ASTRO VIP, svarīgi!
  • Iespējams, ka kāds jau spēji pamainījis kādas izmaiņas Dižkalendārā un tas nav apžilbums no Saules spožuma :) bet, izmantojot RetroVeneru un vasaru (kad mazāks kaitējums daudzu ikdienas ritmam) veicam tehniskas izmaiņas un iedzīvinām jaunus un jau daudz detalizētākus kritērijus, kurus KB pārbaudījis praksē. izmaiņas skārušas SUPERLAIKUS, tā kā pielietoti papildus kritēriji NEGATĪVO aspektu atlasē un tas ietekmē labos laikus. 
  • attiecīgi izmaiņas skārušas arī Personīgos Superlaikus, kas nu palikuši no atlikušajiem patiesi jaudīgāki! Tā kā tiem, kuri laikus atklasījuši Nedēļas skata PDF ieteicams tos atlasīt pa jaunam.
  • Aspektu sarakstā - gan kopējā, gan individuālā - klāt nākuši arī astromaģiskie HĪRONA savienojumi ar planētām un Hīrona Kvadrāti. Par Hīronu varat izlasīt šeit, bet pie aspekta drīzumā būs arī KB skaidrojumi. Tā kā Hīrons atklāts 1977.gadā - akurāt KB dzimšanas gadā - un ilgu laiku Hīrons rotāja astro skološanās pirmsākumos KB logo kā K turpinājums, nevarēju šo noignorēt arī priekš jums, jo ikdienā to izmantoju un ļoti labi strādā - īpaši šajā duālajā pārmaiņu laikmetā. Un arī tas ietekmē astroluksoforus un superlaikus. https://www.astrologi.lv/blogi/guna-karklina/Praktiska-Astrologija/1615/Hirons-ievainotais-dziednieks/
  • Izmaiņas un papildinājumi tuvāko mēnešu laikā (nevar jau retro neko konkrēto solīt!) skars arī astroluksoforus
  • Strādājam arī pie NODARBJU atlases pilnveidošanas, lai tajās būtu maksimāli ASTROMAĢIJAS, tādēļ šobrīd individuālie Superlaiki ir pieejami tikai "Tava Čeku dedzināšana" un "Tavi Superlaiki". Pārējām nodarbēm ir uzrādīti kopējie labvēlīgie laiki - bez individuālas atlases. Lai saprastu vai tie tieši Tev ir labākie - apskati ieteiktās nodarbes datuma individuālo astroluksoforu. Ziņosim, kad būs pabeigti uzlabojumi.
  • Būs arī citi vareni papildinājumi un palielāki papildus bonusi, par kuriem ziņosim atsevišķi. ASTRO VIP ir pārmaiņu process ar ceļu pretī Gaismai!