#Astropadomi

Papildus noderīgs un plašs skaidrojums PDF formātā

 • Kāpēc ir svarīgi Superlaiki un ko tajos darīt?  Tas ir visideālākais laiks veiksmīgiem iesākumiem un mērķtiecīgai darbībai tieši TevPat ja Tu īsti nezini, vai Tev sanāks, baidies riskēt, ja tu to darīsi savā Superlaikā, iznākums priekš Tevis būs labvēlīgs.
 • Ja es uzzināšu, ka konkrētā laikā nedrīkst darīt, bet man būs jāstrādā. Kā man rīkoties? Katrai dienai ir aktīvā daļa, kas aizņem lielāko daļu no darba dienas, tā kā laiku darīšanai var atrast, svarīgi ir tikai pareizi sadalīt dienu un rīkoties atbilstoši katram no apzīmētajiem periodiem, apraksti par kuriem ir atrodami kā paskaidrojumi pie katra no tiem. Arī čika laikā ir savas ieteicamās darbības, ko veikt un dienā, kad ir sarkanas krāsas astroluksofors, tikai jābūt uzmanīgam, jāizvairās no konfliktiem un jāiepazīstas ar atbilstošiem skaidrojumiem.
 • Vai, nepārzinot astroloģiju, es pratīšu lietot Dižkalendāru?Jā, jo Dižkalendārs ir veidots jebkuram lietotājam. To var uzskatīt par enciklopēdiju, kurā katrs var lietot tos datus un saņemt informāciju, cik daudz tā pašam ir noderīga un nepieciešama un ar laiku apgūt un izmantot jau nākamo informācijas apjomu.
 • Kāpēc ir 2 astroluksofori – kopīgais un individuālais. Ar ko tie atšķiras?  Kopīgais dienas astroluksofors attiecas uz kopīgo dienas fonu un uz visiem, bet individuālais ir sagatavots, balstoties uz Taviem individuālajiem dzimšanas datiem un ir saistošs tikai Tev. Lai saplānotu perfektu dienu, sāc ar kopīgo Dienas astroluksoforu, salīdzini tā rādītājus ar savu Individuālo dienas luksoforu, izvēlies zaļos periodus aktīvai darbībai, bet pretrunu gadījumā (katrā astroluksoforā atšķirīgas krāsas), izvērtē citus rādītājus un apdomā, vai rīcībai šis būs labvēlīgs periods. Zinot kopīgo un savu spriedzes vai harmonijas laika periodu, Tu labāk izmantosi dienas iespējas. 
 • Vai e-Pase ir obligāta un kādēļ? E-Pase ir nepieciešama Tavu dzimšanas datu saglabāšanai, lai saņemtu pakalpojumus, kas sagatavoti individuāli pēc Taviem datiem atkārtotai pakalpojumu lietošanai, kas ir ērti, katru reizi nevadot datus pa jaunu, bet spiežot uz pogas e-Pase;ar vienotu e-Pasi Tu vari lietot visus mūsu projektus un saņemt izdevīgus piedāvājumus ar vienotu profilu.
 • Kas ir individuālais Saules un Mēness cikls un kāpēc to ir svarīgi zināt? Tavs individuālais Mēness cikls ir Tavas enerģijas paisumu un bēgumu izpratne. Pēc tā Tu vari zināt, kad ir laiks uzņemt enerģiju kad atdot, līdz ar ko zināsi pareizākos laikus rīcībai un nedarbosies pret straumi ar “tukšām baterijām”; jutīsies labāk, ja zināsi kāds ir Tavs enerģētiskais stāvoklis un uzlabosi savu veselību; dzīvosi harmonijā, samērojot savu enerģijas plūsmu ar Saules un Mēness kalendāru. Darbības, kas atbilst individuālajam ciklam, dod maksimālu rezultātu. 
  Tavs individuālais Saules cikls ir enerģētikas potenciāls visa gada garumā. Zinot to, Tu pratīsi veiksmīgāk sadalīt spēkus visa gada griezumā. Ciklā norādītie datumi būs tieši enerģētikas harmonijas un lūzuma brīži, kas rada Tavā dzīvē daudzos laimes un stresa brīžus. Īpaši svarīgi ir jauna cikla sākumā izvirzīt mērķus, ko vēlies apgūt konkrētā gada laikā un ņemt vērā norādes, kas būtu darāms konkrētajos laika nogriežņos.
 • Vai, lietojot kalendāru, es varu redzēt nākamās nedēļas aktualitātes?  Jā. Tās ir iespējams redzēt visam abonenta periodam, par kuru ir veikts maksājums. Vispārskatāmāk ir apskatīt savus individuālos un kopīgos dienas astroluksoforus, ieskaitot Superlaikus un nelaiku. Tos ir iespējams iegūt zem pogas Astroluksofori nedēļai.
 • Cik bieži ir Čika laiki un ko īsti tajos var un ko nevar darīt?  Vidēji ik pārdienas Čika laikā var veikt nemateriālas dabas darbības, kas nav vērstas uz noturīgu un galēju rezultātu; vēlams  apsvērt paveikto un ieklausīties sava intuīcijā; tas ir ideāls laiks meditācijām Darbība Čika laikā veido cēloņus karmas ratam, tādēļ rūpīgi jāseko līdzi tam, ko darām.
 • Kā var noskaidrot, kad ir tuvākais Dižčika laiks? Dienas astrofona sadaļā spied uz zilo pogu -  Uzzini aktuālās cilpas – zem tās vienmēr būs informācija par jau esošu vai tuvāko Dižčika laiku ar pilnu aprakstu.
 • Ko nozīmē individuālā čeku dedzināšana un ar ko tā atšķiras no čeku dedzināšanas visiem? Individuālā čeku dedzināšana ir pēc Taviem individuālajiem datiem saskaņoti čeku dedzināšanas laiki tikai un vienīgi Tev, kas ir atlasīti labākie laiki no labākajiem.
 • Kā es varu atrast labākos laikus matu griešanai, zobārsta apmeklējumam u.c. svarīgiem pakalpojumiem vairākus mēnešus uz priekšu?  Ej uz pogu Skatīt visas nodarbes un ieraksti meklētājā atslēgasvārdus nodarbei, ko vēlies veikt vai atrodi minēto nodarbi pēc ievietotajām sadaļām Ar oranžas un zaļas krāsas (tikai Tev individuāli) smaidiņiem kalendārijā lapas augšā Tu redzēsi labākās dienas ar konkrētiem laikiem minēto nodarbju veikšanai visam mēnesim. Pēc iepriekš aprakstītās metodes Tu vari redzēt nodarbju superlaikus mēneša skatā visa sava apmaksātā abonenta perioda laikā.
 • Ja es plānoju ar ģimeni doties ceļojumā, vai katram no mums ir jākļūst par abonentu, lai redzētu, cik veiksmīgs tas mums būs kā ģimenei? Katram, kļūstot par abonentu, ir iespējams tikt pie pilnīgi visiem labumiem un priekšrocībām, kā Dižkalendāra lietotājam, taču minimums, ar ko var izlīdzēties šajā jautājumā ir šāds: iepazīsties ar savu astroluksoforu ceļojuma laikam; zem pogas Astroluksofori nedēļaipievieno savus ģimenes locekļus un iepazīsties ar viņu individuālajiem astroluksoforiem; labākais variants – ja visiem dominēs zaļš. Ja Tev zaļš, bet dzīvesbiedram sarkans, nekas labs no tā nesanāks un ieteicams izvēlēties citu ceļojuma laiku.