LILITA JAUNAVĀ - DABA BUNTOJAS, SADZĪVISKI TRŪKUMI,

BEZDARBS, PSIHOZES UN EKONOMISKAS PROVOKĀCIJAS

Neliels atgādinājums par to, kas tad ir Melnais Mēness jeb Lilita un kādēļ mums to zināt. Tas ir viens jaudīgs punkts visumā, ar kuru saistīti lielākie gada zaudējumi, riski, BAILES un provokācijas. 

Laiks ir svārstīgs un mainīgs, kam kā sekas sabiedrībā dominē bailes un neziņa. Tās arī ir Lilitas vistiešākajā pārraudzībā.

Lilita, atbilstoši konkrētās zodiaka zīmes dabai, kurā atrodas, izpauž problemātiku zīmes vājākajā vietā un pārsvarā tur, kur to vismazāk gaidi. Arī spriedzes mijiedarbībā ar planētām tā izpaudīs savu neganto dabu, burtiski izvilinot negatīvo scenāriju, ar kādu vien planētu, saistībā ar mūsu personību, dzīvi, resursiem, izpausmēm un baudām vien var saistīt.

Lilita norāda uz tām dzīves sfērām, kurās iespējamas vislielākās kļūdas, kur būs vislielākie kacinājumi un kārdinājumi, kuriem grūti stāties pretīm, kuri vilinoši izskatīsies, bet kur smagi nāksies ciest. Un kur visvairāk grēkosi, tur arī vissmagāk zaudēsi. Bez tam, nostājoties spriedzē ar citām planētām, tā pauž savu dēmonisko dabu, provocējot negatīvo scenāriju attiecībā uz planētas raksturu un tās pārstāvošajiem resursiem un vērtībām. 

Kur Tev atrodas LILITA?! Noskaidro detalizēti ar astropadomiem šajā projektā: https://www.astrologi.lv/astro_karte/lilith/

03.10.2023. - 29.06.2024

3.oktobrī (plkst. 16:01) Lilita sāk izrādīt savu velnišķo dabu Jaunavas zīmē, pastiprinot ciešanas kā šīs zīmes pārstāvjiem, tā vērtībām, kuras tā pārstāv. Jaunavā Lilita atradīsies līdz 2024.gada 29.jūnijam. 

Lielākā problemātika skars darbu un veselību, bezdarba un pabalstu jautājumus. Pie tam risinājumi šajā laikā nav lemti veiksmei. Jo smalkāki pētījumi un analīze lēmumos nepieciešama, jo lielākas novirzes no pareizā ceļa.

Kļūdas medicīnā un veselības sistēmā maksās dārgi un neatgriezeniski, bet skopums un taupīgums noved pie tā, ka būs jāmaksā divreiz. 

Individuālā plānā pastiprinās trauksme un iekšējais nemiers no apkārt valdošā “skudru pūžņa” un depresīvas domas, ka nekas nesanāk tā, kā gribētos. Dominē skepse, kritiskums, meli un divkosība, bet pārlieku liela iedziļināšanās sīkumos noved pie haosa kopīgā lietā, bez tam palaižot garām svarīgas nianses, kas spēlē lielu lomu! 

Šajā periodā Lilitas riskiem visvairāk pakļautas ir nodarbinātība, ārstniecības joma, pakalpojumu sfēra, ražošana, nodokļu un grāmatvedības jautājumi. Priekšplānā iznāk citu cilvēku intelektuālā un fiziskā darba izmantošana personīgajam labumam, “lietu bīdītāji”, kurus motivē auksts aprēķins un tieksme pakļaut savtīgu interešu vārdā. 

Ņemot vērā zemes stihijas ietekmi, būtiski saasinās resursu nepietiekamības jautājumi. Dabas katastrofas un visi ar to saistītie riski, kas izpaužas kā piesārņojuma un ilgstošas nelabvēlīgas ietekmes uz dabu sekas.

Kur tajā visā paliek DIEVS?! Jāskatās turp, lai izbēgtu no Lilitas Jaunavā nepatikšanām. Daudz laika pavadi VIENATNĒ (nejaukt ar vientulību jeb neprasmi sevi mīlētu un pavadīt vienatnes laiku saturīgu, kādēļ notiek bēgšana pie citiem un prom no sevis), domā par garīgām tēmām, kas uzlabos psihisko veselību, kā arī mēreni sakop apkārtējo vidi (pārpsīlējumi arī būs Lilita Jaunavā). Labs glābIņš ir ikdienas rituālu ievērošana: sports, kustības, darba un atpūtas balansa ievērošana.  

BĪSTAMĀKIE PERIODI 2023, kad Lilita veido spriedzes aspektus ar planētām.

Pavasaris:

  • 21. – 25.marts, ar kulmināciju  23.martā
  • no aprīļa beigām līdz 6.maijam, ar kulmināciju 3.maijā  

Vasara:

  • bīstams periods faktiski visa vasara – no jūnija vidus līdz Jāņiem, ar kulmināciju vasaras saulgriežos – 21.jūnijā
  • un līdz augusta beigām, ar diviem kulminācijas punktiem – 30.jūlijā un 18.augustā

Rudens un ziema:

  • otrs bīstamākais periods, kas būs aktīvs visu oktobri, ar kulmināciju 9. un 12.oktobrī – Lilita ir savienojusies ar Veneru un Mēnesi – faktiski visas sievišķās planētas ir vienā eneŗgijas plūsmā (ļoti bīstami!) un tas viss opozīcijā (spriedzē – pretī!) lielākajai karmiskajai planētai Saturnam. Paralēli tam Mēness Mezgli – Plūtons – Marss veido spriedzes Lielo Kvadrātu. 

  • no 26.novembra līdz 8.decembrim, ar kulmināciju 28.novembrī un 4.decembrī.

 

ASTRO VIP SEKO LĪDZI OKTOBRA LILITAS ASPEKTIEM JEB MELNAJIEM PUNKTIEM PIE ASTROLUKSOFORA!