Padoms Bosiem.

Un darbiniekiem,kā pierunāt priekšnieku pieslēgt Tev ASTRO VIP!  

Gadījās saruna par ASTRO VIP Dižkalendāra izmantošanu kāda uzņēmuma interesēs. Runa, protams, par uzņēmumu, kas atvērts eksperimentiem ar astro rīku izmantošanu.  

Izskanēja doma ASTRO VIP izveidot uz uzņēmuma datiem (ievada reģistrācijas datumu UR un izvēloties – nav zināms precīzs dzimšanas laiks), bet es ieteicu labāku un patiesībā jēdzīgāku ideju. Proti, izveidot ASTRO VIP uz tiešās rīcības personas-darbinieka datiem, kurš reāli strādās ar šo astro rīku + papildus pievienot SIA sadaļā CITI DATI. Kamdēļ tā?!

Pirmkārt, cilvēku virza motivācija. Motivācija var būt pati astroloģija, protams, bet personīgās intereses ir vadošās, tamdēļ darbinieks, kurš varēs sekot saviem datiem būs ieinteresētāks tās ievirzīt arī savā tiešajā darbā. Ieguldīsi darbinieka personībā. Otrkārt, konkrētā darbinieka rīcība noteiks produktivitāti – caur viņa rokām/rīcību tam tiks ļauts notikt vai nerealizēties. Padomājiet paši, ja dienai un uzņēmumam ir Superlaiks, bet sekretārei, menedžerim, izpilddirektoram utml. NeLaiks – kādu Superlaiku iegūs uzņēmums?! – tuvu nullei! Risks, protams, pastāv, ko bieži piemin vadītāji, ka aizraujoties ar astro var sākt to negatīvi izmantot savās interesēs un nestrādāt tad, kad vajadzīgs, attaisnojoties ar sliktu planētu stāvokli. Man gan, šķiet, ka izmantotāji savu ceļu atradīs ar vai bez astro, bet tie, kuri legāli grib paslinkot to pēc astro ir tiesīgi darīt, tā kā paslinkošana Nelaikā pietaupa spēkus Labajiem laikiem un dod daudzkārt lielāku efektu, nekā drudžaina vienmērīga rosība un “braukšana caur” čika laikiem un nelaikiem – par katru cenu – lai tikai būtu rīcība…rīcības pēc. 

JA uzņēmējam vajag produktivitāti – tad ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS IR ŠIS CEĻŠ! 
Pamēģini 1 mēnesim no iegādes brīža = 9.90eur. Astro VIp pirmajam gadam – 55 un atkārtoti 39.50eur. Iekļaujot PVN! 

Iegādājoties ASTRO VIP, to var izdarīt uz uzņēmuma rekvizītiem, izvēloties pašrocīgu rēķina izveidi sistēmā un apmaksājot. Tātad, grāmatvedībai pamatoti.