Pavasarīgās noskaņās - uz Inčukalnu!

29. martā debesīs novērojamais daļējais Saules aptumsums nebija šķērslis "Mājas Viesa" komandas - tās sastāvā, pēc lasītāju lūguma, bija žurnālists un astrologs Kristaps Baņķis, sertificētais dziednieks Ziedonis Kārkliņš un žurnāliste Anita Bormane - kārtējam izbraukumam. Šoreiz mūs ciemos aicināja Inčukalna pagasta ļaudis.

"Mājas Viesa" piedāvātā sarunas tēma "Astroloģija un cilvēka rīcība laika kulminācijas brīžos" viesmīlīgajā Inčukalna pagasta bibliotēkā bija sapulcējusi daudzus klausītājus. No anketām, kuras lūdzām aizpildīt, uzzinājām, ka lielākā daļa klātesošo jau daudzus gadus ir pastāvīgi mūsu žurnāla lasītāji.

Lūk, interesantākie fakti un atziņas, kas izskanēja tikšanās laikā un, cerams, noderēs arī jums, godājamie lasītāji.

Žurnālists un sertificēts astrologs Kristaps Baņķis:

  • Saules un Mēness aptumsumi vidēji novērojami divas trīs reizes gadā. Nākamais Mēness aptumsums gaidāms šogad 7. oktobrī, bet daļējs Saules aptumsums - 22. septembrī.
  • Mēness aptumsumi daudz spilgtāk skar katra cilvēka emocionālo un zemapziņas pasauli, turpretim Saules aptumsumi ir liktenīgāki valstij un valstsvīriem. Aptumsumu laikā nevajadzētu ieplānot nozīmīgas tikšanās, pieņemt svarīgus lēmumus, konfliktēt, bet dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli.
  • Cilvēki lielākoties ir informēti par savu Saules zīmi, tomēr tā, it sevišķi sievietēm, neatspoguļo pat ne pusi no viņu patiesā rakstura. Būtiski ir katru dienu sekot līdzi Mēness ciklam - Mēness fāzēm, Mēness dienām, Mēness atrašanās vietai kādā no zodiaka zīmēm, jo tieši šis Zemei vistuvākais spīdeklis atbild par cilvēka emocijām.
  • Ieteikums jaunajām māmiņām: pirmajās trīsdesmit dienās kopš bērna piedzimšanas sargājiet viņu no svešu cilvēku enerģētiskās iedarbības.
  • Katrā cilvēka personībā izpaužas visas zodiaka zīmes, tikai daļa no tām ir vairāk akcentēta. Jebkurš sastaptais cilvēks akcentē mūsos kādas noteiktas zodiaka zīmes vai citus jūtīgus punktus, ļaujot mums uz sevi paskatīties citādā gaismā. Mūsu ceļā nav nejaušu cilvēku.

AUTORS: Anita Bormane, 
PUBLICĒTS: "Mājas viesis" 07.04. 2006.