Pavasari un vasarā mīlas dzīvē kā kaujas laukā

20. aprīlī attiecību uzturētāja Venera uzsāk jaunu gada ciklu un līdz pat jūlija vidum radīs ārkārtīgi saspīlētu mīlas astrofonu. Neapkaužama situācija būs arī vairākumam precinieku, jo laimi nesošais Jupiters un par ilgtermiņa savienību atbildīgais Saturns līdz pat 18.septembrim savu atbalstu kopdzīvei nedos, brīdina Astrologi.lv.

“Tik secīgi sakāpinātu mīlas dzīves problēmperiodu reti nākas piedzīvot. Pavasara dziņu impulsi un vasaras mīlas tvīkums daudziem nesīs nelabu galu, jo planētu saliktie grābekļi liks būt ļoti izmanīgiem, lai uz tiem neuzkāptu. Netiksim žēloti arī Jāņos, kad kulminēs attiecību stāstu melnais scenārijs. Pēc tam jau sekos jūlija starpaptumsums, kad attiecībās debesis ar zemi mīsies,bažīgs ir profesionāls astrologs un attiecību Sirsniņkalendāra veidotājs Kristaps Baņķis.

Planētu zodiaka zīmes maiņas brīdis vienmēr ir kā robeža, kad sākas jauna “ēra”. Mīlas simpātiju patronesei Venerai ieejot Auna zīmē, attiecību un gultas prieku meklējumos kārīgie metīsies ar īpašu aizrautību un piedzīvos biežu partneru maiņu, jo “tas atrastais – īstais un vienīgais” pakavēsies vien īsu brīdi. 

Lai arī jaunais attiecību gada cikls aizsākas 20.aprīlī, pirmie aizmetņi, kurp ved attiecību sarežģītākie jautājumi, kur rodas konflikti, ar ko turpmāk saskarsimies visu pavasari un vasaru, jau tiks izspēlēti 12., 13., 15. 16. un 17. aprīlī. Nākamā pulvera muca sprāgs no 6. līdz 10.maijam, kad sabudināsies visi greizsirdīgie, konfliktu kārie un neuzticamie spers savu kļūmīgo soli. Attiecību liktenis ļoti daudziem karāsies mata galā,”norāda K.Baņķis.

Kā tikt galā ar planetāro spriedzi, nosargājot attiecības?“Neiekrītiet provokāciju lamatās, nemēģiniet uzreiz uz karstām pēdām par visu izrunāties un skaidroties, labāk ieturiet pauzi un tad lēnītēm un pamazām. Sargiet savas attiecības no trešajām personām, kā arī no tuviem draugiem, kuri var iekārot tavu “otru pusīti”. Īpašu uzmanību pievērsiet izvirtīga dzīvesveida izskaušanai, jo alkohols un attiecības šajā periodā sēs postu. Jārēķinās, ka partneris var rīkoties netipiski un šķietami neadekvāti, no kā nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus. Apvaldiet privātīpašnieciskumu un greizsirdību, slavējiet viens otru un neuzsveriet trūkumus. Attiecībās šajā laikā būs grūti vismaz kaut ko nezaudēt, raugiet, lai tas būtu nevajadzīgais un turieties pie noturīgā un saprotamā. Uzreiz saku, ka šajā laikā galīgi nav vērts skriet pakaļ jauniem svārkiem un atpogāt bikšu priekšu pie pirmās izdevības – pēc tam to ievārīto putru vajadzēs ilgi un sāpīgi izstrēbt. Un par gaumi noteikti nestrīdieties, tādēļ maksimāli atliekat labiekārtošanas darbus mājoklī, jo par to vien var nopietni saplēsties,” paskaidro K. Baņķis. “Visi, ka jau lieto Astrologi.lv izdoto “Sirsniņkalendāru”, daudz sekmīgāk ir sagatavoti minētajam laika periodam, jo laicīgi ir veikuši visus priekšdarbus un izmantojuši attiecību stabilitāti veicinošās sirsniņdienas, kas tagad palīdzēs noturēt attiecības. Arī turpmāk vajag ievērot Sirsniņkalendāra veiksmes mīlas datumus un turēt sevi rāmjos precīzi norādītajos konfliktus raisošajos laikos. Tie visi ir izgājuši cauri astrologa prakses apstiprinātajiem “superlaiku filtriem”.

