AstroNumerologs Kr. Baņķis #AstroKB brīdina:
TRAUKSMAINI BĪSTAMS SVĒTKU ASTROLAIKS!  

“Nevēlos būt nelaimju vēstnesis... tomēr PilnMēness apspīdētie Līgo un to priekšsvinēšana astro fona cikliskuma projekcijā uzrāda kā ticamus satraucoši un provocējoši nelāgus notikumus, ko paspilgtinās PilnMēness klātbūtnes “tarakāni galvās”, vēsta AstroNumerologs un Superhoroskopi.lv prognožu veidotājs Kristaps Baņķis.

Jāatzīmē, ka svarīgākais jūnija astro-pagrieziena punkts – vasaras saulgrieži jeb īstie Jāņi –  šogad ir 20.jūnijā plkst.23:50, tomēr tas, diemžēl, pēc #astromaģija nav īsti piemērots ierastajiem saulgriežu rituāliem, ja vēlas to piepildījumu. Simboliski un priekam, protams, noteiktas darbības ir veicamas. Tuvākais Superlaiks vasaras veiksmīgai iestartēšanai gaidāms tikai uz kalendārajiem Jāņiem – 24.jūnijā, izlaižot Līgo nakti, kurā lielāka varbūtība ir tieši nelāgām mistērijām…. 

Ceturtdienas PilnMēness tuvums, Saules un Neptūna spriedze, kā arī dažādu smalkāku planētu mijiedarbību birums uzrāda sarežģītu astronomisko un astroloģisko vasaras sākumu! Ne jau katru gadu visas Jāņu zāles smaržo vienādi un nes savu svētību to vācējām un vainagu nēsātājiem! Šogad – lielākoties iztukšītis. Visas cerības uz ASTROVIP.LV individuālajiem Astroluksoforiem, kuriem paveicies un trāpījušies zaļā krāsā, PilnMēness var iedot papildus enerģijastāvēt pāri kopējam negatīvajam astrofonam. Ja kāds grib (vai negribot sanāks) kārtīgi laikus nojāņot, tad PilnMēness kulminācijas nakts uz sestdienu būs, kā reiz, ļoti labs palīgs! Svētdienā Astrokalendārs uzrāda nelaikus, un īpaši dienas kaitnieka – Debesu sakarnieka Merkura – spriedze agrā rīta stundā.

Galvenā nedēļas astro fona uzmanība ir Neptūna un Lilitas vairāku dienu mijiedarbībai, kas piedod lielāku uzsvaru uz “daba uzbrūk”, “ūdens ievelk”, “alkohols skādē”, “pārtika indē”, “idiotiska uzvedība”, “muļķīgi liktenīgas kļūdas” un visādu kustoņu aktivitātes. Nebrien pļavā līdz ausīm, ar “jūru līdz ceļiem”, pieskati sagurušākos, atņem atslēgas bravūrīgi gurdenajiem, tā vietā vairāk dziedi un dejo – un tas nekas, ja šķībi un neritmiski, jo ievainotu Neptūnu tieši tā var sadziedēt. Jebkurai nozīmīgākai darbībai ir vēlama papildus uzmanība un pieskatīšana. Lilitas neveiksmes piezogas lēnām un pamazām un piesūcas pamatīgi kā ērce ar uztraukumu – ko nu, kas nu būs?!

Drošs paliek nedrošs, novēlu: 
Priecīgus svētkus, ar mēra sajūtu un maksimāli bez mēriņa pārķeršanas! 

Planētas mazāk eietekmē tos, kas “stāv tam pāri” izteiktā modrībā, pozitīvā (nejaukt ar pofigismu un “ja mani neinteresē, mani tas neskar”) attieksmē un piesardzībā. Dari, ko spēj, cik skaidri saproti un paļaujies uz liktens labvēlību, bet nezaudē modrību un neizsaimnieko muļķīgi grūti uzkrāto enerģiju un tiklumu, jo Neptūna spriedzē bezrūpīgi čilīga “gan jau kaut kā” straume var ienest purvā vai atvarā. Papardes ziedi būs rūgtāki nekā citgad un ar neplānotām sekām. PilnMēness LĪGO SVĒTKI izgaismos katra (ne)tikumiņu!

Ļoti liela iespēja ap Jāņu laiku ir satikt senus paziņas un sagaidīt svētkus neplānotās kompānijās. Cilvēki nemaz tā nealks vienoties līgodziesmās ar savējiem vai arī savējo lokā būs bieži kašķi. Šogad svētkus var pavadīt arī kvalitatīvā divvientulībā vai vienatnē savā “drošajā aliņā” ar siera šķēli, labu grāmatu, kādu kinolenti vai veselīgu hobiju. 

22. un 23. jūnijā nav kategoriski ēšanas un dzeršanas aizliegumi, jo Mēness Mežāzī pats par sevi rada mēra sajūtu un sapratni, ko patiesi gribas ķermenim. Pragmatiskajiem, bet ugunīgos un nervozos tas papildus tieši provocēs – pierādīt, ka var – bet, iesaku, nevajag! Tiesa, tas var radīt konfliktus “nēedīšu šo, negribu to” utml. 

25.jūnijā plkst. 00 – 24 gan kategoriski nē sex, alkohols un sarkanā gaļa – bezierunu atslodze un atteikumi.   

Uzreiz pēc svētkiem strauji jāgatavojas diviem svarīgiem šīsvasaras notikumiem, kur abi datēti 29.jūnijā: Melnā Mēness – Lilitas pāreja Svaru zīmē uz turpmākiem 9 mēnešiem un Saturna retrocilpas sākums, kas ilgs līdz 15.novembrim. Biznesā tas būs periods, kurā neuzsāk būvniecību, jaunus darbus un projektus, bet vajadzīgs izvērtēt iepriekš paveikto. Neiegādājas nekustamo īpašumu un neparaksta svarīgus dokumentus. Lilita Svaros provokatīvi un ar augstu risku un izgāšanās iespējamību ietekmēs visa veida attiecības, sadarbības jautājumus, partnerību, jurisprudenci un likumdošanu.Tas nozīmē, ka 29.jūniju nepārplāno un ļauj laikam ieritēt vajadzīgajā gultnē, vēro un mierīgu ikdienas soli. 

Gadalaika horoskops parāda, ka tie, kas vasaru notrallinās izklaidēs, atpūtās, plezīros un “mākslas baudīšanā” vai vienkārši nebēdnīgā kokčiku/aliņu sūkšanā, kā arī citos bērnišķīgos priekos, rudenī to rūgti nožēlos, īpaši, ja finansiālā rocību rezerve nav tik liela. Astrokartē strādīgai un taupības vasarai tiek dota izteikta priekšroka. Kā laba investīcija nākotnei. 

Lai labāk ierakstītos gadalaiku maiņā, iesaku ļoti nopietni izmantot 27.jūnija ASTROVIP.LV Superlaikus, kas ir pēdējā jaudīgā vasaras diena ar iespēju ietekmēt nākotnes notikumus un dot AstroVeiksmes stimulu projektu virzībai! Savu artavu atvēliet arī komplimentārām darbībām partnerībā – stiprinot tās pirms šaubīgiem laikiem.  

Tomēr tas viss ir nieki pret gaidāmo AUGUSTA “MELNO STRĪPU” par ko AstroNumerologs jau brīdināja Superhoroskopi.lv pērnā gada beigās, mudinot visus būt aktīviem martā, aprīlī un maijā. Drīzumā tiks vēstīts detalizētāk… 

 Astroveiksmi! Lai visi labie darbi izdodas, ar Dievpalīgu!