Planētu mijiedarbība - prasme atšķirt būtiskāko

Planētu mijiedarbības sadaļa paredzēta Astroluksofora krāsu atšifrēšanai. Šī sadaļa vairāk piemērota rūpīgai diennakts enerģētikas analīzeiun vairāk būs saprotama ir Astroskolas studentiem un astrologiem. Pati astroloīskākā kalendāra sadaļa, kas var kalpot kā iziaicinājums izprast, ko pēta astrologi - kā atšifrēt gaidāmso dienas notikumus. Iedziļinoties un palasot aprakstus to sapratīs arī interesenti un astroloģijā neisvaidītie. 

  1. Kā ievēroji, katram Astroluksoforam ir sava planētu mijiedarbības sleja. Dienas Astroluksoforā tie veidojas no debesīs aktuālās planētu kustības, savukārt individuālajā tie ir cikliski un unikāli tranzitējoši tieši pret Tava horoskopā dzimšanas brīdī "noseivotajām" planētām - tā ir klasiska astroloģijas prognožu pamatmetode. Ņem vērā ieteikumus vai aizliegumus rīcībai aspekta darbības laikā! Jo tas attieksies uz Tevi individuāli.


Visvienkāršāk ir spiest uz zilajiem planētu aspektu linkiem un un lasīt piedāvātos aprakstus par planētas ietekmi. Zinu, ka daudziem būs interesanti arī šķietami sarežģītākas, bet efektīgākas pielietošanas metodes (varēsi palepoties, ka rīkojies kā astrologs). 

Planētu kustība jeb atrašanās konkrētās Zodiaka zīmēs ir pieejama ASTROKARTE.LV abonentiem

Iesākumam iesaku pēc Astroluksofora iepazīšanas apskatīties, planētu mijiedarbības precīzos laikus. Tie simbolizē konkrēto planētu saskarsmes kulminācijas brīdi. Ja vēlies plānot kādu svarīgu darbu, tad metode attiecībā pret precīzi norādītajiem laikiem ir ļoti vienkārša: veiksmīgos veic pirms zaļā punkta kulminācijas, bet sarkanos/melnos punktus palaid vismaz pāris stundas garām līdz pat pašam pēdējam, kas dienā atrodami. Ja dienā esi iepauzējis līdz pat pēdējam sarkanajam/melnajam un nogaidījis paŗis stundas, tad lielākās briesmas ir garām un var rīkoties. Vieglāka'ceļla gājēji uzreiz apķersies, ka tieši šie labie laiki ir atrodami kā Superlaiki (tiesa, tajos ir vēl apkopoti daudzi citi mazāk zināmi rādītāji, kas Superlaikus padara īpaši ekskluzīvus). 

Planētu mijiedarbības krāsa 

Parāda ietekmi uz Astroluksoforu un dzīvi:

sarkana - spriedze, draudi, briesmas, konflikti; 
dzeltena - neitrāla, parastais dienas ritms;


zaļa - harmoniju jeb labvēlību, izdošanos, veiksmi, ja vien nepaslinko;
oranža zvaigznīte - svarīgie un retie Astromaģijas brīži, ko simbolizē planētu saplūšana; tie ir īpaši spēcīgi karmiski un liktenīgi pagrieziena punkti; Tuvākos laikus var ērti sameklēt Individuālā plānotāja sadaļā "Tavi cikli un Astromaģija". Idejas apraksts par Maģijas brīžiem;

melna
 - bīstamākais un karmas rata laiks, kas saistās ar Lilitas raisītiem dažāda veida zaudējumiem, dēmoniskiem notikumiem, pašām bīstamākajām dzīves situačijām, briesmām, bailēm un fobijām;

aplis ar punktu - planētas Saules sirdī, kur iegūst īpašu spēku un tiek bagātinātas; 
zvaigzne aplī - planētas jubileja jeb atgriešanās savā dzimšanas pozīcijā - svētki! - jauns starts, kas atkarīgs no planētas dabas un cikliskā ilguma (piemēram, Marss to veiks vairāk nekā 2 gadu laika, Jupiters - reizi 12 gados). 

