#PilnMēness nakts bilance  un Astro-Enerģija

Pēc paša pavisam neliela nakts nemiera (precīzi uz fāžu maiņas) un izpētes, lai saprastu, kas tieši darīts nepareizi, saņēmos un rītu sāku agri ar to, lai priekš jums sarakstītu šo PilnMēness nakts uztveres vēsti un sniegtu astropadomus.

Pēc šīs #PilnMēness nakts var savilkt kopsavilkumu par Tavu enerģētiku!
Pēdējās 2 nedēļas ar Jaungadu uc. lietām bijušas informatīvi un, droši vien, daudziem notikumiem blīvākas nekā parasti, tādēļ ļoti labi derēs kā lakmusa papīrs Tavai enerģētikai. 

 

Šī metode der arī citām precīzām #PilnMēness naktīm

Par laimi, RetroMerkurs ļauj atskatīties un izvētīt, kas der, kas neder! #Dižčiks palīdz rakt dziļāk! 

Te izplatītākie varianti apdomāšanai un izvērtēšanai:


1) ja pēkšņi bezmiegs - tā ir liela trauksme psihiskajai veselībai - piedomā vai pamatīgi sevi nepārslogo ar liekiem pienākumiem un emocionālo atbildību; īss prāts = īsa dzīve jeb nevajag sevi netālredzīgi izsaimniekot.

2) ja murgoji, krāšņi sapņoji vai modies - īpaši ap 1-3:00 - 2nedēļu laikā sakrājies par daudz iespaidu, kurus nav spēts sagremot, reizē arī rāda, ka nespēj to pienācīgi laicīgi uzsūkt. Arī tas nozīmē, ka enerģiju neproti līdzsvarot kopā ar Dabu. Vairāk jāpaseko Mēness kalendāra ritmam un jāizdara secinājumi, kur "pārsālīji". 

Parasti arī sapņi/murgi paši parāda “kur tas suns aprakts”. Var vērsties pie mūsu projekta www.sapnuguru.lv pēc padoma.


3) Pats gulēji labi, bet citi vai apkārtējā vide neļāva gulēt. “Kā kulaks uz acs” parāda, ka citi pārlieku iejaucas Tavā dzīvē vai Tu viņu un lēnām (diplomātiski bez skandāliem un ne uzreiz) jāsāk vilkt sarkanās līnijas un nospraust robežas. Šis padoms ļoti maigā formā attiecas uz partneri (jo varbūt viņam vienkārši ir 1. vai 2. punkts) un attiecību karma paredz arī līdzcietību un zināmu upuri. Tomēr tas neizslēdz, ka kaut kas ir par daudz… 

4) pašam viss kārtībā, bet bērni nemierīgi! Mazi bērni (līdz 2 gadu jeb Marsa pilna cikla vecumam) ir izņēmumi, kuri instinktīvi vairāk izjūt Dabas svārstības un var kā Dabas bērni uz to nemierīgi noreaģēt, jo meklē savas izpausmes formas. Reizē tik mazi bērni uzsūc vecāku stresu un tad nu Dabas lūzuma brīdī – laiž to ārā. Īsumā: jo lielāks nemiers, jo lielāks kokteilis no visa, ko minēju. 
Lielāki bērni – 2,5 līdz Saturna 7 gadu ciklam var parādīt iekšējo uzkrāto nemieru + veselības svārstības + nespēju iekļauties. Netaisi uzreiz problēmu – vēro turpmāk.

Šis pats var pakāpeniski attiekties uz ļoti veciem cilvēkiem – pēc 84 gadu sasniegšanas. “Kā bērna prātā”… arvien tuvāk 2gadnieka jūtīgumam.

Vecāki bērni – viss tas pats kas pieaugušajiem.

 

5) Savi mājdzīvnieki trakoja (sveši - attiecas uz 3.punktu – vide pārlieku ietekmē Tavu dzīvi – jo ne visur un ne visi kaimiņu suņi rej uz katru PilnMēnesi..) – mājdzīvnieki ir karmiskie vairogi/veselības sargi – ja trako, tad smalkajā plānā ir notikusi pārāk liela nobīde un Tu saņem brīdinājumu. Ne velti, mājdzīvnieki mirstot upurējas pie lielākām potenciālām problēmām. “kaķi var 8 reizes nomirts enerģētiski par saimnieku un pēdējoreiz – pa īstam. Tas nenozīmē, ka vairāk jārūpējas par mājdzīvnieku, vairāk jādomā par sevi un savu garīgo veselību. Jāpadzīvo #astroviedi – nenožēlosi!

 

6) Vēlu devies gulēt – nebija laba doma! Pamodies agri un darbīgs – lieliski, jo šodien ir produktīva darba diena jau no agrajām rīta stundām. Kurš putniņis agri ceļas…

 

7) ASTRO VIP apskata 5.-8.augusta nakts ASTROLUXOFORUS, lai saprastu kā gulēji tieši sarkanajos aspektos; ja šonakt tāds bija – un gulēji lieliski – apsveicu – visu esi izdarījis pareizi. Bet, ja negulēji labi pat pie dzeltenajiem un zaļajiem – liels darbiņš vēl priekšā – jāpēta Dižkalendārs pamatīgāk un jāseko astropadomiem. 

PilnMēness kulminē vienu reizi, bet viss process ilgst 3 diennaktis pirms un 2 diennaktis pēc precīzā laika.  Tādēļ ASTRO VIP zina, ka atkarībā no Astroluxofora (un partnera, bērnu astroluxoforiem) šie visi padomi jāskata vismaz 5 dienu laikposmā.

 

Kļūsti par ASTRO VIP >>> www.astrovip.lv

 

8) APSVEICU VISUS, kuri sapnī, pirms vai pēc miega noķēra apskaidrību par savu dzīvi vai kuriem atnāca mūza – šī nakts šajā ziņā bija patiesi auglīga.  Tādā ziņā – radošais nemiers ir jātulko kā produktīvs RADOŠUMS! Nemiera gars urda.

 

Katram #karma citādāk darbojas, pat, ja esi sekojis Mēness ritmam, var būt, ka pieļāvi kādu lieku pārdrošību: jo smalkāk visu zinu, jo smalkāk karma pārbauda. Bet – tā ir izaugsme – kas novērš nākotnē lielākas problēmas!

 

 

Jā, sekošana nakts miegam īpašā laikā var novērts REĀLAS PROBLĒMAS un Krīzes.

  1. izvēlies PilnMēness naktsguļām piemērotas mierīgas krāsas gultas veļas un spilvenus. Dažkārt mūsu acis.. Mīlam taču arī ar acīm itin bieži ;)