Hokejisti bliež!Zvaigznes par Latvijas hokeja zvaigznēm

Lai aprakstītu hokejistu, astrologa uzdevumu apgrūtina neziņa par sportista precīzu dzimšanas laiku. Tādēļ raksturojumā vairāk izcēlu zodiaka zīmi, kādā viņa dzimšanas brīdī atradās enerģijas, aktivitātes un "sporta planēta" Marss. Iespējams, tas daudziem parādīs Latvijas izlases spēlētājus ikdienišķākā gaismā.

Edgars Masaļskis

(31.03.1980.)

Saules zīme - Auns. Flegmatiķis. Dzimis pilnmēnesī, kas raksturam "piešauj"

iekšēju nemieru ar sasniegto. Retrogrāds (atpakaļejošs) Marss Lauvas zīmē. Riskantas situācijas uzjunda asinis. Neprognozējama entuziasma pilns. Tiecas rīkoties tā, lai izpelnītos sajūsmu. Izturīgs.

Sergejs Naumovs

(04.04.1969.)

Saules zīme - Auns. Holēriķis. Izteikti akcentēta Auna zīme, kurā atrodas virkne planētu, turklāt ļoti harmoniskās attiecībās ar Marsu Strēlnieka zīmē. Kareivīgs. Dzimis kā panākumus alkstošs sportists. Bieži vien fantastisku ieceru pilns. Reālā dzīve šķiet pārāk garlaicīga, lai realizētu talantus. Pārspīlējumi "dvēseles plašuma" dēļ. Maina uzskatus un ar vēl lielāku dedzību tos aizstāv.

Arvīds Reķis

(01.01.1979.)

Saule un Marss Mežāža zīmē. Flegmatiķis. Enerģija ir savākta un disciplinēta. Spējīgs uz daudz ko, jo nešķiež savu enerģiju niekiem. Izpilda visu, ko apņēmies. Patmīla rit asinīs. Uz lietām skatās ar skaidru un praktisku prātu. Mīl kārtību. Mēness atrašanās Ūdensvīra zīmē, raksturam piešķir vajadzību biedroties.

Atvars Tribuncovs

(14.10.1976.)

Saules zīme - Svari. Sangviniķis. Marss Skorpiona zīmē. Enerģija kā neapturama lavīna izpaužas emocijās. Nosprausto mērķi sasniegs par katru cenu. Dzīve šķiet pārāk garlaicīga, tāpēc meklē ekstremālas situācijas, lai pārbaudītu sevi un citus. Nosliece uz galējībām. Var nodoties netikumiem vai arī krist otrā grāvī - askētismā.

Aleksandrs Ņiživijs

(16.09.1976.)

Saules zīme - Jaunava. Sangviniķis. Vairāku planētu stiprināts Marss Svaru zīmē. Pretimnākošs, cenšas uzminēt citu cilvēku rīcības iemeslus, lai "ietu ar viņiem vienā solī". Nežēlo spēkus, lai iztaptu otram. Lieliski zina, ka katrai lietai mēdz būt vismaz divas puses, tāpēc dažkārt neizlēmīgs. No otras puses, tas viņu padara par lielisku stratēģi. Ļoti seksuāls.

Miķelis Rēdlihs

(01.07.1984.)

Saule - Vēža zīmē. Melanholiķis. Marss Skorpiona zīmē pastiprina iekšējās dzīves aktivitāti un kustīgumu, liekot viņam visu laiku būt modram pret paša kaislību uzliesmojumiem. Liela loma saskanīgai ģimenes dzīvei. Seksualitāte, iespējams, svarīgāka nekā jebkuram citam. Pretējo dzimumu apbur ar noslēpumainību un runām par mīļotās mājas pavardu.

Mārtiņš Cipulis

(29.11.1980.)

Saules zīme - Strēlnieks. Sangviniķis. Marss Mežāža zīmē. Enerģija ir disciplinēta un vienmēr tiecīga uz jaunām virsotnēm. Jāuzmanās kļūt par slimīgi ambiciozu un neiecietīgu pret zemāk stāvošiem vai mazāk veiksmīgiem. 

Herberts Vasiļjevs

(27.05.1976.)