Sirsniņkalendārs 2019. gadam

http://www.astrologi.lv/meness_kalendars/kalendari/sirsnin_dienas/

 

Trakoti “ūdeņaini” Jāņi 

“23. un 24.jūnija astrofons attiecību stabilitātei ir pavisam nelāgs. Veltas ilūzijas, māņi un pārspīlēta emocionalitāte, ūdeņainas sarunas un tukši solījumi. Brīvajiem putniem Papardes zieda meklējumi tikai kārdinās, mīlas mokās dažu labu pamocīs, bet turpinājumu neapsolīs. Turklāt klasika – sekss un alkohols – dažiem var izrādīties pagalam neveiksmīgi liktenīgs. Neptūna iespaidā nesnauž arī veneriskas kaites un dažādu infekciju draudi,”bez aplinkiem uzsver astrologs. 

Kāzu vasara – labo datumu meklējumos

Precēties kārajiem nāksies laipot labo datumu meklējumos, meklējot retās astro laika veiksmes saliņas. Kā norāda astrologs, pavasarī un vasarā par kāzu superlaikiem nevar būt ne runas, esot pieejami tikai “mazākie ļaunumi”. Tādēļ astrologs iesaka šo nopietno soli obligāti saskaņot ar savu astrologu. “Uz iekuģošanu laulības ostā visi iepriekš minētie “enkuri” attiecas vistiešākajā mērā. Tomēr, ja vēl uz šī fona kādu spraugu var mēģināt atrast, mākulīgi laipojot pa labajiem datumiem, tad jūliju kā kāzu mēnesi nāksies izsvītrot no saviem plāniem pavisam un ar treknu, sarkanu svītru”, ar pārliecību nosaka K.Baņķis.“Kad mīlas moku vaininiece Venera pašā jūlija sākumā ieies ģimeniskajā Vēža zīmē, visas maņas par to vien signalizēs kā – gribu ģimeni! Un turpat arī atdursies pret divu nedēļu starpaptumsumu, tam visam pa virsu vēl tiešs trāpījums Dižčikā! Trakāku kalambūru, lai viss, kas iecerēts, nenotiktu ne pēc plāna, ne vēlmēm, laikam ir grūti iedomāties. Nesolat neko ne sev, ne citiem, jo piečakarēsiet!”.

Laulībām atbilstošākais laiks sākas tikai no 20. septembra, bet ar 6.oktobri, kad iestājas Augoša Mēness fāze, lieliskajam notikumam būs jau visi tilti vaļā

Par laimi, pat kosmosa enerģija nav universāla visiem, tādēļ, kā uzsver astrologs, niecīgam procentam viss šīs planētu stāvoklis nāks tikai par labu. Individuāli, kāds datums ir piemērots jaunajam pārim, ir vērts noskaidrot individuālā konsultācijā. Pie astrologa-numerologa Kristapa Baņķa kopā ar konkrētajam pārim vispiemērotākā datuma un precīza laika noteikšanu, piedāvājumā ietilpst arī numeroloģisks pamatojums uzvārda maiņai. Reti kurš saprot, ka jauns uzvārds būtiski var ietekmēt turpmāko dzīves likteni, tādēļ vitāli svarīgi esot noteikt kāda uzvārda kombinācija katram šajā jaunajā ģimenē ir vislabāk piemērota. 

Astrologa Kristapa Baņķa individuālā prakse: www.astrologs.lv

 

Precībām labākās dienas

Pirmdienai atbilst Mēness, tādēļ tā tiek uzskatīta par vienu no piemērotākajām kāzu dienām. Otrdienu pārvalda Marss, kas laulības dzīvi vārīs kā putras katlu uz atklātas liesmas. Trešdienas saimnieks ir Merkurs. Tā ir diena, kad laulībā jādodas brīvību mīlošiem, radošiem un attiecībās vienlīdzīgiem cilvēkiem. Patriarhāta cienītāji šādu savienību ilgi neizturēs. 

Ja jaunais pāris vēlas izveidot ģimeni, radīt bērnus un dzīvot četrās sienās,Ceturtdiena nebūs piemērotākā diena, kad doties laulībā, jo dienas pārvaldniekam Jupiteram patīk sociāli aktīvi cilvēki, kuri izvirza augstus mērķus un mīl gozēties sabiedrībā.

