Numeroloģiskā Personālā diena - Tavs Individuālais dienas plāns

Izmantojot numeroloģiskos aprēķinus, pēc Taviem dzimšanas datiem ir noteikts konkrētā datuma Personālās dienas skaitlis no 1 līdz 9; 11 un 22.

Personālā diena (atšķirībā no Mēness dienām) attiecas uz konkrētā datuma plkst. 0:00-24:00.

Personālā diena parāda vēlamāko dienas tematiku, kas būtu visveiksmīgāk izdarāms.

Apvienojot Saules, Mēness kalendāra enerģētiku ar Personālās dienas vibrācijām, var veiksmīgi izmantot katras dienas potenciālu. 

Pielietojums

Apvienojot Saules, Mēness kalendāra enerģētiku ar Personālās dienas vibrācijām var veiksmīgi izmantot katras dienas potenciālu.

Veiksmīgo dienu plānotāja nodarbes (nagi, mati, pirts, uc. salīdzini ar Personālās dienas ieteikumiem.

Ja apraksti ir līdzīgi - Tevis izvēlētajai nodarbei būs dubults spēks.

Ja vērojamas pretrunas - neiegūsi viennozīmīgu rezultātu.

Tā kā Personālā diena atbilst laikam no plkst. 0:00 - 24:00, bet Mēness cikls ir mainīgs dienu no dienas, tad tieši ar Personālās dienas palīdzību var izvēlēties, kura diena tieši no Mēness kalendārā norādītajām būtu labvēlīgākā konkrētai darbībai.

Ņem vērā, ka spēcīgāks par Tavu individuālo enerģētiku ir Visuma (Mēness) spēks.

Konkrētas atlases piemēri

Ja Tavā dienas plānā teikts, ka konkrētajā datumā Tev ir 1. Personālā diena, tātad vari slēgt līgumu un arī Mēness kalendārā iekritusi līgumu slēgšanai labvēlīgā 10. Mēness diena, vari tikpat labi „atdurties" pret Čika laiku visas dienas garumā. Tātad - jāpiemeklē cita diena.

Vēlies saprast, kurš laiks būtu piemērotāks matu griešanai.
1. Atlasi Veiksmīgo dienu plānotājā visas/tuvākās labvēlīgākās matu griešanas dienas; ievēro, ka parasti tās ir norādītas šādi "Informācija attiecināma uz laiku: 25. janvāris plkst. 13:52 - 26. janvāris plkst. 14:48". Tātad, teorētiski Tu varētu apmeklēt frizieri gan 25. janvārī (no pl. 13:52), gan 26. janvārī (līdz pl. 14:48). Pieņemsim, ka abi datumi Tevi apmierina.

Bet kad un cikos labāk? Secīgi jāveic nākamā darbība.

2. Izlasi Personālo dienu padomus, kura diena piemērotāka skaistumam. Piemēram, 25. janvārs būtu Tava 6. personālā diena, bet 26. janvāris - 7. personālā diena. Pēc aprakstiem taptu skaidrs, ka labāk - 6. personālā diena. Savietojot ar Mēness kalendāru, iznāk, ka friziera apmeklējumam labvēlīgs laiks ir 25. janvāris no pl. 13:52.

3. Lielāku precizējumu panāksi, izmantojot Individuālā kalendāra Mēness, Saules aspektus.
Svarīgas darbības ir ieteicamas, kad Mēness un Saule veido savstarpēju un mijiedarbības harmoniju ar citām planētām - trigonu un sekstilu, atsevišķos gadījumos arī savienojumu (piemēram, Mēnes-Venera; Mēness - Jupiters). Izmantojiet šos harmoniskos aspektus un pāris stundas pirms tiem, savu vēlmju piepildījumam.

Tas arī nozīmē, ka var būt kopumā laba diena matu griešanai (visiem), var būt pat laba Tava Personālā diena, bet disharmonisku aspektu gadījumā (kvadrāts, opozīcija) izpaliks gandarījums, cerētais, pat notikums, teiksim, frizieris atceļ tikšanos.

Viss kopā dos vislabāko rezultātu. Tā teikt, laba lieta, labā laikā. 

Informācija par Personālajām dienām no "TAVS MĒNESS PLĀNOTĀJS"

PERSONĀLĀ DIENA – 
NUMEROLOĢISKĀ DIENAS PAMATPROGNOZE 

Personālā numeroloģiskā diena ir individuāla prognoze, jo tiek veidota pēc Taviem dzimšanas datiem, kuras aprēķins dots plānotāja sākumā. 

