Dienas Astroluksofors - visiem kopīgs planētu atspulgs

Individuālais Astroluksofors - Tavu dienas iespēju rādītājs

Papildus noderīgs un plašs skaidrojums PDF formātā 

Lai saplānotu perfektu dienu, sāc ar kopīgo Dienas astroluksoforu, salīdzini tā rādītājus ar savu Individuālo dienas luksoforu, izvēlies zaļos periodus aktīvai darbībai, bet pretrunu gadījumā (katrā astroluksoforā atšķirīgas krāsas), izvērtē citus rādītājus un apdomā, vai rīcībai šis būs labvēlīgs periods. Zinot kopīgo un savu spriedzes vai harmonijas laika periodu, Tu labāk izmantosi dienas iespējas. 

Dienas luksoforā ir apkopotas visu planētu savstarpējas mijiedarbības, rādot vai noteiktajos diennakts ceturkšņos enerģētika ir harmoniska, disharmoniska vai neitrāla. Īpaši svarīgi - neuzķerties labā dienā uz rītdienas spriedzi, kas jau pieņemas spēkā, plānojot svarīgus darbus šodienā! Tas apskatāms Planētu mijiedarbības sadaļā. 

Dienas luksofors apvieno pilnīgi visu planētu - Saules, Mēness, Merkura, Veneras, Marsa, Jupitera, Saturna, Urāna, Neptūna, Plūtona, Lilitas - mijiedarbību! Planētas ir kā galvenās figūras mūsu apkārtējo notikumu atspoguļojumā - kā butaforijas un reizē aktieri, ar kuriem jārēķinās. Ar ko jārēķinās tieši Tev? To noteiks Tavs Individuālais astroluksofors jeb Tev pieejamie kauliņi uz Dzīves šaha dēļa. Pasaule spēlēs ar Dienas Astroluksoforā simboliski ietvertajām figūrām, kas pēc būtības ir visietekmīgākās (pasaule taču pastāvēs arī pēc Tevis, notikumi ritēs savu gaitu...), bet Tu "spēlē" ar sava Astroluksofora krāsu figūrām. Nav jēgas pēkoties, vajag izmantot izpratni ko un kad darīt jeb laipa laipas, ko ietver  kā Superlaiki un Nelaiks. Uzmet acis Astroluksofora krāsām, piefiksē Superlaikus un nelaiku un dienas plāns gatavs! 

Astroluksofors rāda kopējo spriedzi vai harmoniju līdztekus plašāka laika astrofonam (Retrocilpām, Mēness fāzēm), Saules un Mēness kalendārs un tā apraksti precizē Astroluksofora enerģētiaks pielietojumu ikdienas dzīvē un noteiktu sfēru aktualitāti, bet tavas brilles uz pasauli nāk no Individuālā Astroluksofora - Tav spēja izmantot vai palaist garām laika piedāvājumu, prasme iziet Čika laika un Dižčika labirintus un neiekrist Astroluksofora sarkanajās vai melnajās un Mēness drūmo dienu laika lamatās. 

Astroluksofora pielietojums ir līdzīgs satiksmes luksofora nozīmei.

Harmonisks - darbības pavadīs labvēlīga enerģētika; īsteno ieceres. 

Neitrāls - dienā nav būtiskas disharmoniskas un harmoniskas enerģētikas; ieteicamas ierindas darbības. 

Disharmonisks - darbības pavadīs nelabvēlīga enerģētika; spriedze, konflikti; problēmas.

Kā top Astroluksoforu krāsas jāskata Planētu mijiedarbības skaidrojumos. 

Čika laiks neietekmē astroluksoforus krāsu, tā ietekme ir jāskata atsevišķi. Jo ir taču pozitīvie un negatīvie Čika laiki. Astroluksoforu krāsa nosaka Čika laiku tendences un kvalitāti. 

Tavs Astroluksofors - pēc Taviem dzimšanas datiem

Individuālajā Dienas luksoforā ir apkopotas visu planētu savstarpējas mijiedarbības, rādot vai noteiktajos diennakts ceturkšņos laiks tieši Tev ir harmonisks, disharmonisks vai neitrāls. Jāskata salīdzinājumā ar  visiem kopīgo Dienas enerģētikas luksoforu, lai labāk izmantotu dienas iespējas. Ātrais palīgs orientēties Astroluksofora labumos būs Tavi Superlaiki un Nelaiki, kuru pielietojumu var izlasīt, klikojot uz minētajiem nosaukumiem zilajā krāsā. 

Astroluksofori nedēļai 

Dižkalendārs ASTRO VIP abonenta ietvaros piedāvā bez maksas arī 1 ģimenes loceklimatlasīt dienas un individuālos astroluksoforus uzreiz visai nedēļai ar iekļautiem Čika laikiem, Superlabajiem laikiem un Jupitera stundām, kā arī uzzināt Numeroloģisko Personālo dienu un 7 bioritmus. 

