Numeroloģiskā Personālā diena - Tavs Individuālais dienas plāns

Izmantojot numeroloģiskos aprēķinus, pēc Taviem dzimšanas datiem ir noteikts konkrētā datuma Personālās dienas skaitlis no 1 līdz 9; 11 un 22.

Personālā diena (atšķirībā no Mēness dienām) attiecas uz konkrētā datuma plkst. 0:00-24:00.

Personālā diena parāda vēlamāko dienas tematiku, kas būtu visveiksmīgāk izdarāms.

Apvienojot Saules, Mēness kalendāra enerģētiku ar Personālās dienas vibrācijām, var veiksmīgi izmantot katras dienas potenciālu. 

Īpašās dienas

Dienas, kas atzīmētas kā 11/2 vai 22/4, iespējams izdzīvot 2 līmeņos - pēc sadzīviskām (2., 4.) vai augstākām-garīgām (11.,22.) vibrācijām.

Pielietojums

Apvienojot Saules, Mēness kalendāra enerģētiku ar Personālās dienas vibrācijām var veiksmīgi izmantot katras dienas potenciālu.

Veiksmīgo dienu plānotāja nodarbes (nagi, mati, pirts, uc. salīdzini ar Personālās dienas ieteikumiem.

Ja apraksti ir līdzīgi - Tevis izvēlētajai nodarbei būs dubults spēks.

Ja vērojamas pretrunas - neiegūsi viennozīmīgu rezultātu.

Tā kā Personālā diena atbilst laikam no plkst. 0:00 - 24:00, bet Mēness cikls ir mainīgs dienu no dienas, tad tieši ar Personālās dienas palīdzību var izvēlēties, kura diena tieši no Mēness kalendārā norādītajām būtu labvēlīgākā konkrētai darbībai.

Ņem vērā, ka spēcīgāks par Tavu individuālo enerģētiku ir Visuma (Mēness) spēks.

Konkrētas atlases piemēri

Ja Tavā dienas plānā teikts, ka konkrētajā datumā Tev ir 1. Personālā diena, tātad vari slēgt līgumu un arī Mēness kalendārā iekritusi līgumu slēgšanai labvēlīgā 10. Mēness diena, vari tikpat labi „atdurties" pret Čika laiku visas dienas garumā. Tātad - jāpiemeklē cita diena.

Vēlies saprast, kurš laiks būtu piemērotāks matu griešanai.
1. Atlasi Veiksmīgo dienu plānotājā visas/tuvākās labvēlīgākās matu griešanas dienas; ievēro, ka parasti tās ir norādītas šādi "Informācija attiecināma uz laiku: 25. janvāris plkst. 13:52 - 26. janvāris plkst. 14:48". Tātad, teorētiski Tu varētu apmeklēt frizieri gan 25. janvārī (no pl. 13:52), gan 26. janvārī (līdz pl. 14:48). Pieņemsim, ka abi datumi Tevi apmierina.

Bet kad un cikos labāk? Secīgi jāveic nākamā darbība.

2. Izlasi Personālo dienu padomus, kura diena piemērotāka skaistumam. Piemēram, 25. janvārs būtu Tava 6. personālā diena, bet 26. janvāris - 7. personālā diena. Pēc aprakstiem taptu skaidrs, ka labāk - 6. personālā diena. Savietojot ar Mēness kalendāru, iznāk, ka friziera apmeklējumam labvēlīgs laiks ir 25. janvāris no pl. 13:52.

3. Lielāku precizējumu panāksi, izmantojot Individuālā kalendāra Mēness, Saules aspektus.
Svarīgas darbības ir ieteicamas, kad Mēness un Saule veido savstarpēju un mijiedarbības harmoniju ar citām planētām - trigonu un sekstilu, atsevišķos gadījumos arī savienojumu (piemēram, Mēnes-Venera; Mēness - Jupiters). Izmantojiet šos harmoniskos aspektus un pāris stundas pirms tiem, savu vēlmju piepildījumam.

Tas arī nozīmē, ka var būt kopumā laba diena matu griešanai (visiem), var būt pat laba Tava Personālā diena, bet disharmonisku aspektu gadījumā (kvadrāts, opozīcija) izpaliks gandarījums, cerētais, pat notikums, teiksim, frizieris atceļ tikšanos.

Viss kopā dos vislabāko rezultātu. Tā teikt, laba lieta, labā laikā. 

Par numeroloģijas iespējām skatīt: www.numerologi.lv