīmu iesmaržots cimds... Ja uz likumpārkāpuma ceļa - tad ar mistisku un nesaprotamās vērpetēs savirpinātu piesitienu.

Žurnāls "Degpunktā", 2010. gada aprīlis

(http://www.kasjauns.lv/lv/news/iznacis-zurnals-degpunkta&news_id=19449)

Bloga sadaļas

Guna Kārkliņa

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

467 iesaka šo blogu

Balsot