Jūs esat Mēness ciklā gudri!

Un tā ir mūsu kopējā astro uzvara! 

Viena no lielākajiem portāliem “eksperti” diskutē par PilnMēness uc Mēness fāžu ietekmi. Diskusija pirmā brīdī varētu šķist saistoša, ja vien nepārstāvētu izplatītākos mītus. Nepārstāstīšu saturu, bet gribu uzsvērt, ka Dižkalendāra un Astroinfo.lv sekotāji šajos gados ir izglītoti, ka katrs PilnMēness NAV VIENĀDS (Līdz ar to jebkurš pētījums, neņemot vērā šo faktu jau vien ir bez izpratnes). 

Pat primitīvi paņemot 12 gada PilnMēnešus atšķirīgajās Zodiaka zīmēs jau “zinātnei” būtu izaicinājums, nemaz nerunājot par katra PilnMēness mainīgo astrofonu jeb konkrētu planētu izvietojumu. Veidojot GLĀBĒJPILNMĒNESS kalendāru parādījām, ka PilnMēness ietekme ilgts vismaz 3 diennaktis pirms un vismaz 2 diennaktis pēc konkrētās fāžu maiņas brīža. Tad kuru brīdi, kuru dienu “pētnieki” uzskata par PilnMēnes brīdi. Pēc mūsu pieredzes varam teikt, ka pat ne 50% no pašām precīzajām fāžu maiņas dienām ir negatīvās. Bieži vien PilnMēness izlādējas 1-2 dienas iepriekš vai pat 1 dienu pēc. Ne velti PilnMēness laiku Austrumu tauitās uzskat apr Auglības svētkiem un tajos rīko svētkus. Ne jau visi ir tik auglīgi, tomēr... tas ir auglīgāk tā uzskatīt nekā spekulēt vai tas vispār ietekmē cilvēkus un dabu. Tas ir astro analfabētisms. 

Tādēļ paldies mani dārgie lasītāji, ka jūs zināt, ka astroloģija nav izmērāma abstrakti tikai pēc saukļiem, piemēram, “PilnMēness”, jo katra diena, katrs laika nogrieznis var atšķirties. Tieši tādēļ astroloģija ir spēcīga, ka tā cikliskais kalendārs to pasaka, bet “pētnieki” izpētīs to, ko paši sagribēs, tādēļ, ka “pētnieks ietekmē pētījumu”. Paldies, ka esat gudri. Patiesi. 

Lūk, dažas no PilnMēness ietekmes hipotēzēm, kuras esmu savā dzīvē un darbā apstiprinājis, bet kuras paši varat papētīt,:

• PilnMēness un sarkanais jeb negatīvs planētu mijiedarbības astrofons (dubultie sarkanie un melnie punkti ir niknākie)

• PilnMēness un Čika laiks

• PilnMēness Dižčikā 

• PilnMēness konkrētā Zodiaka zīmē 

• PilnMēness perioda Saules dienas, kas atšīrībā no Mēness dienām būtiski atšķiras dažādos PilnMēness periodos

• Pavērtēt 3 dienas pirms un 2 dienas pēc PilnMēness

• PilnMēness un individuālais astroluksofors

Attēlā 24.jūnija PilnMēness un tuvākās dienas. Izvērtējiet paši, kuras ir AUGLĪGĀS un kuras NEDIENAS! Astroinfo.lv lietotāji (kas lasījuši paskaidrojumus) sapratīs.