ASTROLOGS BAŅĶIS PROGNOZĒ 

SAREŽĢĪTU UN "NORAKSTĀMU" VASARU

jeb kā pārdzīvot astrofona “pieckāršo salto” 
un ierakstīties “jaunos 90tajos”

 

Sākot ar 11.maija nedēļu līdz pat rudenim virkne planētu met retrogrādas cilpas, kas nozīmē daudz sarežģījumu, ierobežojumu, nenoteiktību, neskaidrību un neadekvātu situācijas  novērtējumu teju visās svarīgākajās dzīves sfērās. Jau 2019.gadā iznākušajās  Superhoroskopi.lv prognozēs, astrologs Kristaps Baņķis pareģoja šo retrocilpu bēdīgo ietekmi uz  biznesa vidi un mīlas dzīvi, kas jau kopš pavasara sagatavoja augsni un  “pārbaudīja uz noturību.” 
“Lielajiem darbiem un startiem vasara ir jānoraksta,” pavisam stingri vēstījis astrologs. 

 BANERIS.jpg

Daudziem šķiet, ka ierobežojumu važas nupat tiks noņemtas un sāksim atgriezties ierastajā dzīvē un “spiedīsim gāzi grīdā”, lai atgūtu nokavēto, bet planetārais astrofons tieši ar šo brīdi nepielūdzami nospiež ne tikai visas sekmīgas izaugsmes bremzes, bet vēl arī ik pa laikam brīdinājumam  “spēji noraus roķeni”! Laiks ir viltīgs un sarežģījumu pilns, tāpēc jebkādiem uzsākumiem un veiksmes stāstu ilgtermiņa sapņiem saknē jau tiek aplauzti spārni – stabilitāte un vēriena nebūs!

 

“Atšķirībā no viena otra ministra es ieteiktu pamatīgi savilkt jostas, maksimāli ierobežot visa veida liekos un baudkāros izdevumus, lai izstrādātu savas darbības, uzvedības un iespēju rezerves piesardzīgos plānus “B”, C” un “D” vismaz 5 gadu termiņam. Mēs tikai startējam Dižkrīzē, ko mums sarūpēs to pašu politiķu šābrīža lēmumi. Vīruss ir kā katalizators prasmei vai neprasmei pārvaldīt procesus. Pagaidām valstsvīru cienīgus politiķu lēmumus neredzu,” uzsver astrologs.

 

Astroloģiskais pamatojums vasaras nedienām ir Jupitera, Saturna un Veneras Retrocilpas,   kam visam klāt vēl no 5.jūnija līdz 5. jūlijam nāks trīskāršais Starpaptumsums, kas pat  neiedziļinoties jau neizklausās labi, bet no 18.jūnija līdz 12.jūlijam - Dižčika klapatas.

 

Jau desmito gadu Superhoroskopi.lv seko līdzi un apraksta planētu retrocilpas, tādēļ var droši teikt, ka ar Saturna un Jupitera retrocilpām līdz septembra beigām padziļināsies problemātika uzņēmējdarbības vidē, kurā jaunu uzņēmumu dibināšanai, svarīgu projektu aizsākumiem, būvniecības procesu uzsākšanai un attīstības plāniem laiks ir pavisam nevēlams. Savukārt, mīlas, skaistuma un baudkāres pārstāve Venera līdz 25.jūnijam met savu cilpu, veicinot attiecību krīzes, publiskus nesmukumus un ačgārnus lēmumus mīlas dzīvē un skaistuma lietās. Jau iepriekš novērots, ka daudzi šajā laikā cenšas dzīvot “cepuri kuldami”, lai pēcāk sagandētu savu dzīvi desmitgadei. Atceramies kaut vai kredītņēmēju bumu. 

 

“Atšķirībā no citiem gadiem, astrofons uzrāda nevis vienkārši cikliski sarežģīta salto lēcienu, bet tiek mests 5kāršais salto ar ļoti sarežģītu piezemējumu, kas katram individuāli ir atkarīgs no tā, ko spējis iepriekšejo 30 (!!!) gadu laikā amortizējošu un gudru piezemējuma vieglumam sarūpēt. Viegli nebūs! Labāk tomēr skarba patiesība, lai sagatavotos arvien straujajiem laika pagriezieniem un neiestigtu paša radītajā purvā, nekā saldi meldiņi un – ar galvu pa priekšu atvarā. Tikai tad, kas apzināti reālie draudi, var sākt tos adekvāti risināt un pieņemt prātīgākos lēmumus,” brīdina astrologs. “Ne velti apkopojot visus potenciālos draudus un iespējas, esam radījuši sava ikmēneša “Nepalaid Garām” kalendāra specizlaidumu ar optimistisku un uz risinājumu vērstu nosaukumu “Iestartē savu ideālo vasaru”. Mūsu mērķis vienmēr bijis, apzinot astrofona reālijas, veidot Pozitīvo Nākotni ar labvēlīgu un Astroveiksmīgu rīcības laiku izvēli. Darīt laikā un iepauzēt nelaikā ir liela laika pārvaldīšanas māksla, ko var apgūt kopā ar mums.” 

