Zodiaka zīmes un organisma vājās vietas

Kādas ir organisma jūtīgākās vietas, biežākās saslimšanas un to cēloņi, katrai Zodiaka zīmei.


AUNS

Organisma vājās vietas ir galva, seja, acis, ausis, zobi, mēle, deguns, mutes dobums, augšējais žoklis, galvas smadzenes, galvas nervu sistēma un smakrs.

Biežākās saslimšanas / veselības problēmas – galvas sāpes, reiboņi, galvas traumas. 

Cilvēkam, kas dzimis Auna zīmē raksturīga it kā neizsīkstoša enerģija, taču agri vai vēlu pienāk brīdis, kad tā ir jāatjauno. Ja tas nav pamanīts, rodas pārslodze, bezmiegs, redzes problēmas.aksturīgi arī nervu sistēmas saslimšanas, stress, deguna blakusdobumu iekaisumi. Jau agrīnā vecumā var būt novērojamas zobu augšanas problēmas, dzīvē ādas saslimšanas, īpaši sejas zonā. Vēlāk – alerģiskas reakcijas pret dekoratīvo kosmētiku.

Auns ir pirmā Zodiaka zīme, arī dzīvē tas allaž tiecas būt pirmais, savu degunu (galvu) pabāzt pa priekšu, līdz ar to ar savu uzvedību, tas var savu veselību iespaidot kā negatīvi, tā arī pozitīvi.

Saslimst strauji, un tik pat strauji arī izveseļojas. Iespēju izgulēt slimību parasti netiecas izmantot.

VĒRSIS

Ķermeņa un organisma vājās vietas – kakls, rīkle, balsene. Aizkuņģa dziedzeris, mandeles un pieres kaula dobums, dzirdes kanāli un balss saites, traheja un barības vads, pakausis.

Saaukstēšanās saslimšanas pavada Vērša zīmē dzimušos nemitīgi, jo tā ir vājā vieta numur viens. No psiholoģiskā aspekta to nereti izsauc Vērša zīmes pārstāvja grūtības sevi realizēt, cilvēks kā personība netiek novērtēts vai nevar atbrīvoties no jautājumiem un situācijām, kas nomāc prātu. Elpošanas sistēmas saslimšanas var izraisīt arī pārmaiņas, kas Vērša zīmē dzimušajiem nekad nav padevies viegli. Jo labāks paša vērtējums, jo labāka veselība. 

DVĪŅI

Ķermeņa un organisma vājās vietas: augšējās ekstremitātes no delnām un pirkstiem līdz pleciem, elpošanas ceļi: traheja, bronhi, plaušas, īpaši plaušu augšējā daļa. Mēle. Visa nervu sistēma.

Šajā zīmē dzimušos, saslimšanas visbiežāk rodas brīžos, kad darāmā un apsolītā ir daudz reizes vairāk par iespēju to īstenot. Dvīņu idejām ir jārealizējas, arī no to norises ir atkarīga veselība.

Organisms lielāko daļu enerģiju saņem no Saules gaismas, un īpaši kustīgajai Dvīņu zīmei ir ieteicams atrasties ārā, Saules gaismā, elpot svaigu gaisu. Tas ne tikai uzlabos fizisko veselību, bet arī nomierinās nervu sistēmu, kas nereti rada lielus pārdzīvojumus.

 

VĒZIS

Organisma un ķermeņa vājās vietas: kuņģis un barības vada orgāni, krūšu lejas daļa, gļotāda, aknas, žultspūslis, mēle. Piena dziedzeri un krūtis. Aizkuņģa dziedzeris. Limfātiskā sistēma.

Ļoti biežas saslimšanas Vēža zīmē dzimušajiem cilvēkiem ir kuņģa čūla, ko psihoemocionāli var saistīt ar Vēža nemitīgo vēlmi par kādu rūpēties. Tiklīdz tas viņam neizdodas gana labi, vai rūpes netiek novērtētas, tas ir cēlonis gremošanas trakta saslimšanām.

