Dižkalendāra un Individuālā plānotāja pielietojums 

Rūpīgi izlasi šo instrukciju, lai izprastu Dižkalendāra lietošanu, zinātu pareizu lietošanas secību un gūtu no katras sadaļas ieguvumus, ko tā sniedz un kas konkrēti Tev ir nepieciešami Tavai ikdienai, plānošanai, lēmumu pieņemšanai un dzīves uzlabošanai.

Kalendārs ir sagatavots, balstoties uz astroloģijas, numeroloģijas, Saules un Mēness ciklu un dienu datiem, tādēļ atsevišķas sadaļas sniegs vispārīgu informāciju par dienas vai atsevišķu periodu norisēm kopumā un attieksies uz visiem, taču atsevišķas sadaļas būs atbilstošas tikai Tev, jo balstītas uz Taviem individuālajiem dzimšanas datiem.

Kalendāru var lietot jebkurai vietai pasaulē: izvēlies attāluma ziņā vistuvāko pilsētu un automātiski tiks aprēķināti pareizie kalendāra dati konkrētajai vietai. Kādēļ tas ir būtiski

Papildus noderīgs un plašs skaidrojums PDF formātā

 

Apzīmējumi "i" paskaidro katras sadaļu pielietojumu. 

Informāciju var izlasīt, klikojot uz noteikto sadaļu pogām. Klikojot uz zilajiem nosaukumiem, saņemsi padziļinātus pielietojuma aprakstus. Piemēram, kliko uz Superlaiki vai Astroluksofors

1.Iepazīsties ar sadaļu Dienas Astrofons 

Atspoguļoti svarīgākie laiku raksturojošie pamatrādītāji.

Uzzini aktuālās cilpas. Iepazīsti aktuālās cilpas, īpaši pievēršot uzmanību Dižčikam, lai saprastu ģenerālo fonu darbībām, kuras ir atbalstāmas, bet kurām ir jāpagaida līdz cilpu beigām!

Magnētiskās vētras. Noskaidro, vai tuvāko trīs dienu laikā ir gaidāma magnētiskā vētra. Vēro, secini un bīstamos periodos esi uzmanīgs!

Mēness fāzes. Aptumsumi. Iepazīsties ar aktuālo mēness fāzi un gaidāmajiem vai esošajiem aptumsumiem, lai zinātu, kā tā ietekmēs organisma enerģijas resursus un Tavu pašsajūtu.

Čika laiks. Noskaidro, vai šodien ir gaidāms Čika laiks. Čika laikā netērē laiku praktiskām nodarbēm, bet pavadi to radošām nodarbēm un dvēselisku jautājumu risināšanai!

2.Iepazīsties ar Astroluksoforu, kas nosaka dienas toni visiem

Astroluksofors – planētu ietekme uz visiem. Individuālajā sadaļā, kas ir nākamā aiz šīs Tu sapratīsi, ko nozīmē astroluksofors, Planētu mijiedarbība, rītdienas Planētu spriedzes bulta, Superlaiki un Nelaiks. Taču sākam ar šo sadaļu, jo tajā minētie rādītāji attiecas uz kopīgo dienas fonu un uz visiem. Lai saplānotu perfektu dienu, sāc ar kopīgo Dienas astroluksoforu, salīdzini tā rādītājus ar savu Individuālo dienas luksoforu, izvēlies zaļos periodus aktīvai darbībai, bet pretrunu gadījumā (katrā astroluksoforā atšķirīgas krāsas), izvērtē citus rādītājus un apdomā, vai rīcībai šis būs labvēlīgs periods. Zinot kopīgo un savu spriedzes vai harmonijas laika periodu, Tu labāk izmantosi dienas iespējas. 

