Pāvels Globa: Latvijā triumfēs sievietes

 

Pēdējoreiz Krievijas astrologs, vēstures zinātņu doktors Pāvels Globa Latvijā uzstājās pirms četriem gadiem. Šonedēļ trīs dienas Globa Rīgas cirka amfiteātrī "zīmēja" Latvijas, Krievijas un pasaules attīstības nākotnes ainas.


Visās trijās uzstāšanās dienās piepildītas bija divas trešdaļas zāles. Kā novēroju, lētākās - Ls 4 - vietas tukšas nestāvēja un brīvas vien bija trīsreiz dārgākās krēslu rindas.
Lai arī daudz tika runāts par Latvijas politisko nākotni, nevienu sabiedrībā pazīstamu cilvēku zālē neievēroju.Kā uzsvēra Pāvels Globa, Latvijai nākamos četros gados joprojām draud stampāšana politiskajā "purvā", kad premjeri nomainīs viens otru. Tomēr atbilstoši 1990. gada 4. maija deklarācijai valsts virzās uz prezidentālu republiku, kur prezidentu ievēlēs tauta. Vērša zīmes dominante jaunās Republikas horoskopā un spēcīgi sievišķie akcenti nosaka, ka Vaira Vīķe-Freiberga nebūs pēdējā liela kalibra Latvijas politiķe. Venera Latvijas horoskopā atrodoties Auna pirmajā grādā, un tas paģēr, ka sieviete Latvijas politikā būs numur viens. Latvijas politiku uz priekšu virzīšot vismaz sieviešu trijjūgs.
Globa iesaka meklēt spējīgus cilvēkus, kas būtu dzimuši Zirga gadā vai Strēlnieki. Viena no šādām sievietēm varētu jau parādīties šāgada vēlēšanās. Tāda civilizēta Jūlija Timošenko, blondīne, inteliģenta, harismātiska, slaida, kura uz tādu politiķi kā Putins burtiski skatīsies no augšas.
2010. gadā pēc tautas referenduma Latvija beidzot kļūšot par prezidentālu republiku. Kā pirmo tauta gan ievēlēs vīrieti. Tikai pēc tam sekos spējīga sieviete, visdrīzāk no feministiskām un militārām aprindām, visticamāk, neprecēta. Politiskajā nākotnē gaidāmi vēl vairāk pārsteigumu. Piemēram, parādīsies Latvijas Žirinovskis, kas būšot ļoti simpātisks plašām tautas masām. Pastāv gan risks, ka viņu varētu nogalināt. Nākamās prezidenta vēlēšanas neko nemainīšot, jo, Jupiteram atrodoties Skorpionā, amatu ieņemšot cilvēks, kas saistīsies ar pagātni un turpinās aizsākto. Pastāvot liela iespēja, ka uzpeldēs pirmskara Latvijā pazīstams uzvārds.

Attiecības ar Krieviju

Daudzus no klātesošajiem ļoti interesēja Latvijas attiecības ar Krieviju. Kungam, kurš jautāja, kad latvieši saplūdīs ar krieviem, Globa strikti noteica, ka tas nenotiks, jo Ūdensvīru nācija krievi un Jaunavas latvieši ir pilnīgi atšķirīgi un šāda saplūšana nav iespējama un nav arī nepieciešama. Cita lieta, ka valstiskās attiecības ar kaimiņvalsti Latvija līdz pat jaunās konstitūcijas pieņemšanai tautas referendumā uzturēs tikpat nemierīgas kā līdz šim. "Baltijas savienībā, kurā loģiski iestāsies arī Krievija, mēs būsim brāļi uz mūžu pret ASV un islāma valstīm. Kā zināms, savienības, kas būvēta pret kaut ko, ir visciešākās," norādīja Globa. Robežas starp Baltijas savienības valstīm, ja ne izzudīšot, tad nesagādāšot nevienam nekādas pārvietošanās problēmas. Arī valūta būs jauna - balti. Tautas vēlēts prezidents kā vienu no pirmajiem uzdevumiem atrisinās nepilsoņu jautājumu, visiem piešķirot pilsonību.

Krīzes un stabils lats

2012. gadā Latvijā tāpat kā visur citur pasaulē iestāsies krīze, no kuras mūsu valsts izķepurosies 5 - 7 gadu laikā. Inflācijas tempi Latvijā aizvien pieaugšot. Daudz nopietnāki draudi esot 2007. gada augustā, septembrī, kad divi aptumsumi skars Latvijas finanšu un nekustamo īpašumu sektoru. Iespējama banku krīze, gandrīz tikpat smaga kā 1995. gadā ar "Banku Baltija". Izveseļošanās noritēšot gana ātri. Hiperinflācija Latvijai nedraudot, lats ilgstoši saglabās stabilitāti.

Katastrofas jānovērš

Globa paredzēja arī vairākas katastrofas. Tiesa, stingri piekodinot, ka tikai brīdina par tām, lai visi atbildīgie dienesti būtu gatavi nelaimes novērst. Ap valsts proklamēšanas svētkiem 18. novembrī Ventspils pusē iespējamas postošas vētras. Zemestrīces Latvijā tuvākajā laikā nebūšot.
2007., 2008. gadā problēmas radīšot kāds ķīmijas kombināts, gāzes, indes vai amonjaka noplūde.
Pusotru gadu būšot apdraudēta Latvijas gaisa satiksme. Kritiskās dienas jau esot šā gada 1. - 4. augustā un 7. - 9. septembrī.
Rīgā nekādā gadījumā nedrīkstot būvēt tuneli. Jau gadu pēc tā uzcelšanas paredzama nelaime. Arī Dienvidu tilta būvēšanā neesot ņemti vērā visi apstākļi, tādēļ trīs četrus mēnešus pēc tā pabeigšanas varot notikt liela nelaime.
Globālās sasilšanas ietekmē pēc 30 gadiem Pasaules okeānā ūdens līmenis pacelsies par 10 - 20 metriem. Jūrmala un citas zemās piejūras zemes applūdīs. Rīga atradīsies jūras krastā.

Baltās un nebaltās dienas 2006. gadā

Izskaitļotas īpaši rīdziniekiem, kas dzimuši galvaspilsētā vai nodzīvojuši vairāk nekā 15 gadus.

Veiksmes dienas:
5., 13., 29. jūnijs;
8., 16., 27. jūlijs;
11., 20., 28. augusts;
3., 10., 17., 29. septembris;
4., 14., 26., 31. oktobris;
7., 22. novembris;
10., 17. 24. decembris.

Dienas, kurās iespējamas avārijas, noziegumi, agresija, slimības, katastrofas:
20., 24. jūnijs;
2. - 4. (iespējams, parādīšoties maniaks), 12., 23., 31. jūlijs;
1., 18., 30. augusts;
7., 16., 22. septembris;
10., 20., 28. oktobris;
4., 5., 11., 20. novembris;
6., 12., 21. decembris.

AUTORS: Kristaps Baņķis
PUBLICĒTS: “Latvijas Avīze”, 27.05.2006
FOTO: Timurs Subhankulovs

KARIKATŪRA: Gatis Šļūka
Latvijas sieviešu nākotnes trijjūgs.