 

Loģisks jautājums, ko darīt tagad un vasarā? Lai kā arī katrs esam pavadījuši šī gada pirmo pusi, vasarā nekādus lielos darbus nesarausi. Ierastajā ritmā jādara ierastās un izdzīvošanai nepieciešamās darbības. Labākais ieteikums – pavadi vasaru, kā tai piedienās. Stiprinām imunitāti, nevis brīvdienās to nokaujam... Tajā pat laikā vēro, kas notiek apkārt, analizē situāciju, izdari secinājumus, ieskicē plānus, ko labā astrolaikā veiksmīgāk norealizēsi. Un šādi rīcībai vēlīgāki astrolaiki pa kādai “peldošai saliņai” paveras jau jūlija beigās un augusta nogalē. Visiem darīt gribētājiem par to ir pieejams vērtīgs materiāls “Restarta un finanšu kalendārā” Astronet.lv.

 

Tāpat, prātīgi laipojot caur mūsu kalendāros norādītajiem labajiem datumiem, ir uzsākt “viendienīšu pilotprojektus”, kuros neieguldās ar visu, kas pie dvēseles, bet bez izaugsmes ambīcijām, no sērijas “tad jau redzēs”, lai strādātu īstermiņā! Tikai ar diviem ļoti būtiskiem nosacījumiem. Pirmais astropadoms no mums – nekādā gadījumā DIŽČIKĀ (18.jūnijs – 12.jūlijs)! Otrais – bez steigas un nekādu “uz ātro”. Pat mazas lietas jādara ar lielu klātesamību un apdomu. Steiga ir šī gada “veco grābekļu” un lielākais klupšanas akmens. Un tāds tas paliks vismaz līdz oktobra beigām!

 

Kur vasara – tur arī kāzu laiks. Tas pēc cilvēka gribas, bet ne pēc šāgada kosmosa likumiem. Visiem mīlniekiem atgādinu, ka laiks līdz pat 12.jūlijam precībām ir tik neieteicams, ka nevienu astroloģisku argumentu šim notikumam par labu neatrast. Tiesa arī pēc tam stabilitāti abpusējiem solījumiem astrofons nesola. Labāk atstājam šo jautājumu patālāk uz rudeni. Ja nu par visām varītēm ar laulības saitēm jāsienas, tad drošāk ir sirdsmieru rast www.astronet.lv jau pieminētā vasaras specizlaiduma kāzu datumos, kas pieejams visiem nepacietīgajiem un precēties kārajiem. Lai galīgi nesanāk uz savu galvu pilnīgā nelaikā.

 

Kas tālāk? “Cilvēki domā, ka “otrais vilnis” rudenī būs līdzīgs esošajam!... Visas Hybrīdkaites un krīzes turpmāk būs mainīgas. Jo galvenais Dižkrīzes rādītājs: neziņa, nenoteiktība, pārmaiņas, nespēja piemēroties un laikus novērtēt. Nevērtē pēc vakardienas,” stingri uzsver savā twitterkontā ar mirkļbirku #krīze2020 un #Dižkrīze prognožu astrologs K.Baņķis, norādot, ka privātas prognozes atspoguļotas Superhoroskopi.lv

“Vēl vairāk - jau iepriekš esmu norādījis, ka noslēdzas 30 gadu cikls un tajā pat laikā mēs esam “jauno 90-to” priekšā – jaunas iespējas ir ik uz stūra, bet tāpat kā tolaik, arī tagad ne visi tās redz un ne visi var redzēt tālāk par ikdienas iztikšanu. Kas neriskē – tas nevinnē, bet ne visi, kas riskē – vinnēs. Par to visu jau tuvāk rudenim.” 

Raksts var tik publicēts tikai atsaucoties uz norādītajiem linkiem.