PROGNOZES

Latvija var piedzīvot otro prezidentu (J. Čakste - pirmais), kurš valsts vadībā neatradīsies visu prezidentūru!

Pagaidām par termiņu un notikumu secību vēl būtu runāt pāragri, tomēr šāda iespējamība pastāv un vērtējama kā ļoti ticama.

Pirmie nopietnie prezidentūras pārbaudījumi un spilgti notikumi– septembra beigas līdz pat gada nogalei.

Tā kā prezidenta progresīvais Mēness vasaras sākumā no mierīgās un slēpto lietu cienītājas Zivju zīmes pārgājis kareivīgajā Auna zīmē, varam sagaidīt ka turpmākos 2,5 gadus precidents dedzinās sevi "spilgtu liesmu", "lēks uz ecešām", būs ekspansīvas politikas piekritējs. Neērts un aktīvs.
Tādēļ arī jautājums vai nebūs pārāk iekšēji/ārēji pretrunīgs un vai spēs uzturēt arī veselības ziņā saraustīto tempu.

Gaidāmi nepārdomāti, steidiznāti lēmumi un vārdi, kas ierasti A. Bērziņa pazinējiem nešķitīs "bērziņiski".

NUMEROLOĢISKIE DZĪVES CIKLI

 


Virsotnes Skaitlis – 3.

Svarīga pašizteikšanās. Daudz emociju, iztēles un radošā gara. Mācās priecāties par dzīvi, atrast nestandarta risinājumus, izklāstīt savas domas un komunicēt ar apkārtējiem. Periodam piemīt dabiska tieksme pievilkt naudu un vieglu dzīvi, tādēļ cilvēks var justies apspiests, strādājot uzņēmumā, kur stingri jāievēro darba grafiks. Disciplīna var kļūt par aktuālu problēmu.

Visās dzīves jomās vajadzīgs demonstrēt optimismu un pozitīvu attieksmi.

Ļoti romantisks laiks – iemīlas pats un patīk arī citiem. Iespējama laulības noslēgšana, taču tā, visdrīzāk, nebūs pārāk noturīga, jo ir vēlme vairīties no atbildības un dot priekšroku dzīves svinēšanai.

Dzīves noslēdzošais etaps ir radošs un prieka pilns, persona ilgi saglabā jauneklīgu jūtu svaigumu. Periods piedāvā daudz prieka no saskarsmes ar draugiem, dzīves baudīšanas un radošas pašizteikšanās. Vajadzēs daudz komunicēt, piekopt kustīgu dzīvesveidu, neizjūtot finansiālas problēmas. Var rakstīt memuārus vai kādu citu darbu, kas atspoguļo bagāto dzīves pieredzi. Labi apgūt jaunas zināšanas.

 

Pārbaudījumu Skaitlis – 6.

Atbildības laiks par tuviniekiem, radiniekiem. Var rasties apgrūtinoša sajūta ģimenes attiecību dēļ.

Mīlestības idealizācija, par ko nākas bargi maksāt. Grūti izteikt pateicības un atzinības vārdus tuviniekiem, jo trūkst iecietības. Prasīgums, komandēšana un vēlme, lai viss notiktu pēc paša ieskatiem. Lielās rūpēs par citiem nespēj ieraudzīt savas dzīves skaistumu un harmoniju.

Visi tuvie cilvēki kļūst par skolotājiem. Skolotājs Sešnieks kā pārbaudījumu var piespēlēt ģimenes krīzi, strauju vēsumu attiecībās. Kāds no tuviniekiem var kļūt neprātīgi egoistisks un nervozs. Uzdevums – nekļūt tādam pašam un nenovērsties no visas pasaules.

Iespējama vecāku šķiršanās vai saspīlēta atmosfēra ģimenē. Viens no šķiršanās iemesliem ir bērnu audzināšana. Grūti noturēt emocionālu līdzsvaru, nav harmonijas, nav veselības.

