4 IESPĒJAS TAVA GADA #ASTROVEIKSME KODĒŠANAI

KALENDĀRS PIEEJAMS ŠEIT>>>12DIENAS.LV

Kā ikvienā lietā, ko vēlamies veiksmīgi paveikt un sasniegt, svarīgākais brīdis sākas ar STARTU. Šie starta punkti gada laikā ir veseli četri.

Tās ir 4 lieliskas iespējas ar #AstroVeiksme kodēšanu panākt sev labvēlīgu #AstroKarma turpmākajam gadam. Minimāla piepūle = maksimāls rezultāts! Ja zina pareizos laikus un darbības, ka jāveic - to visu uzzināsi PDF kalendārā.

Pirmais – 2024.gada starts, kas ir kalendārā gada sākums un vienmēr aizsākas 1.janvārī. Neatkarīgi no tā, kāds ir astroloģiskais fons vai dabas cikls, kalendārā gada sākums ir svarīgs brīdis, kas aizsāk jaunu gadu, jaunus plānus, vēlmes, cerības un sasniegumus. Numeroloģijā tam ir īpaša loma, pēc kura tiek skaitīti mēneši un dienas. 

Otrais – mainīgais Austrumu Jaunais gads, kas katru gadu startē uz Jaunu Mēnesi Ūdensvīra zīmē, aizsāk jaunu Mēness cikliskuma gadu un nodod pilnvaras jaunajam gada saimniekam, 10.februārī – VARENĀ DRAKONA GADS

Trešais – Astroloģiskais jaunais gads. Pavasara ekvinokcijas brīdis – 20.martā – atmodas, spēka un jaudas piesātināts lieliem notikumiem, jo tieši SAULE uzsāk savu jauno gada ciklu un tieši ar šo brīdi sākas gada atskaite astroloģiski. 

Tie visi ir kolektīvi starta laiki, kasnosaka kā Tu iekļausies kopējā laika plūsmā un cik sekmīgi varēsi darboties pie visiem pieejamiem resursiem. Taču vēl ir 4.starta punkts - individuāls, saistīts ar ikgadējo dzimšanas dienu, ko nosaka Saules atgriešanās tieši tajā pašā pozīcijā, kādā tā ir bijusi dzimšanas brīdī. Ar šo brīdi sākas katra INDIVIDUĀLAIS JAUNAIS GADS. Tam ir atsevišķs projekts, kas pieejams šeit>>

2024.gada 1.janvārī sākam 12 astro dienu plānu - 
sagatavojies laikus, iegādājies PDF kalendāru - kuru uzreiz lejuplādēt!