Kādēļ ir tik svarīgi lietot kalendāru?

Dižkalendārs nav tikai kalendārs, tas ir spēcīgs un noderīgs astrorīks/instruments, kas nokalibrēts konkrēta cilvēka dzīvei vislabākajā pielietojuma veidā, izmantojot senas,  pārbaudītas un moderni pielāgotas astroloģijas, numeroloģijas un enerģiju zinības.

Kā kalendārs var izmainīt Tavu dzīvi vai uzlabot tās lietas, 
kurās Tu visbiežāk piedzīvo neveiksmes 

 • Tu saplāno darbus nākamajai dienai, nezinot, kas ir produktīvākais darba laiks, bet ko labāk pavadīt atpūtai.

Saplānojot darbus dienai atbilstošākajā produktīvajā daļā, tas nesīs daudz lielāku ražīgumu, pretēji, ja darbosies nelaikā, kas vedīs uz problēmām vai darba pārstrādi.

 • Tu nezini, kas ir Dižčiks un kad ir čika laiks, tāpēc katru dienu darbojies kā parasti un bieži nākas pie padarītā atgriezties vēl un vēl, lai to sāktu no jauna vai labotu.

Kalendārā ik dienas var sekot līdzi čika laikiem un atpūtai domātajiem brīžiem, kuros labāk paņem pauzi, nekā nemitīgi atgriezties pie jau darītā, samierināties ar zaudēto laiku un lieki iztērēto enerģiju.

 • Tu aizej uz sarunu ar priekšnieku par Tev svarīgu jautājumu, taču neesi saņēmis gaidīto un sarunas rezultāts nenāk Tev par labu.

Nezinot dienas astrofonu, uz sarunu ar priekšnieku Tu vari aiziet absolūtā nelaikā, kad ir spriedzes pilni aspekti, Izmantojot astroluksoforu ik dienas, šādus brīžus var paredzēt un sarunai ar vadību izvēlēties labos brīžus un Tavus individuālos Superlaikus.

 • Tu paņem atvaļinājumu, aizbrauc atpūsties, bet atbrauc ar domu, ka pietrūkst vēl kāda nedēļa atpūtas, lai Tu varētu būt gatavs darbam.

Izvēloties ceļojumam vai atpūtai tikai atbilstošākos laikus, Tu gan atpūtīsies, gan uzkrāsi nepieciešamos spēkus nākamajam darba cēlienam. Bez tam, ņemot talkā astrostundas, būs iespējams saplānot Tavus patiesi veiksmīgākos ceļojumus.

 • Tev katru dienu ir noteikts darba apjoms, kas jāizdara. Vienā dienā ar to var itin veikli tikt galā, bet citā nākas stipri vien piepūlēties un nav gaidītā rezultāta.

Ikdienā lietojot Dižkalendāru, Tu jau iepriekš saplānosi dienu tā, lai visu svarīgāko iesāktu labvēlīgā astrostundā un paveiktu darbam atbilstošā periodā, pratīsi likt lietā savus Superlaikus, bet neproduktīvo dienas daļu izmantosi pārdomām un atpūtai.

 • Tu beidzot esi atradis savu frizieri, regulāri pie tā ej, taču rezultāts ne vienmēr sanāk tāds, kādu gribētos. Šķiet dīvaini – frizieris nemainās, bet rezultāts gan mainīgs.

Viss ir atkarīgs no tā, kādā zīmē un fāzē atrodas Mēness, un no friziera apmeklēšanai atbilstošām vai neatbilstošām Saules un Mēness dienām. Ņemot vērā mūsu piedāvātās labākās dienas friziera apmeklējumam, Tev nebūs jāuztraucas par rezultātu. Turklāt matu griešana enerģētiski maina dzīvi, piemēram, var veicināt naudas pieaugumu utml.

 • Tu vai Tavs centīgais bērns gatavojas eksāmeniem, ir sadalīta visa apgūstamā viela pa dienām, taču vienu dienu visu sanāk izpildīt un atcerēties, kā plānots, citā – nevari tam pieķerties un nākas pārlasīt vienu un to pašu atkal un atkal.