Ietekmes intensitāti norāda krāsu punktu skaits: 1 punkts ir ierindas notikumu rādītājs ar īsāku ietekmes laiku (6h pirms un 3h pēc precīzā laika), savukārt, 2 punkti jau liecina par lielu ietekmi (piemēram, Mēness fāžu maiņa vai Saules kvadrāts ar Jupiteru), kas var pārsniegt pat dienas robežas (12h pirms un 6h pēc aspekta laika). 

3 krāsu astrobultas jeb rītdiena pienāks... - bet kāda?
Rītdiena var ietekmēt un var neietekmēt šodienu - mēs zinām kad un kā! 

Lai cerīgi raugoties, piemēram, dienas superzaļajā Astroluksoforā nerastos sajūta, ka aiz stūra neuzglūn nekas draudīgs, vai tieši otrādi, nerastos nepamatota skepse, ka gaidāms kas tramīgs, mēs ieviesām 3 krāsu bultas par rītdienas ietekmi uz šodienu. 
Astroloģijā ir zināms, ka nozīmīgāko planētu ietekme pārsniedz tās kulminācijas dienas robežas (orbisi), tādēļ planētu ietekmes skatāma vismas divu dienu laika robežās. Tas nozīmē, ka atkarībā no Taviem individuālajiem luksoforiem Tu šodien vari sānemt to, kas citiem tiks tikai rītdien, un otrādi - rītdien to, ko izjutīsi citi jau šodien. Tāpat kā planētas un cilvēki, arī dienas mēdz sajūgties vismaz pa pāriem. Katra reize un katrs šāds dienu paris būs unikāls. Šajā ziņā Tu novērojot un izmantojot mūsu Astroluksoforu un Bultu padomus vari vari pacensties pats sev būt astrologs. Tieši ar šādu ietekmes rēbusu skaidrošanu nodarbojas astrologi. 

Bultas nozīmē rītdienas planētu ietekmi uz šodienu – zaļas, dzeltenas vai sarkanas krāsas bultas parādīs priekšā vai Planētu mijiedarbība, kas gatavojas savai kulminācijai nākamajā dienā, ietekmēs Tavu šodienu pozitīvi, negatīvi vai neitrāli.

- šodienas notikumus veicinās rītdienas planētu harmonija.Rītdiena būs labvēlīga, ja to apliecina arī individuālais rītdienas Astroluksofors. 

- notikumiem ar rītdienu nav nekāda sakara. Rītdiena ir pati par sevi!

- šodienas notikumus iespaidos rītdienas planētu spriedze, šodiena un rītdiena ir sajūgta, rītdienas notikumu gaidās. Darot šodienas darbus, jāvērš skatu nākotnē un jāizpēta savs astroluksofors vai tajā arī rītdienā nesaredzi ko sarkani draudīgu.

Planētu mijiedarbībā iesaistītās planētas

Planētu mijiedarbību veido dienas laikā (pl. 00 - 24) atrodamie planētu savstarpējie aspekti: savienojums 0°, sekstils 60°, kvadrāts 90°, trigons 120°, opozīcija 180°. Astrologs Kristaps Baņķis izstrādājis autormetodi, kas pēc īpašiem koeficentiem un ietekmes tad arī veido astroluksofora krāsas. Astroluksoforā un planētu mijiedarbībā tiek izmantotas šādas planētas: prooritāri Saule un Mēness, pārējās - Merkurs, Venera, Marss, Jupiters, Saturns, Urāns, Neptūns, Plūtons - un īpaša loma tiek ierādīta Lilitai.   

Čika laiks neietekmē astroluksoforus krāsu, tā ietekme ir jāskata atsevišķi. Jo ir taču pozitīvie un negatīvie Čika laiki. Astroluksoforu krāsa nosaka Čika laiku tendences un kvalitāti.