PilnMēness Kalendārs:

TAVAS PILNMĒNESS GLĀBĒJDIENAS 


Populārajā izdevumā #NepalaidGarām (pieejams www.astronet.lv), kas katru mēnesi informē par svarīgākajiem astronotikumiem, sniedz padomus, kā katru dienu pavadīt pareizi un vērtīgi un norāda uz labākajiem plānošanas un darīšanas laikiem - sākam jaunu rubriku! Par vienu no apspriestākajiem, mistiskākajiem un enerģētiski spēcīgākajiem periodiem Mēness ciklā – PilnMēnesi! Viens vairāk izjūt PilnMēness ietekmi tieši uz sevi, bet cits zina uz ko reizi mēnesī “novelt” citu neadekvātās izpausmes. Tā vai citādi, bet vienaldzīgo nav. Atspēkojam mītus! PilnMēness nav nekāds bubulis un tas nenozīmē, ka viss šajā laikā būs slikti. Ik reizi tā iedarbība ir atšķirīga – tā var būt neitrāla; dziļi aizskaroša, bet atsevišķos mēnešos pat ļoti auglīga un Superlaikus nesoša, kuros ieteicams nosvinēt PilnMēness svētkus*. Tas ir atkarīgs kā no atrašanās tuvāk vai tālāk Zemei (perigejs; apogejs), no Zodiaka zīmes, planetārā astrofona un citiem cēloņiem, sekām un iemesliem.

To mēs stāstīsim par katru turpmāko PilnMēnesi !

Viss PilnMēness periods, ieskaitot tā kulminācijas fāzi, ilgst aptuveni nedēļu. Kā nodzīvot šīs dienas vispareizāk, kā zināt, kurās no tām PilnMēness glābj, bet kurās glābiņš jāmeklē pašam, arī lūko šajā materiālā.

SKORPIONISKAIS SUPERPILNMĒNESS APRĪLĪ

Kādēļ mēs sākam tieši ar aprīļa PilnMēness ciklu? Šis ir pirmais SuperPilnMēness šajā gadā!Kulminācijas brīdī atradīsies perigejā – vistuvāk Zemei, bet lielo ripu debesīs raudzīsim 27.aprīlī, kad Skorpiona zīme piedos vēl papildus klāt savu spēcīgi emocionālo nokrāsu. 

PilnMēness ietekmes cikls: no 23.aprīļa - 30.aprīlim

Pārskatāmībai lūko perioda dienas pēc to pozitīvās ( + ), negatīvās ( - ), neitrālās jeb “kā pa viļņiem” (+/-) iedarbības. Šis ir kopīgais katras dienas astrofons, kas ņemams vērā ātram pārskatam: zaļā glābējdiena – zaļā gaisma rīcībai, bet sarkanā diena – būt modram un nesastrādāt muļķības

Lai arī 23.un 24.aprīli pēc klasikas mēs norādām kā Augoša Mēness ciklu, pretrunu šeit nav, jo PilnMēness periods izriet no augošās fāzes un kulminē tās pilnbriedā. Šomēnes tieši 23.aprīlis ir nozīmīgs datums, kas nāk kā glābiņš, lai liekot lietā norādītos aktīvās dienas laikus (īpaši no plkst. 14:56 – 17:05), vari saglābt šo dziļi smago PilnMēness periodu, kas ilgs līdz aprīļa beigām, bet citu dienu tik labai izdevībai šajā periodā neatrast.

Dod iespēju sev un savai enerģijai izpausties tikai un vienīgi pozitīvi; apceri un saklausi savu iekšējo balsi, tas ir labākais laiks prāta atvēršanai un attīrīšanai. Viss, ko dari šodien, dari saskaņā ar kārtību un ievērojot likumu līdz pēdējam sīkumam, tas ne tikai būs pareizi, bet arī piesaistīs laimīgus notikumus, kas var pozitīvā virzienā izmainīt visu Tavu dzīvi. 

Lielākās spriedzes datumi:

  • pirmā diena ar sarkano krāsu - 25.aprīlis, kur jau tā nelāgo astrofonu vakarā vēl pastiprina provokatīvā 15.Mēness diena (no plkst.18:21 – rītdienas 19:57). 
  • visdziļākā PilnMēness bedre, kurā neveiksmīgi iekrist, būs atvērta tieši 27.aprīlī, ar kulmināciju, perigeju un retroPlūtona sākumu.
  • savukārt 30.aprīlī vēlme pēc pārmaiņām, pēc kaut kā jauna būs izteikti liela, ko 19.Mēness diena (no plkst.0:53 – 1.maija plkst.2:15) ar savu enerģētiku papildus provocēs, bet neko pasākt arī neļaus. 

Katras dienas raksturojumus vari iepazīt astrofona sadaļā, taču noteikti atceries, ka dabas cikliskums, planetārais fons un Tava rīcība – tas viss ir savstarpēji saistīts un ļoti lielā mērā izpaudīsies kā sekas tam, kā iestartēji un iedzīvināji šo mēness ciklu pēc 12.aprīļa JaunMēness. 

Darot lietas labajos laikos Tu veicini pozitīvā pienesumu savā dzīvē, veiksmi un izdošanos, bet ignorējot spriedzes dienu nelaikus un aizliegumus - palielini iespējamību samilzt problēmām. Un PilnMēness ir akurāt viens no svarīgākajiem un trauslākajiem “naža asmens” robežperiodiem.

PILNMĒNESS IETEKME LATVIJĀ

Latvijai šis PilnMēness periods paies, risinot saimnieciskas dabas jautājumus, kur lielākā spriedze un nesaprašanās gaidāma pa darba un veselības jomu, pretstādot neprasmi atrast idejām sekmīgu pielietojumu. Ar gribu sakārtot un realizēt nepietiks, jo sapratnes un atbalsta otrā – lēmēja un devēja pusē - tam nebūs. 

Problemātika var izpausties arī domstarpībās par paveikto un apmaksas, atalgojuma nesaņemšanā par solīto. Vislielākās cerības un ieceres atdursies pret apstākļiem, kas savu pretstāvi izpaudīs agrāk vai vēlāk, bet uz realizācijas brīdi netiks saprastas, novērtētas un atbalstītas. Ja nu ko dari, tad vairāk uz ģimenes pašlabumu tendētu, kā sabiedriski orientētu. 

Arī ceļošanai šis ir absolūti nepiemērots laiks. Savukārt attiecību jautājumos vienprātības nebūs, īpaši, ja daiļais dzimums, Veneras Vērsī ietekmes “labumus” sasmēlies, izdomās baudīt dzīvi un ar visu tikt galā pats…kas, protams, būs kļūdains lēmums, jo šī PilnMēness perioda laikā nekādus svarīgus jautājumus nerisinām un lēmumus nepieņemam.

Aprīļa glābējpadomus lasi #NepalaidGarām www.astronet.lv,

bet šeit iegūsti plašāku materiālu par PilnMēnesi: 

https://ej.uz/svini_PilnMeness_svetkus