Saules zīme - Dvīņi. Horoskopā ir spēcīgs Vērša zīmes akcents, kas raksturā piedod Dvīņu zīmei netipisku flegmatismu, baudkārību, praktiskumu un apdomību. Marss Lauvas zīmē. Prot izbaudīt savu varu un varenību un prasmīgi manipulē ar apkārtējo pasauli. Prot paspēlēt godīgi, aukstasinīgi, bez drāmām un traģēdijām, ar filozofisku mieru un samierināšanos.

Grigorijs Panteļejevs

(13.11.1972.)

Saules zīme - Skorpions. Sangviniķis. Marss Svaru zīmē piešķir sportista gaitām "juveliera" cienīgu meistarību. Pretimnākošs. Sadzīvošanai ar citiem, jo īpaši pretējo dzimumu, ir liela loma.

Agris Saviels

(15.01.1982.)

Saules zīme - Mežāzis. Sangviniķis, kam nav svešs darbs un mērķtiecība. Marss Svaru zīmē. Valdzina saviesīgā dzīve un piemīt dabas dots talants iegūt draugus un ietekmīgu cilvēku labvēlību.

Aleksandrs Semjonovs

(08.06.1972.)

Saules zīme - Dvīņi. Dzīves baudītājs. Marss Vēža zīmē nosaka emocionālu un slēpti impulsīvu raksturu. Drosmīgs, bet ne agresīvs. Iejauksies, ja redzēs draudus mājai, ģimenei. 

Leonīds Tambijevs

(26.09.1970.)

Saules zīme - Svari. Flegmatiķis, kas var negaidīti izšaut. Dažkārt ar skatu no augšas pakritizē citus. Daudz runā par darbu. Marss Jaunavas zīmē - enerģijas ir daudz un strādāt viņš prot. Darbaholiķis, kas ieslīgst sīkumos.

Jānis Sprukts

(31.01.1982.)

Saules zīme - Ūdensvīrs. Sangviniķis. Rīcības cilvēks, mierā nevar nosēdēt. Vienmēr gatavs kontaktiem ar visiem un visur. Marss Svaru zīmē tikai pastiprina domu un rīcības mainību, neapstājoties pie sasniegtā.

Juris Štāls

(04.08.1982.)

Saules zīme - Lauva. Dzimis pilnmēnesī. Centieni būt pirmajam starp līdzīgajiem. Marss Skorpiona zīmē. No viņa plūst spēks, nosprausto mērķi sasniegs par katru cenu. Nosliece uz galējībām.

Aleksejs Širokovs

(20.02.1981.)

Saules zīme - Zivis. Sangviniķis. Marss Zivju zīmē. Dažkārt var aptrūkties enerģijas, darbaspējas stipri atkarīgas no noskaņojuma. Dzīves mākslinieks, kas iedvesmu dažkārt ķer apreibinoties. Vienmēr spēcīga ir  vēlme būt formā.

Viktors Bļinovs

(26.06.1981.)

Saules zīme - Vēzis. Sangviniķis. Marss Dvīņu zīmē. Grūti apstāties pie kaut kā viena. Koncentrēties uz ko vienu ir tas pats, kas neko nedarīt. Lielākā enerģijas daļa tiek novirzīta saskarsmei, braucieniem. Necieš garlaicību.

Georgijs Pujacs

(11.06.1981.)

Saules zīme - Dvīņi. Sangviniķis. Marss Dvīņu zīmē. Šaudīgs un visur esošs. Lielisks diplomāts, brīnišķīga spēja nogludināt jebkurus konfliktus. Ļoti artistisks.

Lieliska gaume, tiesa, var būt nedaudz manierīgs.

Guntis Galviņš

(25.01.1986.)

Saules zīme - Ūdensvīrs. Sangviniķis, kurš atļaujas būt romantiķis, sapņotājs. Draugu lokā var izfantazēt visu ko, patīk stāstīt pasaciņas. Pārlieku aizdomīgs. Marss Skorpiona zīmē paspilgtina emocionalitāti un neapdomīgu rīcību.  Māris Jass

Aleksandrs Jerofejevs

(12.04.1984.)

Saules zīme - Auns. Retrogrāds Marss Skorpiona zīmē. Milzīga apņēmība, pašdisciplīna, kritiska attieksme pret sevi un citiem darbojas kā liels dzinulis, lai izvirzītos sportā. Analītisks un praktisks prāts. Iespējama trenera karjera.

Edgars Zaltkovskis

(25.04.1974.)