Var gadīties grūtības nekustama īpašuma pirkšanā. Nedrīkst nocietināties un justies kā neveiksminieks, bet jācenšas dzīvi izveidot ērtāku un patīkamāku atbilstoši esošajiem apstākļiem.

Nepieciešams atrast apmierinājumu kalpošanā citiem, dot, neko negaidot pretī, atrast līdzsvaru starp pienākumiem pret ģimeni un pašam pret sevi. Jāmācās ar visiem sadarboties.

 

Brieduma Skaitlis – 9.

Pūles virzītas uz daudz nozīmīgākiem uzdevumiem un misijām – atbrīvošanu, piedošanu un dzīves mistēriju izprašanu. Rodas saikne starp cilvēka eksistenci un vispārējo garīgo enerģiju.

Emocionāls laiks līdz brīdim, kamēr saprot, ka dzīvē viss ir tikai daļiņa no lielā kosmiskā plāna. Jāmācās šķirties.

 

GADU PROGNOZES

2011. - 8. individuālais gads.

Šajā gadā var saņemt visu, kas sēts un audzēts. Rēķini tiek samaksāti par iepriekš izdarīto, par nopelniem visos 7 gados. Ja cilvēks visu periodu ir dzīvojis pareizi, tad materiālā situācija uzlabojas. Tas var būt paaugstinājums amatā, pielikums pie algas, vinnests utt. Labi veidot karjeru, iegādāties nekustamo īpašumu, sākt kaut ko jaunu – visās dzīves sfērās būs veiksme. Izmantojot uzkrāto pieredzi un zināšanas, visu enerģiju, iespējams sasniegt visaugstākos rezultātus.

Jābūt efektīvam, praktiskam, neko nelaist garām. Svarīgi arī tas, kāds iespaids tiek atstāts uz apkārtējiem. Rodas vēlme ieguldīt naudu prestižākā automašīnā vai dārgā uzvalkā, lai tēls atbilstu tam līmenim, uz kuru pretendē.

Katrā problēmā, kas rodas ceļā, jāsaskata potenciāla iespēja pašapliecināties. Daudz kas būs atkarīgs no personības spēka, pievilcības un prasmes pārvilināt cilvēkus savā pusē. Tas ir laiks darbam ar naudas enerģiju, panākumiem un sasniegumiem. Šajā gadā būs vairāk izdevumu, taču finanšu lietās klāsies labi. Tiesa, nauda kā atnāks, tā arī aizies teju tādā pašā daudzumā. Jācenšas pārvaldīt savas finanses.

Ja darbības pagātnē ir bijušas neatbilstošas karmiskajiem uzdevumiem, tad, pēc kompensācijas likuma, šogad sagaidāmas nopietnas problēmas un nepatikšanas. Var rasties lielas finanšu problēmas.

Krāsa – bēša, brūna, rozā.

Afirmācija: "Man nāk līdzi veiksme, es savā pasaulē gūstu sekmes!"

 

Individuālie mēneši 8. gadā.

1. individuālais mēnesis 8. individuālajā gadā.

Februāris.

Ļoti labs laiks, lai sāktu ko jaunu jau daudz lielākā mērogā. Uzsāktiem darbiem vienmēr būs izredzes uz panākumiem. Praktiskā darbība apvienojas ar pārliecību par sevi un spēju paļauties tikai uz saviem spēkiem. Jācenšas savaldīt tieksmi pēc avantūrām, vismaz pret saviem tuviniekiem.

 

Novembris.

Neierobežotu iespēju un panākumu mēnesis. Var vadīt jebkuru pasākumu – periods ir labvēlīgs panākumiem it visā. Tāpat šajā mēnesī var sākt jebkuru projektu un sasniegt lieliskus rezultātus. Koncentrēties uz nerealizētiem sapņiem – ir izdevība tos visus piepildīt.

 

2. individuālais mēnesis 8. individuālajā gadā.

Marts.

