SPORTS UN DIŽKALENDĀRS

Dižkalendāra lietotājiem sarakstīju pamācību kā pielietot kalendāru profesionālā un amatieru sportā.

Tā kā starp mūsu ASTRO VIP ir arī atzīti profesionāli sportisti, kā arī amatieri, dodu info, kas jāskatās #astrosports, lai sekmīgāk izmantotu Dižkalendāru: 1. Protams, jāņem vērā vispārējais astrofons - tāpat kā visam citam - Mēness fāze, Astroluksofors, Superlaiki, nelaiki - klasika jebkurā jautājumā. Turpmāk runāšu par specifisko, kura ievērošana dod lielāku labumu. 2. Dižčiks, RetroMarss un RetroSaturns ir labi izvērstiem treniņiem, nav labi rekordiem. Izņēmumi, kas ir bieži, ka neizsētie (no kuriem mazāk gaida) vinnē līderus. Mazs cinītis... ;) Ja vien Personīgie citi rādītaji ir jaudīgi! 3. Personīgā Mēness un Saules cikla pazīšana. Tam īpaši jāseko līdzi, jo tur ir iekodēts pamatritms. Kā aug un dilst katra indiviuduālā enerģija gada un katra mēneša laikā. 

4. Jāskatās Planētas ingresiju sākumi sadaļā Planētu kustība, kas ir #astromaģija un dod starta jaudu. Īpaši Saules, Merkura, Marsa! Punktuālākie ievēros, ka katras Mēness zīmes starta 3 h darbība arī dod jaudu nākamajām vid. 2,5 dienām. 5. Izpēti Saules un Mēness mājas, jo tas nosaka aktuālo tematiku. Ja abas planētas virzās, teiksim pa 4. un 12. māju, diez vai jutīsies labi, kur nu vēl sporta panākumus. Toties 1., 3., 5., 8.-11.astromājas sportam ir ideālas. Runājot par ikdienas aktualitātēm: 

6. Nedēļu astroluksoforos izprintējot vai saglabājot PDF izpētiet un sastādiet plānu uzreiz 1-3 mēnešiem uz priekšu, jo tad var redzēt laika dinamikā kopējo personīgo astrofonu. Īpaši pasekojiet līdzi Marsa, Jupitera, Saturna planētu mijiedarbībai - spriedze vai harmonija. Tie nosaka ģenerālplānu. Tālāk Saule un Merkurs. 

7. Planētu spriedze INDIVIDUĀLAJĀ ASTROLUKSOFORĀ - tieši KVADRĀTI - nemaz nav tik sliktas sportā, jo dod iespēju saņemties, tomēr tur parasti ir problēmas ar savaldību, emocijām vai spēcīgāku pretinieku vai nespēju parādīt visu uz ko spējīgs. Te arī traumatisma draudi. Paseko, kuru planētu sasvtarpējie kvadrāti Tev patiesi nepatīk. Meklē likumsakarības. 

OPOZĪCIJAS aspekti - sportā ir ļoti labas, jo palīdz saņemties un ļoti labas sparingam - attīsta. 

Zaļie trigoni - drīzāk dod slinkumu, lai arī skaitā slabvēlīgi - bet šeit veiksme ir liela. Cūcenes. 

Sekstili - izcili sportam, jo pareizi dozēta sportiskā forma ar veiksmi un labām situācijām. Jo vairāki tajā dienā + opozīcija, jo labāk. Pārbaudi 

Lilitas - melnie aspekti - traumas, niknums, kas pašu nokauj, pretinieku padlas, tiesnešu kļūdas, neveiklība 

8. Kā numerologs esmu īpaši pētīji Personālo dienu ietekmi un tas ir fenomāli kā strāda. 1. līderībai, varenai cīņai - bezkompromisa. 2. - švaks sportā, var trenēt partnerības sadarbību 3. - labs, kur vajag izmanību un veiksmi, un vieglumu; 4. - izcila treniņa diena un savāktai spēlei, bet pietrūsk veiksmes - tik ar darbu izkapāt; 5 - mānīgi, kā kuru reizi, citreiz superveiksmīga spēle, bet zaudēt spēlē, vai otrādi. 6 - švaks sportam; 7 - nesportisks, ja vajadzīgs rezultāts, bet ļoti der šahā :) prāta spēlēs un taktiskiem treniņiem; 8 - ja smagi strādāts, tad pelnīta uzvara; 9. - izcili un veiksmīgi, ja neaizsapņojas par savu lieliskumu :) 11/2 un 22/4- ļoti labs komandas sporat veidos vai āros un lielās sacensībās. Pavēro. 

9. Ikdienā skatās planētārās astrostundas. Aktīvie laiki: Jupitera, Saules, Merkura, Marsa stundas. Atpūta - Mēness un Saturna stunda, jo tur pārtērē krājumus. 

10. Čika laiks nav nedz labs, nedz slikts - kā kurš, bet novērots, ka sportā ir vairāk kļudas, paviršības un traumas. 

11. Pro sporta dienas: Otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, svētdiena (daļēji, jo pamatā garīgā un paškontroles diena). Pirmdiena kā Mēness dienas - emocijas. Piektdiena - prieka pēc - hobijam. Sestdiena - Satruna diena - sacensības ar grūtībām un pēc nopelniem! 

12. Jo vairāki rādītāji sakrīt, jo periods jaudīgāks. Jātestē pašam. Vai jāpiesaista pieredzējis astrologs. 

❗️Protams, te netika atspoguļots, ko astrologs varētu pateikt par potenciālu un iespējām un periodiem pēc lielajiem planētu cikliem un dzimšanas Astrokartes. 

Lūdzu! 


Kļūsti par www.astrovip.lv Dižkalendāra lietotāju un nāc savējo pulkā:
https://www.facebook.com/groups/astrovip/