Saules zīme - Vērsis. Marss Vēža zīmē. Spēcīgs Dvīņu un Auna akcents uzrāda dzīvīgu prātu un aktīvu vēlmi iesaistīties apkārt notiekošajā. Uzņēmēja dotības. Sportā spējīgs skolnieks.

Kaspars Daugaviņš

(18.05.1988.)

Saules zīme - Vērsis. Flegmatiķis. Kad iekustināts, veikls runātājs, spontāns savā rīcībā, aktīvi pārķer un īsteno citu idejas. Marss Ūdensvīra zīmē. Ar domām nākotnē, tic, ka padarīs nākotni skaistāku. Domubiedru vidū spēlē bākas lomu - palīdz citiem nenomaldīties. Nepatīk, ka iejaucas viņa lietās.

Mārtiņš Raitums

(14.04.1985.)

Saules zīme - Auns. Holeriķis. Ļoti patīk viss jaunais. Vienmēr gatavi palīdzēt. Spēj pielāgoties visdažādākajiem dzīves apstākļiem, visur jūtas kā mājās, bet bez pārmaiņām garlaikojas. Marss Vērša zīmē. Zelta rokas. Būvē sev stingru pamatu zem kājām.

Kaspars Astašenko

(17.02.1975.)

Saules zīme - Ūdensvīrs. Marss Mežāža zīmē. Sportiskā enerģija ir savākta un disciplinēta. Spējīgs, jo nešķiež savu enerģiju velti, skaidri saredz mērķus un plānveidīgi tiecas uz tiem. Atbildība un praktiskums kā dzīves dzinulis.

Aleksandrs Macijevskis

(26.06.1975.)

Saules zīme - Vēzis. Marss Auna zīmē. Dzimis sportists. Cenšas visur būt pirmais un necieš, ja kāds maisās pa kājām. Patīk sacensties, nebaidās izaicināt. Liela vajadzība pēc aktīva dzīvesveida.

Lauris Dārziņš

(28.01.1985.)

Saules zīme - Ūdensvīrs. Marss Zivīs. Var palaisties slinkumā, jo darba spējas atkarīgas no noskaņojuma. Patīk komforts, mājīgums un garšīgi paēst. Ar lielām grūtībām pacieš pat nenozīmīgus zaudējumus.  + Vorobjova sietam "caurkritušie" 

Māris Ziediņš

(03.07.1978)

Saules zīme — Vēzis. Holēriķis. Marss Jaunavas zīmē. Darbaholiķis. Darbā piedod lielu uzmanība sīkumiem, seko kārtībai. Lielisks izpildītājs. Labi jūtas tur, kur disciplīna. Tiecas apkarot citu trūkumus. Liela interese par pareizu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Organismu uztver kā mašīnu, kuru vajag iztīrīt, ieeļļot un ekspluatēt atbilstoši instrukcijai.

Viktors Ignatjevs

(26.04.1970)

Saules zīme — Vērsis. Flegmatiķis. Spēcīgs Vērša zīmes un Mežāža akcents piedod viņam nosvērtu skatu uz dzīvi. Cilvēks, kas savu labsajūtu, nodrošinātību un karjeru nekad nepiemirsīs. Marss Dvīņu zīmē. Vajadzība ne tikai pēc fiziskas, bet arī pēc intelektuālas nodarbinātības. Vispirms būtu jāiemācās domāt un tikai pēc tam lemt un rīkoties.

Kaspars Saulietis

(12.06.1987)

Saules zīme — Dvīnis. Holēriķis. Pilnmēnesī dzimušais, kas piedod iekšēju stresu un nemieru ar sevi. Pārsteidz apkārtējos ar neparastiem un šķietami nesasniedzamiem mērķiem. Marss Vēža zīmē: kastrolis uz uguns - kad pārkarst apkārtējie spēj tik turēt dusmu izvirdumu. 

Sergejs Čubars

(23.04.1976)

Saules zīme — Vērsis. Marss Vēža zīmē. Brīvdomīgi uzskati praktiskas dabas jautājumos, kurus mīl spītīgi uztiept citiem. Dažkārt nekontrolēta emocijas, kas kā bumerangs ar divkāršu spēku bliež pašam pa pieri.   

AUTORS: Kristaps Baņķis
PUBLICĒTS: "Mājas Viesis", 06.05.2006