Lai arī numeroloģijas aprēķini ir vienkārši, dzimšanas dienas, mēneša un gada ciparos ieslēptais Skaitļu kods pierādījies, ka katras dienas notikumus tas ataino simboliski un bieži vien ar tieši. Arī tāpēc, ka dzimšanas dati atšķirībā no planētu stāvokļa, ir reāli visiem saskatāmi un dzīvē bieži tiek izmantoti. Personālie mēneši – parāda personas individuālo mēnešu ciparu vibrāciju un enerģētiku, kas ir kā starpposms katras Personālās dienas aprēķinam. Pamatīgāk par Personālajiem mēnešiem un Personālo gadu var uzzināt Superhoroskopi.lv prognozēs. 

Numeroloģiskā Personālā diena ir aktuālās kalendārās dienas pamata karkass – kā mājas pamati, kā iespējamo notikumu mugurkauls, ko apaudzēs plānotājā pieejamo Saules, Mēness un planetāro ciklu smalkā “miesa un asinsrite”. Lai arī kā gribētos izgaršot dzīves smalkumus, Personālā diena ir individuālais “pamatēdiens". 

PIEVILKŠANAS SPĒKS
Dienas Skaitlis, pirmkārt, nosaka kādas dzīves tēmas tiks pievilktas kā magnēts, otrkārt, kādus cilvēkus un viņu vēstījumu satiksi, treškārt, kāda vide ap tevi veidosies, ceturtkārt, kādi jautājumi pašam ienāks prātā. 
Pirms plāno katras dienas ieceres un notikumus, atceries, ka tiem nebūs lemts piepildīties, ja tie nesakritīs ar Personālā dienas pamatvibrācijām, nosacījumiem un ieteikumiem. Numeroloģiskais dienas Skaitlis ir kā starpnieks-raidītājs, kas uztvers un pārraidīs tālāk tikai to, kas atbildīs šā skaitļa būtībai. Ja tavas darbības nebūs atbilstošas šim transformatoram-skaitlim – neredzēsi savu ieceru realizāciju vai arī zaudēsi daudz resursu.

Numeroloģijā Skaitļi ir konkrēti un tieši tādēļ spēj nospraust darbības, uzvedības, attieksmes vadošos norādījumus un ierobežojošo virzienu. Prasmīgu šo zināšanu pielietotāju tie atbrīvo no ilūzijām un liekiem “ziepju burbuļiem un smilšu pilīm”. Savā profesionalajā darbā notikumu pareģošanai numeroloģiju izmantoju kā galveno prognožu mugurkaulu. 

IZMANTOJAMĪBA 

Numeroloģijā ir 9 dienu pamata cikls un īpašās – 11. un 22. – Meistara dienas. Numeroloģija ir ērta, jo prognožu cikls vienmēr sākas līdz ar kalendāro mēnesi un aprēķini nomainās precīzi līdz ar katra mēneša 1.datumu. Tā kā Personālā diena atbilst laikam no plkst. 0:00 – 24:00, bet Mēness cikls ir mainīgs dienu no dienas, tieši Personālā diena var palīdzēt izvēlēties, kura astroloģiski ieteiktā nodarbes diena būtu individuāli labvēlīgākā. Piemēram, plānotāja populāro nodarbju sadaļā divi tev interesējoši datumi ir ieteikti kā labi matu griešanai.  Aprēķini abu datumu Personālās dienas un izvēlies to, kura ir 2., 6. (vislabākā) vai 8. Personālā diena, kuras atbild par skaistumu un veicina panākumus. Tādējādi sekmīgāk var atlasīt tieši sev vispiemērotāko. Uzņēmējiem īpaši noderēs biznesa veicināšanai ieteiktie Superlaiki, kas sakrīt ar 1., 3.,5. 8. Personālo dienu, bet 7.Personālajā dienā finanšu lietas maksimāli izslēdz no dienaskārtības. Turpmākajos dienas aprakstos varēsi saprast, kam katra Personālā diena visvairāk ir piemērota. 

Garīgie Meistara skaitļi 

Īpaša nozīme numeroloģiskajos aprēķinos ir Meistara skaitļiem 11 un 22, kas pārstāv augstāku enerģētisko ietekmi. 

11 un 22 iemieso gan augstāko divciparu vibrāciju, gan iesaka neatrauties no pamata skaitļiem, tādēļ tos pieraksta 11./2. un 22./4. Meistara dienu izvēle ir „zīle rokā vai mednis kokā”. Lielākā daļa cilvēku samierinās ar zīli – precīzāk, viņi pat nenojauš, ka eksistē kaut kāds „mednis kokā”. Tas rada paaugstinātu sasprindzinājumu, bet tikai tad, ja cilvēks nevēlas iet garīgu ceļu un turas pie miesiskām vērtībām. Turpmāk par abu Meistara skaitļu kopīgajām iezīmēm. 