Kad pārliecināsies par šīs iespējas vienreizīgumu, paveras lieliska iespēja iekļaut visus ģimenes locekļus un pat biznesa pārraudzīšanai, pievienojot arī uzņēmuma datus.

Astroluksofora pielietojuma piemērs - efektīvi, ja iedziļinās

1. Astroluksofora krāsa – paskaidro konkrētā laika ceturkšņu (00–6–12–18–24) enerģētiku. Vislabākā ietekme, ja zaļai seko zaļa – labvēlība ir izteiktāka. Ja zaļai seko sarkana – ietekme nebūs tik veiksmīga. Ja sarkanajai seko sarkana – bīstami. Ja sarkanajai seko zaļa – vieglākas sekas.

  1. 2. Planētu aspekti – katra ceturkšņa krāsu veido noteiktu planētu mijiedarbība; krāsas pie aspektiem palīdz saprast vai tas rada spriedzi vai harmoniju; visu šo aspektu ietekme ir izlasāma, spiežot uz zili iekrāsotajiem planētu nosaukumiem. 

  2. 3a. Jāizvēlas Precīzs laiks, ja vēlies pats sameklēt ideālo laiku: zaļie punkti norāda harmoniskos aspektus, bet sarkanie – spriedzes. Planētu mijiedarbībai visspēcīgākā ietekme ir precīzi norādītajā laikā vai arī 45 minūtes pirms Mēness aspekta, 60 minūtes pirms Saules, Merkura, Veneras aspekta un 90 minūtes pirms citu planētu savstarpējas mijiedarbības. Ja Tevis izvēlētajam zaļajam aspektam 120 minūšu laikā seko sarkanais aspekts – ietekme nebūs tik veiksmīga. Ja zaļajam 120 minūšu laikā seko cits zaļais vai dzeltenais aspekts – būs jūtama papildinošā ietekme. Bieži vien abu ietekme/aprakstītā darbība saplūdīs kopā. Izvēloties konkrētai nodarbei zaļu aspektu – izlasi arī tā nozīmi, lai nesanāk, ka no „auglīgas ābeles gaidi bumbierus”. Un, tomēr, pat, ja netrāpīsi pēc nozīmes precīzi, labā laikā paveiktais vienmēr nes harmoniju. 
  3. 3b - Dižkalendārs pasaka priekšā labākos laikus, kur ņemti vērā pilnīgi visi labie rādītāji un nav negatīvo - SuperlaikiNelaiki- visu negatīvo rādītāju kopums. Sīkāks apraksts attiecīgo nosaukumu sadaļās. 

  4. 4. Rītdienas ietekmes astrobultas parādīs vai respektēt nākamās dienas planētu stāvokli. Salīdzinot var teikt: ja rīt gaidams dzīves negaiss (sarkana bulta) vai vērts šodein (zaļš astroluksofors) stādīt potenciālā negaisa notriecamus stādiņus?! Riskanti. Nevajadzīgi riskanti. Mazliet piepūles )ar Nedēļas liuksoforu skata palīdzību) un viegli atradīsi labākos laikus visa mēneša griezumā. 

  5. 5. Ielūkojoties dienas Astrostundās un sameklējot veiksmīgākās (piemēram, Jupitera stundu) vai savai nodarbei atbilstošākās (piemēram, Veneras skaistumam, Marss - biznesam), Tu pasteidzināsi panākumus un lietderīgāk izmantosi laiku savu vēlmju sasniegšanai. 


6. Papildus ieteicams skatīties

  • vai Individuālais Mēness cikls ir Augošs, ja vēlies, lai viss attīstās, vai Dilstošs Mēness, ja vēlies, ko pabeigt;
  • Saules un Mēness dienas parādīs enerģētiask nianses, ar kurām vajag rēķināties;
  • vai individuālās Saules un Mēness mājas tematiski atbalsta Tavu izvēli
  • kādi ir Saules un Mēness aspekti, jo tie parāda konkrētus laikus, kad darbība varētu būt visveiksmīgākā, īpaši, ja apraksta ieteikumos rodi atbalstu savai iecerei
  • Numeroloģiskā Personālā diena parāda vēlamāko dienas tematiku un nodarbju veidus. 

Faktiski Tev uz visiem attiecināmais laika atspoguļojums jāsamēro ar individuālo. Labvēlīgo laiku sakritība ir veiksmes atslēga. Veiksmīgie laiki ir kā salas neveiksmju, "vāveres riteņu" un nolemtības okeānā. IZVĒLE nosaka likteni. JA Tav aizvēle ir "iepūst dzīvību" labā datumā, šī klātbūtne (zinātniski pierādīta) ir motivējoša un auglīga visām iecerētajām darbībām. Lai uzkāptu dzīves Everetsā ir jāsper pirmais solis. Dižkalendārs ir drošs solis. Astrologa prakses pārbaudīts un veiksmes apdrošināts! Vienkāršākais, ko piedāvā astroloģijas Augstās zinības.