Vai prezidentu vēlēs aptumsumā?

„Prezidenta vēlēšanas kā Latvijas valstij svarīga izvēle kārtējo reizi briest astroloģiski ļoti nelabvēlīgā laikā – 2. jūnijā – Saules aptumsumā," vēsta astrologi.lv.

Sekojot līdzi politiskajām norisēm kopš neatkarības atjaunošanas, atbilstoši astroloģiski sarežģītajam valsts (18.11.1918) horoskopam, valstiski svarīgi lēmumi bieži vien tiek pieņemti pilnmēnesī, aptumsumā vai citos astroloģiski nelabvēlīgos laikos. Ne reti valdības laivas mētātas tieši ieslēdzoties pilnmēness „slēdzim", uzsver sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

Atgādinām, ka pirms četriem gadiem, kad 31. maijā prezidenta amatam izvēlēja Valdi Zatleru, debesīs arī bija Pilnmēness. Un tam, kādās peripetijās, ļaužu valodās nokļuvis prezidents esam bijuši liecinieki. Vai vēlamies ko līdzīgu, tikai vēl „aptumšotāki"? Tādā gadījumā – uz priekšu!
Astrologs Kristaps Baņķis vēlēšanas 2. jūnijā, neatkarīgi no izvēlētā prezidenta personas, uzskata par izvēli, kur piedalīsies maz saprāta, bet daudz savtības, subjektīvisma, manipulāciju. Starta punktam ir vislielākā nozīme valsts pirmās personas un tautas saspēlē, ko pa spēkam nebūtu lauzt pat ideāli atlasītam valstsvīram. Tas būtu tas pats, kas spēkavīru pamatā nodarbināt ar tamborēšanu...

Vispār laiks starp diviem aptumsumiem 1. – 17. jūnijs ir sarežģīts, ko droši vien apliecinās daudzi pasaulē notiekoši procesi, kas nošvirkstēs kā gaiss no pārsprāguša balona, laika sarežģīto dabu atklāj K. Baņķis.
Salīdzinoši visvēlīgākais datums vēlēšanām būtu 6. jūnijs, uzskata astrologs. Savukārt par prezidenta amata kandidātu vārdu iesniegšanu, kam likumā noteiktajā kārtībā jānotiek no 19. līdz 24. maijam, var teikt – īstas izvēles pamaz. Būt pirmajam – 19. maijā – ir „trāpīt" ar labu izdevību. V. Zatleram, kuram patīk būt pirmajam (dzimis Auna pirmajā grādā), būtu ieteicams neizniekot šo savu reto iespēju, uzskata astrologs K. Baņķis. Kopumā V. Zatlera izredzes vērtējams kā „nosacītas" mainīgā zvaigžņu stāvokļa iespaidā, kas nemaz neparedz stabilitāti un attālināti salīdzināmas ar ģenerālprokurora J. Maizīša vēlēšanu likteni. Tomēr vēsture vēl tikai top!.Līdzīgi kā redzējām kandidātu izvēles procesā, V. Zatlera pozīcija ir nepārliecinošas un nestabilas, kas var summēties izvēles brīdī. Šādā gadījumā katra diena no svara, sākot jau ar kandidatūra nominēšanu un precīzo izvēles brīdi. Zinot šos saskaitāmos, varētu prognozēt izvēli.
Kad laiki nestabili, ļoti daudz kas atkarīgs no paša prezidenta personības lieluma un spējas vajadzīgajā brīdī „iesaistīties", nodemonstrēt stāju un daudzām jo daudzām būtiskām niansēm, ne tikai pasīvi vērot Saeimas izrādi.

Kam ir izdevīgs 2. jūnijs?

K. Baņķis: „2. jūnijs rada duālismu, neskaidrības, dažādības – tā kā ar vienu kārtu visticamāk nepietiks. Tas, ka tiek gatavoti rezerves varianti – ir skaidrs. Lielākas izredzes būs tomēr pašam V. Zatleram dēļ unikālās pieredzes, kad vienreiz jau izvēlēts fāžu maiņā - Pilnmēnesī.
Tomēr 2. jūnijs, salīdzinot ar valsts horoskopu, iezīmē būtisku niansi - varas pārstāvja klupienu un sievietes triumfu. Tas nozīmē, ka starp šķietami līdzvērtīgiem dažādu dzimumu kandidātiem, šajās vēlēšanās lielāki plusi būtu daiļā dzimuma pārstāvei. Spēcīgs Vērša akcents 2. jūnija kosmogrammā rāda labas izredzes saimnieciski spēcīgas sievietes vai tikpat labi no saimnieciskām aprindām nākuša vīrieša pozīcijai."

„Tādi svārstīgi laiki plus tāds nepastāvīgs un „nedisciplinēts" mūsu valsts horoskops. Prezidenta vēlēšanas ir tikai šāda astroloģiski nesekmīgā pamata viena no daudzajām redzamākajām izpausmēm," norādīts astrologi.lv.

Vienmēr paliek astroloģijā un valsts sievišķās-pasīvās enerģijas piesātinātajā horoskopā sakņots retorisks jautājums: „Kas labāk: vāja mugurkaula, „šāds-nekāds" vīrietis-prezidents, kuriem izprast Latvijas sievišķo dabu pēc būtības ir pagrūti, jeb varoša sieviete-valsts tikumu un likumu dabiska nolasītāja?" Pēc valsts horoskopa – sekmīgāka valsts vadītāja demokrātiskā pārvaldes modelī ir sieviete! Vienalga, ko citu mēs gribētu pierādīt.

Astrologi.lv vairākkārt jau norādījis, ka Latvijai (horoskopam) vajadzīgs spēcīgs pārvaldītājs, saimnieks, nevis reprezentatīva figūra, kas savukārt nozīmētu būtisku valsts pārvaldes iekārtas maiņu. Skaidrība pr šo jautājumu varētu tikt viesta 2014. gadā.

Par Pilnmēness prezidentu Zatleru: http://astrologi.lv/sakums/raksti/78/Prezidents/PILNMENESS-PREZIDENTS-ZATLERS/

Kristaps Baņķis