Sākums jeb starts ir viens no svarīgākajiem brīžiem. Ja iesākts labā laikā, labvēlīgā astrostundā, labā Saules un Mēness dienā, tad arī turpinājums būs veiksmīgs. Pretēji būs ar iesākumiem čika laikā vai citā nelabvēlīgā brīdī. Kā arī dienas produktīvais laiks katrai dienai atšķiras. Ikdienā lietojot Dižkalendāru, produktīvo dienas laiku var iegūt pavisam vienkārši, tad nebūs jānopūlas atcerēties nelaikā to, ko var itin viegli apgūt labā laikā.

Tā ir tikai daļa no piemēriem, ar kuriem ikdienā sastopas daudzi, kamēr nav iepazinuši Dižkalendāra priekšrocības. Neesi viens no tiem, bet pievienojies zinošajiem un sava laika pārvaldniekiem! Ej uz pogu Reģistrēties un kļūsti par vienu no mums!

 

Ar ko sākt?

“Paldies, ka Tu esi izvēlējies šo lielisko iespēju - ikdienā lietot un izmantot savā labā Latvijā vienīgo individuālo Dižkalendāru, kas apkopo pilnīgi visu, kas nepieciešams sekmīgas dzīves vadīšanai.”  Kristaps Baņķis, profesionāls astrologs

1. Ja vēlies būt zinošs ik dienu un ņemt vērā dienas sniegtās iespējas un ierobežojumus – Tev ir jāizlasa Dižkalendāra lietošanas instrukcija. Tas ir pats pamats, kas Tev izskaidros kalendāra lietošanu, iemācīs pareizu lietošanas secību un paskaidros katras sadaļas ieguvumus.

2. Ja vēlies būt pats sev astrologs un prognozētājs – iepazīsties ar sadaļu Astrošpikeris. Tajā Tu saņemsi padomus, kādas kalendāra sadaļas un kādā secībā lietot atbilžu saņemšanai uz konkrētiem dzīves jautājumiem vai ieplānotajiem notikumiem.

3. Ja vēlies būt superzinošs un kalendāru izmantot pilnībā ar visām plašajām iespējām, ko tas sniedz, rūpīgi izlasi un seko līdzi aprakstiem, kas pievienoti pie katras sadaļas ar norādi Kā lietot sadaļu un paskaidrojumus pie katra rādītāja, kas veido sadaļu.

Visa informācija pilnā apjomā ir pieejama abonentiem. 

Tu vēlies kļūt par vienu no mums – ASTRO VIP – un būt soli priekšā citiem un pārmaiņām?! 

Iegūt abonentu un saņemt visas priekšrocības ir pavisam vienkārši: ej uz pogu www.astrovip.lv

Dižkalendāru vienmēr sāc ar E-pasi! 

Sāc ar pareizu dienas režīmu katrai dienai!

1) Saules lēkts – starts dienai!

2) Iepazīsties ar kopīgo un individuālo astroluksoforiem un ņem vērā ieteikumus, kas ir minēti to Lietošanas instrukcija aprakstā, izejot no astroluksofora krāsas;

3) Ņem vērā Paņem pauzi laiku  – to saplāno lietu sakārtošanai, mierīgai pastaigai vai vienkārši atpūtai.

4) Atlikusī daļa ir aktīvā dienas daļa:

 • ņem vērā Superlaikus  – visa veida iesākumiem un veiksmīgām lietu norisēm; kā nākamā izvēle tam derēs arī Jupitera stundas;
 • Čika laiku – iesākto darbu turpināšanai vai garīgām nodarbēm;
 • Nelaiku – neplāno nekam svarīgam, jo problemātisks laiks;
 • izskati nodarbes - vai Tevi interesējošām diena ir atbilstoša un kurā laikā.

5) Saules riets – dienas aktīvā daļa ir beigusies un sākas Tava intravertā jeb privātā dzīve.