SAULE - 2024.GADA PRIMĀRAIS PĀRVALDNIEKS

Prognožu materiāls no Superhoroskopi.lv - apmeklē un lasi
individuālās prognozes un kolektīvās karmas pareģojumus

Gada secīgais pārvaldnieks ir SAULE – tā kā visi esam vistiešākajā veidā atkarīgi no Saules sistēmas epicentra aktivitātēm un labvēlības, SAULES gads pievērs pastiprinātu ciklisku uzmanību. 

Un Saule, sākot no 2024.gada mūs pārsteigs un tā būs dalībniece arī turpmāk krīzēs, kas saistās ar: 

-       Sausumu 

-       Ugunsgrēkiem

-       Neražu

-       Dabas aktivitātēm 

-       Postošām magnētiskām vētrām 

-       Lielu Saules aktivitāti, kuru jau prognozēja turpmākajam posmam jau pirms vairākiem gadiem, lai arī zinātnieki rakstīja, ka cikliski Saule ir mierīga un ar katru gadu tās lielie pīķi samazinās, bet šogad pēkšņi nāca klajā ar atzinumu, ka kļūdījušies un drīz gaidāms Saules aktivitāšu maksimums…  

Lielāka uzmanība jāpievērš arī gada Aptumsumiem! Ne velti mitoloģijā aptumsuma simbols ir Pūķis, kas aprij Sauli. 

Šogad patiesi vērienīgi un savstarpēji papildinoši un izteikti “karaliski” sakrituši visi 3 svarīgākie gadu raksturojošie rādītāji: 

  • Saules gads – Astro centrs
  • Drakons – jaudīgākais Austrumu dzīvnieks 
  • 8 gads – Numeroloģiskais jaudas gads

Salīdzinot ar Ģimenes dzīvi varētu teikt, ka gads ir kā dzimtas spēcīgākais vīrietis – vectēvs – Saimes galda galā sēdošais no senčiem mantotā mājā autoritāte kā cilvēks un prasmīgas savā arodā. Tā arī jātiecas pret gadu – ar cieņu, godbijību un ieklausoties pieredzē. Tomēr te arī uzreiz parādās pamata problēma, ka pārējais astrofons ir provocējoši dinamisks un virtuāli jaudīgs, kas jau vairāk nav senču spēka kompetencē, bet priekšrocība jaunajai paaudzei. Tas arī iezīmē gada griezumā kā jaunais mijiedarbosies izaugsme sadarbībā ar vecajo pieredzi. 

 

SAULES AKTIVITĀTE UN AR TO SAISTĪTES KRĪZES 

Viens no gada lielākajiem izaicinājumiem, pie kā gribu pakavēties tieši SAULES GADĀ 

Magnētiskās vētras – kļūs spēcīgākas un ar lielāku ietekmi uz psihi un veselību.  

AstroVip.lv  Saules/Mēness kalendārā ir aprakstīta to ietekme un katru dienu var sekot līdzi aktualitātēm, jo pēkšņie Saules izvirdumi, atnākot līdz zemei magnētisko vētru veidolā 2-3 dienu laikā būtiski maina psihoemocionālā plānā Astroluksoforu izmantojamību. 

Tā ir svarīga ziņa arī visiem SIRDS vājniekiem. Ne velti Saule ietekmē sirdi, jo Astroloģijā tā ir tieši Saules pārvaldījumā. Uzdevums ir pavisam vienkāršs: seko līdzi Saules aktivitātei un ja stiprums ir vismaz 4no8, laikus samazini tempus, darbu apjomus un “Dzīvo sirds ritmā”. 

Tas pats attiecas arī tiem, kuriem ir pazemināts vai palielināts (vairāk) asinsspiedienas vai tas svārstīgi lēkā. 

Un noteikti uzzinot, ka magnētiskā vētra ir vismaz 5no8 stipruma, nodod šo info maksimāli daudz cilvēkiem. Izglāb citus: Sirds un asinsvadu slimībās mēs esam vieni no pirmajiem pasaulē!  

Ir vismaz 2 dienas laika sagatavoties! 

Jogas iesācējiem ieteiktu atrast SVEICIENS SAULEI (Surya Namaskar) vingrojumu kompleksu! Vienkāršs, bet efektīgs – jo īpaši šajā gadā!

Tāpat iesaku pameklēt manas personīgās garīgās autoritātes Valda Svirska SIRDS meditācijas, kas lielākoties ir bezmaksas pasākums un atspoguļo apgaismotā Šrī Činmoja mācības, kura grāmatu LAIMES SPĀRNI iesaku izlasīt. 

Tu jau saprati: SIRDS veselība, garīgais SIRDS CENTRS un SIRDSlietas ir gada tēma, kurai vajag pievērsties un pameklēt praktizēšanas piemērus. Paša sirds no sirds Tev pateiksies. 


Esiet Spēcīgi kā Saule, izstarojiet Gaismu sevī un visapkārt!