15.02.2017 – 08.11.2017

Lilita Strēlnieka zīmē – Viltus guru dēmons

Lilita viesojoties Strēlnieka zīmē, rada ideju apsīkumu vai to neuztveršanas problēmu. 

Pretestība sociumā noteiktajai kārtībai, masu protesta akcijas, autoritāšu gāšana. Brīvā griba, savi noteikumi, sava kārtība, savi likumi. Nepakļaušanās sociālām, reliģiskām un kultūras normām. Kārdinās protestēt, provocēs masu sacelšanos, nepakļaušanos struktūrām. Grūtības pieņemt citādu viedokli, citus uzskatus.

Lilita viesojoties Strēlnieka zīmē, rada ideju apsīkumu vai neuztveršanas problēmu.

Vārdu un ideju nelietīga valkāšana izpaužas, ka darbi ne vienmēr atbilst tām idejām, kuras ar putām uz lūpām Strēlnieks gatavs publiski aizstāvēt.

Sliktākajā gadījumā Strēlnieks nomelno sabiedriskās autoritātes, bet, kad pašam jāstājas viņu vietā, tad gatavību nedemonstrē.

Parasti cenšas ievazāt svešzemju idejas. Aizrautība ar idejām brīžam ir tik apsēsta, ka nepamana tās trūkumus un paša neaizsieto kurpju auklu.

Attiecības ar dievu arī interesantas. Mīl pieslieties spēcīgām kustībā, kaut sirds dziļumos ir pārliecināts, ka pats nācis no Dievs, Dievs ir viņa un viņš ir Dievs. Tas īpaši izpaužas bērnībā – mēģinot kļūt par apkārtējā visuma centru. 

Psihes lūzuma punkts un izaugsme notiek, kad patiesi demonstrē drosmi un uzdrīkstēšanos, ar savu ideju stāv pāri pats sev. Neķer pirmo ideju periodiski nomainot pret citu, bet notur interesi par ko vienu un ilglaicīgi. Prasme atzīt kļūdas arī ir drosme. Astroloģijas studijas arī viens no ceļiem. Tāpat kā svešvalodu apguve un ceļošana. 

Morāles problēmas un ilūzijas

Melnais Mēness Strēlniekā it kā aizpilda ar sevi visu apkārtējo telpu, viņu grūti neievērot. Pilnveidošanās vēlme Melnā Mēness iespaidā iegūst nevaldāmu raksturu, augstie centieni pilnībā pārņem savā varā, kā rezultātā rodas nevērība pret ikdienas darbiem un pienākumiem. Rodas vēlēšanās pastāvīgi kādu pamācīt, uzstājīgi tiek doti „vērtīgi” padomi, dalīšanās savā dzīves pieredzē, kura patiesībā nevienam neinteresē. Bieži vien pašvērtējums ir stipri paaugstināts, sevi uzskatot par dižas idejas pārstāvi. Melnais Mēness dod spējas aizraut ar savām idejām pārējos. Vērojami centieni plaši izplatīt savus uzskatus un pārliecību apkārtējiem cilvēkiem. Bieži tāda rīcība ir uzspiesta un pat varmācīga.

Naudas un seksa dziņas

Patika tērēt naudu un iegādāties labas lietas. Nauda dzīvi spēj padarīt interesantāku, tāpēc tiek dzīvots ar vērienu. Tiek meklēts partneris, kas ar naudu neskopojas, un ir bagāts ar dzīves pieredzi. Pret seksu attiecas kā pret sporta veidu.  

Karmiskie uzkrājumi 

Juteklīgums izpaužas vienmērīgāk, stipra filozofisko traktātu un reliģisko dogmu iespaidā, vai arī aizrobežu kultūras, tradīciju un ārzemnieku ietekmē. Karma prasa atteikties no vēlmes valdīt pār citiem, no svešām ideoloģijām, no savas varas izplatīšanas pār citiem, ar mērķi vest viņus sev līdzi, lai piespiestu intīmai dzīvei.

Kur vīrietis zaudē spēku

Vīriešu dvēsele vienmēr atrodas zem spiediena, vienmēr ir saspringta, tajā verd miljons uztraukumu un pārdzīvojumu, kuri prasa kontaktēties un rīkoties, bet sirdī spēj satilpt daudzas jo daudzas sievietes, cita par citu skaistākas.

Kur sievietē mostas dēmoni

Sievietē mostas dēmoni, kad kļūst par amazoni, priekšplānā izvirzot puišeļa raksturu un izturēšanos, kurai vairāk par visu patīk sports un diskotēkas.

Brīdinājuma signāls!

Ķermeņa daļas un orgāni, kuru traumēšana, saslimšana rāda, ka esi spēris kļūmīgus soļus nepareizā liktens virzienā:

Maņu orgāni. Gurni, stilbi, vēnas, aknas. Sastiepumi. Gurnu apakšdaļa. Asins saindēšanās. Slikts asins stāvoklis.  

Ieteikumi labākai dzīvei

Cīnīties par godīgumu, pilnību un apgaismību.

Asimilēt ļaužu uzskatu plašumu, līdzināties vienotas cilvēku pasaules „audējam”.

Vajadzīga garīga attīstība, sevis barošana ar viedumu.

Būt emocionāli viengabalainam gan patiesības izzināšanā, gan tālāk nodošanā.

Kļūt par īstu filozofisko zināšanu bibliotekāru.

Atcerēties, ka dialogs ir svarīgāks, nekā tīra apmācība. Tas vislabāk izdodas mijiedarbībā, iedvesmas un motīvu dzīvā apmaiņā.

Piepildīt savu pasauli ar estētiskām idejām, padarīt to saskanīgu ar pacilāta prāta skaistumu, kam atvērušies jauni horizonti, un dalīties šajā baudījumā ar ikvienu.

Cienīt un novērtēt pasauli visā tās kultūru daudzveidībā.

Izvairīties no nezināmām politiskām un sociālām grupām. Neiesaistīties sabiedriskās aktivitātēs ar provokatīviem mērķiem. Izprast politisku un reliģisku spēku atšķirības, diskutēt par uzskatiem, lai uzzinātu, nevis pierādītu.