Vēža nemitīga rosība gar mājas pavardu, noteikti atstāj iespaidu uz ēdienu izvēli. Jāēd ar baudu un prātu.

LAUVA

Organisma un ķermeņa vājās vietas: sievietei kreisā acs, vīrietim – labā acs, muguras augšdaļa, sirds, aorta, sirds asinsvadu sistēma, mugura, mugurkauls, muguras smadzenes, ribas, diafragma, arteriālā asinsrite.

Visa organisma slodze balstās uz mugurkaulu, un Lauvas zīmē dzimušais aiz sava lepnuma nedalīsies savā nesamajā ar citiem. Lai izvairītos no muguras sāpēm, savlaicīgi jāpievēršas muguras muskulatūras stiprināšanai ar ārstnieciskās vingrošanas palīdzību.

Lauvas nemitīgās pūles būt pamanītam, novērtētam un atzītam atstāj nospiedumu sirds darbības funkcijās. Pašvērtējums, prasme sevi pasniegt un uztvert atbilstoši realitātei, palīdzēs saglabāt ritmisku sirdsdarbību.

JAUNAVA

Organisma un ķermeņa vājās vietas: kuņģa un zarnu trakts un saules pinums, kuņģa vārtnieks, divpadsmit pirkstu zarna, aklā zarna, aizkuņģa dziedzeris, aknas un žultspūslis, visa veģetatīvā nervu sistēma, vēdera dobums.

Jaunavas zīmē dzimušie ir paškritiski, katru informāciju tie uztver personīgi un ļoti daudz no tā, kas nav pat derīgs, nespēj izmest no galvas. Līdzīgi darbojas barības vielu pārstrāde organismā – ja cilvēks sevi baro ar visu pēc kārtas, nešķirojot, tad agri vai vēlu atbildīgās ķermeņa daļas pieteiks streiku. Jāseko līdzi visam, ko ielaiž organismā – gan ēdienu, gan informāciju. Tas uzlabos kuņģa zarnu trakta un garīgo veselību.

SVARI

Organisma un ķermeņa vājās vietas: cirkšņu apvidus īpaši dzemde un urīnpūslis, nieres. Vāja ir naba, gurni, āda, mugurkauls un venozā sistēma.

Svaru zīmē dzimušajiem cilvēkiem, dzīvē un visā, kas tajā notiek, jābūt līdzsvaram, Svaru kausiem vienmērīgi, tā teikt. Tiklīdz kādā no sfērām tie sasveras – vienā pa daudz, citā pa maz, organisms sūta signālus ar veselības palīdzību.

Greznība un atļaušanās dzīvot skaisti, Svaru zīmes pārstāvjiem rada nieru un urīnizvades sistēmas traucējumus.

Savlaicīgi nerūpēti, tie prasa ilgstošu un smagnēju ārstēšanos. Saspringtā atmosfēra un nemitīgās rūpes par citu labsajūtu, var veicināt nervu sistēmas saslimšanas, biežas galvas sāpes.

Biežākais disbalanss, kura radīšanā savu uzmanības artavu pamanās ieguldīt Svaru zīmes cilvēks ir savu un svešu problēmu risināšana.

SKORPIONS

Organisma un ķermeņa vājās vietas: Vēdera lejasdaļa, cirkšņu apvidus un dzimumorgānu sistēma. Izvadorgāni un iekšējā sekrēcija. Urīnpūslis un nieru bļodiņas, žultspūslis.

Skorpiona zīmē dzimušajiem ir stipra veselība un pārsteidzošas spējas īsā laikā atgriezt sevi formā. Ļoti nopietnas un ieilgušas saslimšanas gan tikpat lēnu arī varēs izārstēt. Galvenais cēlonis tādām saslimšanām ir dziļi iekšēji dvēseliski pārdzīvojumi, nerealizētas seksuālās vēlmes, neatrisināti konflikti.