Neskatoties uz aktīvu Astoņnieka darbību, vajadzēs iziet uz kompromisu, iesaistot spēcīgus sabiedrotos. Šajā mēnesī jāpaņem īsa atpūta, lai ar citu palīdzību nostiprinātu savas pozīcijas.

 

Decembris

Šajā mēnesī labāk izdarīt kopsavilkumu, aplūkot gadā izdarīto un pacensties atgūt spēkus, kuri tik ļoti noderēs nākamajā, mazāk aktīvā gadā. Palīgi šajā mēnesī – piemīlīgums, taktiskums, sapratne un gatavība palīdzēt.

 

3. individuālais mēnesis 8. individuālajā gadā.

Aprīlis.

Daudz ideju, komunikāciju, vajag reklamēt savu darbu. Iespēja atrast nestandarta pieeju radušos problēmu risināšanai. Labs mēnesis komandējumam, semināra apmeklējumam, kvalifikācijas paaugstināšanas kursiem. Šajā mēnesī būs iespēja ar vārdu spēku pārliecināt citus, palīdzēt, atbalstīt, nevis panākt savu pavēles formā.

 

4. individuālais mēnesis 8. individuālajā gadā.

Maijs.

Ļoti labi var saredzēt perspektīvu un cītīgi strādāt tās labā. Spēka un enerģijas ir pietiekami. Tādu pašu attieksmi pret darbu prasa arī no citiem. Var radīt kaut ko tiešām stabilu, stipru, kas nākonē kalpos kā balsts. Jāstiprina veselība. Būtiski ir signāli, vai dodas pareizajā virzienā.

 

5. individuālais mēnesis 8. individuālajā gadā.

Jūnijs.

Šajā mēnesī var reklamēt nodarbošanos, savus projektus, lai piesaistītu finanses to īstenošanai. Var atļauties paņemt atvaļinājumu pēc iepriekšējā darbīgā mēneša. Šis periods ienes pārmaiņas dzīvē un darbā. Nepieciešams kļūt elastīgam, pielāgoties jauniem apstākļiem. Pastāv iespēja ieraudzīt nākotnes perspektīvas, kuras citi iepriekš nav pamanījuši.

 

6. individuālais mēnesis 8. individuālajā gadā.

Jūlijs.

Vēlme piešķirt savam biznesam vai darbam nedaudz siltuma, mājīguma un komforta. Var paplašināt biznesu sfērā, kas padara dzīvi patīkamāku. Iesaistīt tuviniekus praktisku problēmu risināšanā. Jāpalīdz vecākiem.

 

7. individuālais mēnesis 8. individuālajā gadā.

Augusts.

Septiņnieka vibrācijas Astoņnieka gadā rada nospiedošu stāvokli, bremzējošu sajūtu. Nepieciešams apstāties, lai tiktu skaidrībā ar sarežģītu emocionālo stāvokli. Iespējams, vajadzēs pamatīgi pārbaudīt darba lietas, lai atklātu vājās vietas un izanalizētu personīgās attiecības. Šajā mēnesī aizdomājas par dzīves jēgu, aizraujas ar ezotēriskām zināšanām.

 

8. individuālais mēnesis 8. individuālajā gadā.

Septembris.

Personīgā šarma un lielo iespēju vai tikpat labi lielā krituma mēnesis. Dubultā Astoņnieka vibrācija dod labu iespēju ietekmēt daudzas situācijas, apkārtējos un to izmantot dabīgi un nepiespiesti. Var izmantot laiku popularitātes paaugstināšanai, ievērojamu panākumu sasniegšanai, finansiālā stāvokļa stabilizēšanai.

 

9. individuālais mēnesis 8. individuālajā gadā.

Janvāris.

Rodas iespējas sajust, ka priekšā ir ļoti dinamisks laiks, labs potenciāls biznesam, tāpēc nepieciešams definēt, kas varētu vairot personīgo enerģiju un no kā atbrīvoties, atstāt pagātnē, lai lieki netērētu savus spēkus. Labs mēnesis komandējumam.