Romantiķiem, jutekliskas, iejūtīgas un maigas attiecības mīlošiem iesakāma ir Piektdiena, kad savu mīlas spēku izrāda Venēra. 

Laulājoties Sestdienā, esat gatavi sevi veltīt uzticīgai kalpošanai ģimenei un tā var izdoties kā pamatīga savienība, tā ļoti lielu atbildību prasoša un pat smagnēja.

Bet tos, kas altāra priekšā stājas Svētdienā, var no sirds apsveikt! Saule viņiem dāvās prieku, radošu pacēlumu un krāšņu dzīvi. 

Ņemot vērā Mēness atrašanos Zodiakā, laulībām labvēlīgas ir tās dienas, kad Mēness atrodas draudzīgajā Vērša, Strēlnieka, Zivs, Mežāža, Svaru zīmē. Savukārt slavenais astrologs Sergejs Vronskis kā vēlamākās laulībām atzīmēja 10., 11., 13., 17., 21., 26., 27. Mēness dienu ar obligātu ieteikumu izvairīties no Čika laika…Pārāk daudz nosacījumu, lai būtu skaidrs, ka nekā vienkārša te nav. Un arī nevar būt, jo gan pēc būtības, gan astroloģiski kāzas nozīmē virkni fundamentālu izmaiņu personas dzīvē. Nebūs vairs tā, kā bija līdz šim. Nemoralizēšu par paša fakta un solījumu apzināšanos, vien piebildīšu, ka astroloģiski statusa maiņa un ģimenes izveide ne tikai horoskopā “iekustina” pavisam citus dzīves un darbības laukus, kā esot brīvā putna statusā, bet arī nozīmē nonākt atbildības un pienākumu kontroliera Saturna redzeslokā, kurš mērīs jūsu varēšanu un gribēšanu tikt galā ar solīto. Un attiecīgi ļaus pāriet nākamajā līmenī vai sados pamatīgi pa nagiem..

Ko darīt, ja nedrīkst, bet gribās precēt tūlīt?

Protams, ja kāre tik liela un līdz rudenim nu nekādi nevar nociesties, nevienam nav aizliegts savu dzīvi kārtot tā, kā viņš pats vēlas, un savu kāzu datumu izvēlēties pēc principa – mazākais ļaunums no tā, ko makrokosmoss dotajā brīdī piedāvā, arī ir risinājums.  Bez tam ir jāsaprot, ka ideālu dienu laulībām vienkārši nav, jo pat pie labi piemeklētas dienas, katram savi “īleni” horoskopā tāpat atradīsies, īpaši, ja ir tendence katru reizi kāpt uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem…

Ne mazāk svarīgas ir arī katra cilvēka individuālās īpašības, rakstura iezīmes, iespējas, talanti, piemērotība laulības dzīvei, spēja ieklausīties otrā. Un, ja abu cilvēku starpā trūkst savstarpējas sapratnes un saskaņas, par mīlestību nemaz nerunājot, tad pat vislabākā laika izvēle nelīdzēs, tā tikai nedaudz attālinās savienības izjukšanu vai mīkstinās šķiršanās rūgtumu. 

Cilvēks nevar izlēkt no sava horoskopa. Tādējādi rodam skaidrojumu, kādēļ cilvēki ar labiem laulību rādītājiem dzimšanas horoskopā intuitīvi atrod piemērotāko laiku precībām un otrādi - cilvēki, kuriem attiecības vienmēr bijušas konfliktiem bagātas, kā likums, paši saviem spēkiem iebrauks vēl lielākās auzās. Tāpat ir jāņem vērā, kas cilvēkam laulībā ir svarīgākais. Mīlestība, vēlme apceļot pasauli, atrisināt savas materiālās dabas jautājumus, tikt pie bērniem vai kas cits. Tā kā pilnīgi visas vēlmes nav iespējams apvienot vienā laimīgajā datumā, tieši saruna ar astrologu var palīdzēt tikt pie labākā no tiem. 

Lai izdodas katrai savienībai, kas pēc būtības tiek slēgta debesīs, laimīgs mūžs uz Zemes!