Dzīve Saules aptumsumā

Pilnmēness laikā — 7. septembrī — Latvijā vērojām daļēju Mēness aptumsumu, taču šomēnes Mēness ciklā ir vēl viens nozīmīgs brīdis - gredzenveida Saules aptumsums 22. septembrī. Lai arī to Latvijā neredzēsim, kopējā enerģētika būs jūtama arī mūsu valstī.

Tieši šoreiz tas skars Gvajanu, Atlantijas okeāna dienvidu daļu, daļēji Dienvidamerikas austrumu daļu, Atlantijas okeāna dienvidu daļu un Āfrikas dienvidrietumu daļu. Astrologi atzīst, ka reģionos, kas ietilpst aptumsumu zonā, iespējamas liela mēroga politiskas ažiotāžas un kataklizmas.

Vienā un tajā pašā ģeogrāfiskajā vietā daļēji Saules aptumsumi nemēdz atkārtoties biežāk kā reizi 4—5 gados, bet pilni aptumsumi tikai reizi 200 - 300 gados.

Mēness aizsedz Sauli
Aptumsumi ir saistīti ar Mēness ciklu. Astronomi skaidro, ka Saules aptumsums notiek, kad Mēness iestājas starp Zemi un Sauli un aizsedz Saules disku. Savukārt Mēness aptumsums notiek, kad Zeme atrodas  starp Sauli un Mēnesi un Mēness ieiet Zemes ēnā.

Astrologi to skaidro citādāk. Saules un Mēness orbītas neatrodas vienā plaknē, bet ir vērstas viena pret otru piecu grādu leņķī, krustojoties divos punktos — Mēness mezglos. Kad jaunmēness vai pilnmēness "trāpa" šajos punktos, iestājas aptumsums. Mēness mezgli veido asi, kuru mēdz dēvēt par "likteņa asi", "karmas asi", ko uzskata par saspringtu enerģijas līniju, kas virza indivīda un sabiedrības attīstību. Tā aptumsumi var nest sevī fatālisma pazīmes un provocēt pārmaiņas.

Saules aptumsums cilvēkus ietekmē dažādi — atbilstoši dzimšanas horoskopam, kā arī personības izvēlei un rīcībai.

Ko sēsi, to pļausi
Katrs aptumsums skar noteiktu dzīves jomu. Mēness — cilvēka emocionalitāti, veselību, zemapziņu, psihi, dvēseli. Saules aptumsums vairāk attiecināms uz redzamiem procesiem sabiedrībā, valsts augstākajām amatpersonām, cilvēka dzīves fizisko, aktīvo pusi.

Aptumsums var kļūt par jauna dzīves cikla sākumu, kurā "iesēto" cilvēks "pļauj" vēl ilgi pēc tam, bet var arī atkārtot sen neatrisinātas tēmas.

"Varētu teikt, ka kopumā Saules aptumsums atstāj negatīvu ietekmi uz dabu, cilvēkiem, sevišķi viņu psihi un veselību. Saules aptumsuma ietekme ir jūtama jau dažas dienas pirms un turpinās dažas dienas pēc Saules aptumsuma," pauž "Horoskopu pasaules" astrologi.

"Veselības ziņā saules aptumsums nav labs laiks, pastiprinās hroniskās kaites, saasinās esošās. Jāievēro mērenība dzīves stilā, nedrīkst pārēsties, nav vēlams lietot alkoholu, pārmērīgi sportot. Pastiprināta uzmanība jāpievērš hroniskām kaitēm.

Uz līdzsvarotu cilvēku psihi Saules aptumsums nekādu ietekmi neatstās, taču jārēķinās, ka var nākties saskarties ar mazāk nosvērtām personībām.

Jāatceras, ka šis ir enerģētiski ļoti spēcīgs brīdis, tajā paveiktā sekas būs jūtamas vēl ilgi. Tāpēc ir vērts darbus rūpīgi apdomāt. Ja cilvēks ir harmoniska personība vai arī viņš nevēlas veikt neko nosodāmu, tad var riskēt, tomēr labāk atteikties no jaunu projektu uzsākšanas.

Cilvēkiem ar nestabilu nervu sistēmu aptumsuma laiks ir bīstams, jo emocijas sit augstu vilni.

Dabā Saules aptumsums var izraisīt sausumu, vētras, plūdus, zemestrīces un citas dabas katastrofas."

Dzimis aptumsumā
Saules aptumsuma laikā nav ieteicamas dzemdības, sevišķi plānotās — ķeizargrieziens, jo bioloģiskie procesi ir pamiruši un dzemdībām šāds stāvoklis par labu nenāk, uzskata "Horoskopu pasaules" astrologu kolektīvs.

Ja cilvēks dzimis Saules aptumsuma laikā, viņa liktenis izvēršas interesants, bet diemžēl bieži problemātisks. Aptumsumu laikā dzimušā bērna dzīvi lielā mērā ietekmējot vecāku karma — taču iespējamas ne tikai iedzimtas kaites, bet arī talanti. Šiem cilvēkiem jādzīvo mierīgi, nosvērti, nopietni.

Sevišķi uzmanīgiem Saules aptumsuma periodā jābūt cilvēkiem, kuri dzimuši Saules, Mēness aptumsumu laikā vai tuvu tiem. Kā arī cilvēkiem, kuriem paliek 9, 18, 36, 45, 54 gadi.

Astrologu skatījums

............................

Kāds ir astrologu
Jura Kauliņa,
Ramaza Zaharjana
un Ingunas Balgalves
skatījums uz Saules aptumsumu
no astroloģiskā, psiholoģiskā, okultā un ezeotēriskā skatu punkta, 
lasiet piektdienas žurnālā "MĀJAS VIESIS"!

.............................

Saules aptumsums
22. septembris plkst. 14.41

Jaunam Mēnesim atrodoties Jaunavas zodiaka zīmē

Īpaša uzmanība savai rīcībai un domām Saules aptumsumu laikā jāpievērš cilvēkiem ar Zivs un Jaunavas, Strēlnieka un Vēža, kā arī Svaru un Auna zodiaka zīmju akcentu dzimšanas horoskopā.

Ieteicams neaizrauties ar paškritiku un citu analizēšanu, jo iespējami neveselīgi pārspīlējumi. Veci "grēka" darbi atprasīs savu "algu".

Latvijas politiķi var nākt klajā ar kareivīgiem uzskatiem un vēlmi pārtaisīt pasauli atbilstoši savam pasaules skatījumam. Meža vietā redzēs tikai kokus.

Uzņēmējiem šajās dienās ieteiktu rūpīgāk izvērtēt pasākumus, kas saistīti ar importu un eksportu.

Jāuzņemas atbildība par kādreiz pateikto vārdu patiesumu.

Politiķiem iesaku nesolīt!


ATTĒLS: www.lab.lv
AUTORS: Kristaps Baņķis
PUBLICĒTS: "Mājas Viesis", 23.09.2006