Reproduktīvā sistēma ir Skorpiona zīmē dzimušo problemātiskā zona – venēriskās saslimšanas, vīriešiem vārīgā vieta – prostata un izteiktas pārmantotas slimības.

STRĒLNIEKS

Organisma un ķermeņa vājās vietas: aknas, gurnu josla, gūžas, gūžu locītavas, muguras muskuļi, cīpslas un saites, visa veģetatīvā nervu sistēma.

Strēlnieka zīmē dzimušajiem  visu vajag daudz, nenosakāma izmēra un labuma. Viņa izpausmēm un vēlmēm nav robežu nedz dzīves izdzīvošanā, nedz ēdienā un dzērienā. Pārmērības rada slodzi organismam, kas pirmkārt atsaucas uz aknām.

Trauksmainais dzīvesveids rada nervu sistēmas funkciju traucējumus, kas savukārt, līdzi var vest elpošanas sistēmas slimības.

Viens no svarīgākajiem nosacījumiem šajā zīmē dzimušajiem, lai saglabātu labu veselību – cienīt un spēt sevi novērtēt un turēties pie robežām, tiklīdz tās ir sataustītas.

MEŽĀZIS

Organisma un ķermeņa vājās vietas: Visa gremošanas sistēma – zarnu trakts, aknas un žultspūslis, aizkuņģa dziedzeris.
Āda, cīpslas, ceļu locītavas, liela kauli. Zobi, visi skeleta kauli, sirds asinsvadu sistēma.

Emocionālais fons teju visas dzīves garumā Mežāža zīmē dzimušos nelutina un nereti tas arī ir viens no slimību cēloņiem, Mežāži ir sīksti, uzskata sevi par pārākiem un neatļaujas slimot, taču tas ir tikai līdz zināmam brīdim.

Nerimstoša pašdisciplīna, pārslodze, neizdzīvotā un nesaprastā mīlestība atstāj dziļas pēdas arī veselībā. Raksturīgs vājums, vitalitātes trūkums, problemātiskas un specifiskas gremošanas sistēmas īpatnības.

ŪDENSVĪRS

Organisma un ķermeņa vājās vietas: Ceļi un kāju ikri, potītes un kāju pirkstu locītavas, sirds un visa nervu sistēma.

Jo dziļāk mežā, jo lielāks apjukums Ūdensvīra zīmē dzimušo prātā. Respektīvi, vairāk jāturas pie zemes, pie vispār pieņemtā un visiem saprotamā, pretējā gadījumā nervu sistēma nepaliks bez traucējumiem.

Ūdensvīra zīmē dzimušo saslimšanas ir pēkšņas, taču visbiežāk tās norāda uz  neatbilstoši izvēlētiem ceļiem, neprātīgi pieņemtiem lēmumiem.

ZIVIS

Kāju potītes un pirkstu locītavas, pirksti, cīpslas un saites, gremošanas sistēma, limfātiskā sistēma, endokrīnā sistēma, psihe, sirds un asinsrites sistēma. Pēdas.

Zivs zīmē dzimušo veselība ir ļoti cieši saistīta ar psihi, ar zemapziņas dzīlēm un sajūtu pasauli. Daļa no viņu dzīves aiziet kalpojot, ticot un uzticoties cilvēkiem, sabiedrotajiem un vienkārši līdzcilvēkiem, un ticības zudums gan Zivju zīmē dzimušo straujā tempā noved pie stresa, depresijas un dziļiem pārdzīvojumiem. Apkārtējie ilgi to nemanīs, pat nenojautīs, ka kaut kas nav kārtībā, līdz slimības lapa plaukstā.
Drosmes trūkums un vājā griba Zivs zīmes pārstāvi nereti nodod alkohola vai citu atkarību ciešajās skavās.