Vajag darboties un saimniekot!?

Saturna jeb Jupitera stunda – kuru izvēlēties?

Par Superlaikiem skaidrs – visu, ko dari Superlaikā (+ personiskajā) pavadīs AstroVeiksme, ja lēmums jau ģenerāli bijis pareizs, vai arī nebūs ļoti liela skāde, ja esi kļūdījies ar izvēli. Piemēram, nopirkto būs vieglāk pārdot. Arī par Nelaikiem skaidrs.

Bet tā kā nemaz tik bieži nav Superlaiku, turklāt (vismaz man tā ir!) tie ir laicīgi visam mēnesim apzināti un tajos jau saplānotas Super svarīgās lietas, tā kā mazākām lietām laika vienkārši tajos neatliek… Galu galā, nevar ar paš-stresu pārsātināt labu dienu.

Superlaiku tukšajās dienās, es vados pēc principa: 
1) novēršam ļaunums – nelaikos tomēr neko svarīgu nedarām!

2) apzinu dienas sarkanos mazos punktus, kas neiekļaujas Nelaikā, bet tā pat bojā – “mazie cinīši”…

3) apzinu Saules un Mēness dienas enerģētiku – kas ir standarts katrai dienai

 

UN TAD – kārta pienāk Saturna (+Mēness) un JUPITERA STUNDĀM. 
 

Pieņemsim, ka man vajadzīgs ierindas pirkums būvniecības veikalā – nekas ļoti liels un dārgs, bet vairāki saimniecībā noderīgi sīkumi, kuru sameklēšanai un izvēlei grūti būs iekļauties tikai konkrētā stundā un vēl notrāpīt rindā pie kases. Būsiet dzirdējuši, ja lasiet aprakstus, ka tam piemērotāka ir JUPITERA stundu, kas jau pati par sevi (bez negatīviem citiem rādījumiem) dod lielāku AstroVeiksmi. Preces izvēli es sāktu tieši Saturna stundā – pamatīgi izlasot instrukcijas, rūpīgi izvēloties, organizēti meklējot un visādi citādi nopietnajam Saturnam atbilstoši. Te man nav vajadzīga veiksme, bet organizēta pieeja un vēl iesaistot padomu devēju. Turklāt – Saturns palīdz paņemt tik, cik vajag, nevis Jupiteriski par daudz. Saturna laikā izvēloties – tīri pēc saraksta. Tas Tev nebūs “iet pēc maizes un atnākt ar jaunām kurpēm”. Piekritīsiet, ka dažkārt un naudas taupīšanas nolūkos pārtikas, saimnieciska slietas būtu vērts iepirkt tieši šādā laikā. Tomēr ieteicama liela vērība tieši uz preču termiņiem vai brāķējuma izvērtējumiem. Tādēļ iesaku nokomplektēt pirkuma grozu tieši Saturna stundā, tad sagaidīt sekojošo JUPITERA STUNDU (vienmēr seko Saturnam! – bet, par skādi, tiem, kas nezina astro – piemēram, izbesās un nesagaida šo labo laiku) un tad labajā astro stundā:

- pārcilā vēlreiz pirkumus

- var arī pajautāt pārdevējam padomu vai nav kas labāks

- izmest vēl vienu loku pa veikalu – jo tagad jau darbosies veiksmes faktors, stingri turoties pie sākotnējās pragmatiskās izvēles

- bet galvenais – pie kases dodas un NOPĒRK TIEŠI JUPITERA STUNDĀ – rezultātā, pat ja Saturniski izvēlējies preci ar potenciāli īsāku mūžu vai švaku termiņu, tas Jupietriski “apgreidosies” un tiks izlietots derīgāk, laicīgāk, jēdzīgāk – OPTIMĀLI LABA KOMBINĀCIJA 
 

Vēl vieglāk šo visu paveikt ar interneta pirkumiem, kur Saturna stundā sakomplektē pirkuma grozu un nofinišē to jau Jupitera stundā. Mēdzu šādus “grozus” uz Jupitera stundu sagatavot dažādos jautājumos. Sanāk, ka es bezSuperlaika dienu pavadījis maksimāli piepildītu “izspiedis no tās maksimumu” pēc vajadzības. Protams, ja dienā ir NELAIKS, tad riski ir krietni lielāki un Jupiters tur maz ko glābs – tas drīzāk ir jau par glābšanas riņķi slīcējiem. Tad labāk stāvēt krastā – un mazāk doties jaunu izaicinājumu (un pirkumu) meklējumos.  


Viss, kas jādara – jāpiefiksē dienā (Pauzes jeb Mēness/Saturna stunda) un jāatzīmē Jupitera stundas. Tā rodas lielākie palīgi un AstroVeiksmes balsta punkti Superlaiku dienām.

 Astrostundas pieejamas www.astrovip.lv -

Astrologi.lv mobilajā versijā bez abonementa.