MEISTARA DIENU RAKSTURS

Garīgo Meistara skaitļu pamatdoma ir piedāvāt dažādus variantus un iespējas izaugsmei, “mainīties uz Augšu”. Ja tādas iespējas tiek izmantotas, kas parasti nozīmē iziešanu no savas komforta zonas, piekāpību un jaunus radošus meklējumus, tad cikliski nākamajā Meistara dienā var saņemt arī to saldos augļus. Pretējā gadījumā nepildītie iespēju uzkrājumi radīs saspringumu, spriedzi, stresu un garīgi-fiziskas slimības. 

Uzstādi sev augstu latiņu un mēģini līdz tai tikt. Izvirzi augstus mērķus, kas ir pa zobam. Un Tu uzmirdzēsi kā spoža zvaigzne, kas izceļas starp citām zvaigznēm. Darbs ar savām ēnām un to apzināšanu ienesīs gaismu sirdī un prātā.

Paaugstināsies jūtīgums, ko nevajag slāpēt ar atkarības vielām. Piemēram, enerģijas dzēriena vai alkohola lietošana šādā dienā būtiskāk ietekmē veselību – īpaši, ja tas sakrīt ar plānotājā iekļauto “alkoholam nē!” ieteikumu. Savukārt, ja darbs saistās ar vīna pagatavošanu vai izsmalcinātu degustāciju, tad var sajust visas smaržas un garšas buķetes. Tas pats attiecas arī uz ziediem, kulināriju un citām lietām, kur nepieciešamas smalkas maņas. 

Meistara dienā var savaldīt un apburt pūli, tāpēc darba kolektīvu un skatuves cilvēkiem šīs ir ideālas dienas, īpaši ja sakrīt ar Superlaikiem. Jāatceras, ka populārs var kļūt arī dēļ problemātiskas uzvedības vai publiskas paklupšanas…tā teikt - bēdīgi slavens.

Pastiprinās politiskā interese, sabiedriskā koplabuma procesu un izglītības sistēmas apspriešana. Svarīgi ir atrast savu vietu un mazāk savām vēlmēm pakārtot citus. 

LABDARĪBA UN KALPOŠANA

Meistara dienās svarīgākā ir kalpošana cilvēkiem, bet tādā veidā, kas paaugstina iesaistīto apziņas līmeni jeb “nedod zivi, iedod makšķeri”. Nepazemojies, neizdabā, bet esi kā pacietīgs skolotājs, kas praksē palīdz skolēnam apgūt jaunas zinības – bez vērtējošas atzīmju likšanas. Vērtēt Tu vari tikai pats sevi, bet arī ar labvēlību, neiedzenot sevi kompleksu strupceļā. 

Jāmācās savaldīties, jo iespējamas galējas jūtu izpausmes. Jāuzņemas atbildība par savām emocijām. Interesējies par citu emocijām, nevis slīksti savējās – īpaši, ja tās ir destruktīvas. Tieši šādās dienās var iegrimt depresijā, izdegt veģetatīvā distonijā, sajust apātiju un slinkumu, bet var arī steigt zvanīt radiem, draugiem un jautāt par viņu sajūtām, savējās atstājot otrā plānā. 

Ļoti nepieciešams palīdzēt cilvēkiem, tādēļ ieteicams aizsteigties priekšā notikumiem un uzreiz ieplānot labdarību. Meistara dienā protestēsi pret jebkādu ārēju ierobežojumu, kas uzdzīs revolucionāru protestētāja garu. Augstākā pilotāža ir uz to visu paskatīties no malas, kā no putna lidojuma. Tajā pat laikā vari izjust lielu atkarību vai saistību ar kādu konkrētu cilvēku vai ar Dabu un Zemi kā tādu. Liela loma ir “mazajiem brāļiem” un to aprūpei. Dienas, kad pat istabas augu apkopšana ir karmas labo darbu uzskaitē.

Dienas fonam noderēs pacilājoša mūzika, pastaigas, meditācijas, studijas, nodošanās hobijiem, no kuriem prieks tiek arī citiem. 

Visi man labi ļaudis,
Kad es pati laba biju;
Visi mani naidinieki,
Kad es naida cēlejiņa.

Rītiņā celdamies,
Pirmo Dievu pieminēju;
Dieviņš man palīdzēja 
Šai visā dieniņā. 

Personālo dienu ieteikumi izmantojami saskaņā ar Mēness fāzēm, Saules un Mēness dienām un astro cikliem. Apvienojot to visu var veiksmīgāk izmantot katras dienas potenciālu.

Par numeroloģijas iespējām skatīt: www.numerologi.lv