Tavs Mēness pānotajs 2021

Pēc daudzu Mēness kalendāra lietotāju lūguma, izveidojām ērti lietojamu 10x18cm formāta plānotāju-dienasgrāmatu. Izdodam jau 8. gadu! 

Plānotājs pieejams šeit: www.Astronet.lv


PLĀNOTĀJA JAUNUMI 2021.:
 

 • par 24 lpp biezāks - 216 lpp - ar grāmatzīmi
   

 • modernāks un ērtāks nedēļas izkārtojums
   

 • gudrāks - ar lieliskiem papildinājumiem
   

 • vizuāli ērtākas pierakstu lapas
   

 • plašāki Numero Personālo dienu apraksti
   

 • daudzpusīgāka informācija 
   

Tajā izdevies savienot informācju, kas noderīga no mājsaimnieces līdz uzņēmējam. Turklāt to var dēvēt arī par individuālo plānotāju, jo kā palīgus esam ievietojuši numeroloģisko personālo dienas aprēķinus. 

Ko vēl atradīsi Mēness plānotājā

Plānotājs sastāv no divām lielām daļām – TAVS MĒNESS PLĀNOTĀJS un MĒNESS PLĀNOTĀJA PADOMNIEKS.
Pirmā – PLĀNOŠANAS daļa sastāv no ievada, paskaidrojošām sadaļām, 12 plānotāja mēneša atvērumiem ar atvēlētu vietu Tavām piezīmēm un 52 plānotāja atvērumiem nedēļas skatā.

Otrā – PADOMNIEKA daļa apraksta un plaši izskaidro plānotājā ietverto informāciju. Šeit uzzināsi visu, kas attiecas uz Saules, Mēness un Planētu dabu, ritmu un cikliskumu, Zodiaka zīmēm un Numeroloģisko Personālo dienu skaidrojumiem.

 • Kalendāro informāciju: t.sk.vārda dienas, valsts svētku un atzīmē- jamās dienas.

 • Vispilnīgāko Mēness kalendāru: Mēness fāzes, Mēness dienas, Mēness atrašanos Zodiaka zīmēs. Mēness cikla izpratnē tās ir pamatlietas, ar kurām sākt izpratni un šīs zināšanas pielietot savā ikdienā.

 • Uzzināsi Čika laiku visam gadam.

 • Dienas Superlaikus un dienas Nelaiku.

 • Ikmēneša plānā atradīsi īpaši izceltas visa gada sekmīgākās dienas un

  nedienas. Tās attiecīgi ir apvilktas ar sarkanu vai melnu krāsu.

 • Planētu ingresijas – pāreju blakus esošajā Zodiaka zīmē. Lasi planētu un Zodiaka zīmju skaidrojumus (Mēness padomnieka daļā) un liec to visu kopā.

 • Planētu cilpas – direkts un retrogrāds – atklās un izskaidros laika un

  notikumu plūsmu konkrētās dzīves sfērās.

 • Informācija par Dižčiku (plānotājā atzīmēts kā ER), ar norādītiem

  konkrētiem periodiem šajā gadā, ļaus laicīgi paredzēt iespējamās problēmas, uz šo laiku neplānot neko svarīgu un izvairīties no kļūdām un nepareiziem lēmumiem.

 • Plānotājā atradīsi Mēness apogeju un perigeju jeb Mēness tālāko un tuvāko atrašanos no Zemes centra. Tam ir būtiska nozīme sabiedrisko procesu, individuālo sajūtu un darbības izpratnē.

 • Iepazīsies ar astro cikliskuma būtību, starta un Re:starta laikiem.

 • Noskaidrosi, kad Saule lec un kad riet. Ņem vērā, ka katra Saules die- na sākas tieši ar saullēktu un turpinās līdz nākamās dienas saullēktam.

 • Iepazīsies ar visu Saules un Mēness dienu skaidrojumiem, lai pārzinātu dominējošo dienas enerģētiku, izprastu dienas iespējas un prastu tās

  maksimāli izmantot.

 • Noskaidrosi, kad gaidāmi Saules un Mēness aptumsumi, lai laikus

  sagatavotos to enerģētikai.

 • Uzzināsi dienā ieteicamās populārākās nodarbes, kas pārskatāmībai

  norādītas ar noteiktiem simboliem.

 • Un visbeidzot – Tavs individuālais ieguvums! Numeroloģiskās

  Personālās dienas skaidrojums ļauj dzīvi harmoniskāk pielāgot Mēness, Saules, planetārajam un dabas ritmam. Ar šo rādītāju aprēķinu kārtību iepazīsties vienā no turpmākajiem atvērumiem, bet ar plašajiem dienu skaidrojumiem un ieteikumiem – Mēness padomnieka daļā, plānotāja beigās.