 

Oktobris.

Kopsavilkuma laiks par visiem Astoņnieka gadā nodzīvotajiem mēnešiem. Izvirza perspektīvas jaunam iesākumam nākamajā gadā. Visi atbalstītie pratīs to novērtēt, tādējādi ceļot pašnovērtējumu. Var būt kādi materiāli zaudējumi – vai nu zādzības, vai paviršības dēļ.

 

2012. - 9. individuālais gads

Cikla noslēdzošais gads – revīzijas, vētīšana, noslēgumi un atteikšanās.

Daudzi šajā gadā pārdzīvo nemieru, šķiet, ka zudusi dzīves jēga, viss jūk un brūk. Bet tas nav dzīves gals, tikai dzīves viena cikla noslēgums. Šajā gadā vajag pabeigt iespējami daudz lietu – izņemot tās, kuru attīstības cikls ir ilgāks par 9 gadiem. Ja kādi plāni izrādījušies ne visai sekmīgi, tad no tiem jāatvadās, jo drīz iestāsies jauna dzīves fāze – tur būs jauni mērķi un jaunas iespējas. Šajā periodā vēlams nepieņemt nekādus svarīgus lēmumus, nesākt neko jaunu tādēļ, ka grūti pat iedomāties, kas sagaida tuvākajā nākotnē.

Labāk norēķināties par parādiem, atlaist tos, kas grib aiziet, tikt vaļā no neperspektīviem plāniem. Jābūt devīgam, jāprot atlaist visu ar vieglu sirdi. Tas ir laiks svētīšanai, piedošanai un aizmiršanai.

Diezgan emocionāls gads – atvadas no vecā, lai dotu ceļu jaunajam.

Nav jēgas meklēt jaunus mīlas sakarus – tiem nebūs ilgs mūžs.

Transformāciju un sapņu gads, labi iziet masāžu kursu, paviesoties SPA, doties garā ceļojumā un vienkārši pasapņot. Bieži vien šajā gadā nākas dzirdēt stāstus par izdziedināšanos, atbrīvošanos no kaut kā lieka...

Krāsa – visas pasteļkrāsas.

Afirmācija: "Esmu apmierināts(a), pilnvērtīgs(a), realizējies(usies)!"

 

Individuālie mēneši 9. gadā.

1. individuālais mēnesis 9. individuālajā gadā.

Janvāris.

Janvāris ir Pirmais mēnesis šajā gadā, kas noslēdz deviņgadīgo ciklu. Vieninieka vibrācijas dod spēcīgu vēlmi sākt ko jaunu, bet to darīt ir vērts tikai tad, ja tiem ir īslaicīga perspektīva. Jāplāno nākotne, balstoties uz intuīciju un loģiku.

 

Oktobris.

Kopsavilkums par nodzīvoto Devīto gadu. Jāieplāno kaut kas auglīgs nākamajam deviņu gadu ciklam. Dzīve kļūs daudz enerģiskāka un darbīgāka.

 

2. individuālais mēnesis 9. individuālajā gadā.

Februāris.

Skumjas un sagurusi enerģētika. Rodas iespaids, ka dzīve paiet kā palēninātā filmā. Ja ir iespēja, labāk šajā laikā atpūsties dabā. Īstais laiks atdot parādus vai ar dvēselisku devīgumu izdalīt citiem cilvēkiem to, kas pašam vairs neder (kaut ko labu, funkcionējošu). Ziedošana.

 

Novembris.

Pārskata savu attieksmi. Iespējams, no dažiem cilvēkiem vajag atvadīties un savā dzīvē vairs neielaist. Labvēlīgs laiks sevis attīrīšanai no dažādiem sārņiem, citādi tie mocīs visus nākamos jaunā cikla gadus. Jāuzrauga veselība – vēlams iziet medicīniskās apskates, jo nākamajā individuālajā gadā jāiesoļo veselam.

 

3. individuālais mēnesis 9. individuālajā gadā.