Visas astrostundas un Aktuālā astrostunda. Iepazīsti astrostundas, to nozīmi un sāc lietot! Ar īpašu aprēķinu veiktas un noteiktā secībā diennakts laikā izkārtotas astrostundas, ar sākuma un beigu laikiem, palīdzēs Tev mērķtiecīgāk un rezultatīvāk saplānot savu laiku.Ņemot vērā lielo popularitāti, astrostundām (jeb Planetārajām stundām) esam veltījuši dubultu uzmanību, lai Tev būtu gan ērti atrast vēlamo astrostundu, kurā noteiktu darbību iesākt, gan, ienākot, Dižkalendārā Tu redzētu to, kas ir jau stājusies spēkā un ir aktuāla šobrīd.

Paņem pauzi. Norāda uzlabāko astroloģiski atlasīto laiku atpūtas brīdim, lai diena tiktu pavadīta produktīvi. Pieredze rāda, ka pēc šādas astro pamatotas pauzes darbi sokas sekmīgāk un raitāk!

3.Pārej pie būtiskākās - Tavas individuālās sadaļas 

Tavs individuālais – dienas plānotājs. Šī ir sadaļa ir sagatavota kā palīgs Tavai ikdienas plānošanai, jo sagatavota, balstoties uz Taviem dzimšanas datiem. Ņemot vērā visus ar dienu saistītos astronotikumus, kas pieminēti zemāk - atradīsi piemērotākos laikus darbam, radošām aktivitātēm vai atpūtai. 

Planētu mijiedarbība. Noskaidro dienas aspektus – aktuālo Planētu mijiedarbību ar Planētām Tavā horoskopā, un klikojot uz aspektiem saņem plašu skaidrojumu ar ieteikumiem. 

Tavs astroluksofors. Apkopo un luksofora aplī vizuāli ataino iepriekš uzskaitīto Planētu aspektus, iekrāsojot ar zaļu, dzeltenu vai sarkanu krāsu katru diennakts ceturksni, pēc kā Tu vari secināt – vai noteiktais laika periods ir harmonisks, neitrāls vai gaidāma spriedze. 

Astrobulta – rītdienas Planētu spriedze. Parādīs priekšā, vai Planētu mijiedarbība, kas gatavojas savai kulminācijai rīt, pozitīvi, negatīvi vai neitrāli ietekmēs Tavu šodienu. 

Tavi Superlaiki. Noskaidro, vai konkrētajā dienā ir Tavs Superlaiks, kas ir ideālais laiksveiksmīgiem iesākumiem un rīcībai tieši Tev! Superlaiki nav katru dienu, tāpēc nepalaid tos garām!

Tavs NElaiks. Iepazīsti dienas nelabvēlīgāko laika periodu, ja tāds konkrētajā dienā ir un šajā laikā nerisini svarīgus jautājumus, turpini ikdienas pienākumus, ieplāno laiku pārdomām

Tava Personālā diena. Pēc nosaukuma un apraksta parādīs vēlamāko katras dienas tematiku, tādēļ dienu varēsi pavadīt veiksmīgāk, ja to zināsi un ņemsi vērā!

Tavi 7 bioritmi. Ar šo uzzināsi savu fizisko, emocionālo, intelektuālo , garīgo, apziņas, estētisko un intuīcijas rādītāju potenciālu uz konkrēto dienu, un noskaidrosi, kas ietekmē Tavu dienas pašsajūtu!

Tavi cikli un Astromaģija. Pats prognozē notikumus! Pēc Saules un Mēness atrašanās Tava horoskopa astromājās, Tu uzzināsi, kurā laikā, kādas dzīves jomas Tev būs visaktuālākās un kurām dotajā brīdī pievērst uzmanību, bet uz ko savu laiku netērēt velti.

Tavs individuālais Saules un Mēness cikls parādīs Tavus enerģijas kāpumus un kritumus. Noskaidrosi savu enerģētikas potenciālu visa gada griezumā, lai veiksmīgāk sadalītu savus spēku un  izvairītos no stresa un slimību sindromiem, kas izriet no neprasmes sadzīvot ar dabas ciklu! 

Iepazīsti savu individuālo Astromaģiju! Tu uzzināsi savus labākos un spēcīgākos laikus, kad Planētas savstarpēji veido īpašu planētu stāvokli, kas ir astromaģiski un šajos īpašajos mirkļos laiks palīdz realizēt noteiktas darbības. 