Mēneša skata atvērums

Nedēļas skata atvērums

NUMEROLOĢISKIE APRĒĶINI UN

TAVU PERSONĀLO DIENAS APRAKSTI

Paskaidrojam kā aprēķināt ar piemērien savu Personālo dienu, kā arī izsmeļoši un praktiski noderīgi 1. - 9. Personālo dienu apraksti un Meistara dienas - 11/2. un 22/4.

Astrologi.lv 2006. gadā radīja pirmo latvisko Mēness kalendāru globālajā tīmeklī, bet 2008. gadā izdeva pirmo profesionālo sienas kalendāru Latvijā. Lielā interese un kalendāru lietotāju pieprasījums pēc ikdienā ērti lietojama un vienmēr līdzi esoša materiāla, pamudināja veidot ikdienas plānotāju – "Tavs Mēness plānotājs". Tas ar katru savu izdevumu ir kļuvis informācijā bagātāks, savu vispilnīgāko formātu sasniedzot tieši šobrīd, kad Mēness un Saules kalendārs - plānotājs ir papildināts ar plašām astroloģijas un numeroloģijas zinībām, un pieliekot savu personīgo pieredzi, ir izveidots patiesi jaudīgs informācijas avots un praktiski lietojams palīgs kā ikdienai, tā Taviem lielajiem mērķiem.

Kalendāra autors - astrologs Kristaps Baņķis jau daudzus gadus novēro Mēness, Saules un planetāro ciklu ietekmi uz cilvēkiem un sabiedrību, tādēļ droši var apgalvot, ka iekļaušanās dabas cikliskumā padara dzīvi harmoniskāku, tai tiek piedots zināms ritmiskums, kuru viegli izprast un kurā ērti iekļauties. Vairāk ir paredzamā, jo, ņemot vērā visas šīs zināšanas, savu ikdienu Tu vari ieplānot un sagaidīt kā cerēto rezultātu jau panākumus, bet mazāk saskarsies ar neveiksmēm un neplānotām nejaušībām.

“Tavs Mēness plānotājs” tiecas izglītot ikvienu interesentu labākā laika izpratnē, plānošanā, Mēness un astro cikliskumā. Radinot sevi pie spējas regulāri plānot savu laiku, papildinājumā ar šī izdevuma lietošanu, Tu būsi tik liels, cik nopietni pret to attieksies un izmantosi šeit pausto savā dzīvē. Tā spēsi gan sasniegt savus cerētos rezultātus, gan tikt pie lielākiem mērķiem - par pakāpi augstāk, ātrāk, citiem priekšā, to paveicot ar krietni mazāku laika, enerģijas, finanšu un citu resursu patēriņu.  

Cilvēkiem ir paradums pēc inerces veikt darbības, kuras var arī nedarīt, savukārt ar grūtībām spēj pieķerties pie tām lietām, kas ir sarežģītākās un nereti – vissvarīgākās, kuras parasti sanāk atstāt uz vēlāku laiku vai neizdarīt vispār. Mazliet pamainot ieradumus, savā ikdienas dzīvē ieviešot plānošanu pēc tiem principiem un astroloģiskajiem kritērijiem, kas ir atspoguļoti šajā plānotājā, atbrīvojas laiki kam patiesi svarīgākam un lielākam, lai mainītu savu dzīvi un piedotu tai īpašu veiksmes garšu. Radini sevi pie pilnīgas Mēness un astro cikliskuma izpratnes. Mēness ir ritmikas, pielāgošanās un saplūšanas simbols, tādēļ pielāgošanos, izpratni un iedziļināšanos dabas ritmā prasa arī Mēness plānotājs. Izpratušie atzīs, ka ikdienas dzīvē un lielos lēmumos tas ir neatsverams palīgs. 

Universālais Mēness cikls, kas attiecināms uz ikvienu no mums, jāpielāgo individuālajam ritmam. Plānotājā individuālo pielietojumu Mēness ciklam panāksi ar numeroloģijas palīdzību, nosakot personālo gadu, mēnesi un dienu. Taču vispilnīgākais individuālās plānošanas rīks, kas saskaņots ar Taviem dzimšanas datiem, ir populārais un Latvijā vienīgais tāda veida projekts - Baņķa Dižkalendārs. Ar to Tu Visuma spēku visplašākajā tā izpausmē un visaugstākajā pakāpē izmantosi savā labā. 

Universālais un individuālais Baņķa Dižkalendārs ir pieejams www.astroinfo.lv

Plānotājs pieejams šeit: www.Astronet.lv

 

Plānotājs ir veidots Latvijas laika zonai!