Marts.

Ļoti radošs mēnesis, labs pacēlums mākslinieciskam cilvēkam. Šajā periodā piemītošais sirsnīgums un dabiskums palīdz rast kopīgu valodu ar līdzcilvēkiem. Labs laiks komunikācijai, jaunu ideju apdomāšanai, ceļojumiem.

 

Decembris.

Parāda savu personību un talantu. Meklējot cilvēkus ar līdzīgām nosliecēm, var atrast draugus. Jābūt uzmanīgam ar vārdiem – ar tiem kādu var viegli aizvainot un sadusmot. Nevajadzētu spriest par lietām, kurās slikti vai nemaz neorientējas. Jāpieņem visi ielūgumi uz pieņemšanām vai svinībām, jācenšas gan atpūsties, gan pareklamēt sevi un savu nodarbi.

 

4. individuālais mēnesis 9. individuālajā gadā.

Aprīlis.

Nav ieteicams domāt tikai un vienīgi par naudu un mantu, bet, neskatoties uz to, nepieciešams nodarboties ar kaut ko reālu, taustāmu, to, kas nes labumu. Labi ieviest kārtību iepriekš atliktās lietās, pacensties atdot parādus. Visu darīt bez steigas un pamatīgi.

 

5. individuālais mēnesis 9. individuālajā gadā.

Maijs.

Interese par visu uz pasaules, dzīve piepildās ar jēgu. Romantiskas aizraušanās, kad nevajag cerēt uz ilglaicīgām attiecībām. Lielisks mēnesis ceļojumiem, var atgūt iepriekš zaudēto enerģiju, paplašināt redzesloku. Jāapgūst svešvalodas.

 

6. individuālais mēnesis 9. individuālajā gadā.

Jūnijs.

Labs mēnesis ceļojumam ar ģimeni vai mīļoto cilvēku. Ir vēlme kopā apgūt citu tautu kultūru, apciemot draugus, ar kuriem sen zudis kontakts. Jācenšas nokārtot visas nesaskaņas ar cilvēkiem, nežēlojot dvēseles siltumu radiniekiem, draugiem. Iespējams, vajadzēs pārskatīt attiecības, un sevi izdzīvojušās labāk būtu atstāt pagātnē.

 

7. individuālais mēnesis 9. individuālajā gadā.

Jūlijs.

Devītā gada pašanalīzes periods. Emocijas var aizmiglot acis, bet, noņemot emociju plīvuru, nepieciešams izprast, kas vajadzīgs nākotnē un ko labāk atstāt pagātnē. Šis laiks domāts, lai saprastu, kurp tiecas dvēsele. Laiks, kad der ieklausīties intuīcijā, atrast atbildes uz mokošiem jautājumiem. Saskarsme ar dabu ļauj harmoniskāk izdzīvot šo laiku.

 

8. individuālais mēnesis 9. individuālajā gadā.

Augusts.

Emocionālie pārdzīvojumi pagaidām atiet otrajā plānā. Mēnesis labvēlīgs finanšu jautājumiem. Labs mēnesis sadarbībai ar ārzemniekiem. Jāvairās no augstprātības, egoisma, lielības, jāatbalsta tos, kas nav tik veiksmīgi.

 

9. individuālais mēnesis 9. individuālajā gadā.

Septembris.

Svarīgāko deviņu gadu cikla lietu noslēgšanas mēnesis, kad atbrīvojas no novecojušiem ieradumiem, atmet nevajadzīgās domas, pieliek punktu attiecībām, kas traucē doties uz priekšu. Šajā mēnesī ir ļoti saasināta intuīcija, jācenšas tajā ieklausīties, pieņemot lēmumus. Jāizvairās no strīdiem, neļaut vaļu dusmām.

Nežēlojot atdot citiem visu, ko vien var. Jābūt gudram, iecietīgam, pretimnākošam. Nesākt neko jaunu, bet dot sev iespēju pasapņot par jaunā perioda tuvošanos.