Astroluksofori nedēļai! Lieliska iespēja, ko piedāvājam visai ģimenei -  saņemt dienas un individuālos astroluksoforus uzreiz visai nedēļai Tev un Taviem tuvākajiem!Iesakām  izmantot ne tikai pievienojot personu datus, bet sava biznesa pārraudzīšanai, pievienojot SIA dibināšanas datus.

4.Iepazīsti Saules un Mēness kalendāru 

Tā kā cilvēka organisms ir tieši pakļauts Saules un Mēness ritmam, šī sadaļa dod norādes ļoti svarīgu Tavu ikdienas un nākotnes jautājumu risināšanā.

Saules un Mēness kalendārs – dienas enerģētika, svarīgākie jautājumi un ieteikumi

Saules diena. Noskaidro, kura Saules diena ir uzlēkusi, lai zinātu, ko no tās sagaidīt un kā to vari izmantot savā labā. iepazīsties ar vērtīgiem ieteikumiem dienai un noskaidro, kādām nodarbēm diena ir harmoniska, bet no kādām būtu kategoriski jāizvairās!

Mēness diena.Noskaidro aktuālo Mēness dienu, lasi aprakstu un uzzini svarīgāko - kas Mēness dienā veicams vai kategoriski neveicams attiecībā uz Taviem darba, veselības un uztura jautājumiem. Kā arī saņemsi norādes par pozitīvu ietekmi vai negatīvām sekām populārākajās nodarbēs.

Mēness zīmē. Lasi atbilstošos aprakstus, lai izprastu, kā esošais Mēness stāvoklis ietekmēs Tavu ikdienu. Mēness attiecīgajā zīmē Tev sniegs arī noderīgu informāciju, kā labāk risināt attiecību, darba, veselības un uztura jautājumus, sniegs padomus spodrības un dārza darbos un ieteiks atbilstošāko pasākumu formu.

Bīstamā diena! Mēs Tevi laicīgi pabrīdināsim - būt uzmanīgam laikā, kad tuvojas vai jau ir spēkā visbīstamākās Mēness un Saules dienas!

5. Nodarbju Superlaiki

Plānojot veikt nodarbes, nonāc pie sadaļas, kurā tās ir apkopotas gan topā, gan meklētājā, izvēlies atbilstošo un iegūsti labākos laika periodus to veikšanai

Superlaiki dienas populārākajām nodarbēm. Ja Tevi interesē, vai Tavā izvēlētajā dienā ir superlaiks kādai no mūsu atlasītajām populārākajām TOP 19 nodarbēm, tad izvēlies to un tūlīt pat saņem atbildi, vai diena nodarbei ir atbilstoša un kurā laika periodā to vislabāk ir veikt!

Skatīt visas nodarbes. Kalendārā ir apkopotas 240 nodarbes, līdz ar to katrs var atrast sev noderīgo! Ar meklētāja palīdzību ievadi atslēgvārdus nodarbei, kas Tevi interesē, ienāc atbilstošajā sadaļā un kalendārā mēneša skatā Tu saņemsi superlaikus to veikšanai! Ar zaļo smaidiņu būs tieši Tev vispiemērotākie.

Pie kalendārija atradīsi nodarbju meklētāju, lai ērti atrastu interesējošo.  

6. Dienas kopsavilkums

Dienas kopsavilkums – apkopojums ērtākai lietošanai un dienas plānošanai. Par visu svarīgāko šodien uzzini vienotā dienas kopsavilkumā pdf formātā.

 Zem sadaļām Veselība, Skaistums un Ēdienkarte - Tavai ērtībai un pārskatāmībai esam apkopojuši visu aktuālāko un svarīgāko informāciju par šodien būtiskāko, kas jāievēro veselības, skaistuma un uztura ziņā! 

 

Izvēlies Astro VIP gada abonements 

Dižkalendāra autors kopš 2006.gada - Kristaps Baņķis