21.05.2016 – 14.02.2017

Lilita Skorpiona zīmē - izvirtības, drūmais dēmons

Lilita viesojoties Skorpiona zīmē, rada pozitīvu emocijas izrādīšanas problēmas. 

Spēcīgas emocijas – no dusmām un tirānijas līdz uzupurēšanās un pakļaušanās sajūtai. Lilita dienas gaismā izcels slēptās fiziskās un seksuālās vēlmes. Asas sajūtas, pārdzīvojumi un piedzīvojumi uz riska robežas. Kārdinās īstenot amorālus un provokatīvus aktus. Vilks kompānijās ar zemu morālo stāju.

Drūmu emociju pilns Skorpions vēro apkārtni. Sajūtas vēsta, ka gaidāma nākamā krīze. Rokas sakrustotas uz krūtīm, lai savaldītu emocijas. Gribas kliegt uz pasauli, bet vai tā trakā sapratīs? Tādās noskaņās dzīvo Skorpions Lilitas paspārnē. Aizvainošanās, skandāli, seksuāla apsēstība ir tikai dažas no iezīmēm plašajā buķetē. Sūrā dzīves uztvere tieši šādas situācijas arī raisa. Nav brīnums, ka bieži apkārtnē cilvēki aiziet no dzīves. Lilitas Skorpioni ar nāvi saistīti vairāk nekā citi. Un bieži paši to skata vaigā. 

Psihes lūzuma punkts un izaugsme notiek, kad sāk nodarboties ar savu iekšējo pasauli, dēstot tajā pavasara pozitīvo sēklu. Dažādas praktiskas mācības – cigun, joga – ļauj labāk valdīt pār emocijām. Jāizkopj ēst gatavošana un jāatrod kontrolēts adrenalīna novadīšanas ceļš (slēpošana, ūdens sporta veidi instruktora pavadībā). Un adekvāti novērtē riskus, lai nav tā, ka ilgi pats ar to runā un beigās tajā pašā arī iekrīti. Ja darbavietā maksā maz – ej uz turieni, kurp Tev novērtē. Nepielīpi darba krēslam. Pirms tam – piestrādā, lai pats sevi novērtētu un nebaidītos paprasīt lielāku atalgojumu. Citu problēmas – nieks. Tu pats sev esi problēma – ar to tad arī sāc nodarboties un risināt. 

Morāles problēmas un ilūzijas

Melnā Mēness iespaids izpaužas kā patvaļa un neatlaidība mērķu sasniegšanā. Ja rodas vēlme kaut ko panākt, Skorpiona milzīgais iekšējais spēks, Lilitas iespaidā kļuvis graujošs, izlaužas uz āru un savā ceļā noslauka visus šķēršļus. Melnais Mēness rada vēlēšanos mainīt apkārtējo pasauli pēc sava prāta, piešķir cilvēkam spējas pakļaut, iedvesmot un manipulēt ar citiem. Patīk asas izjūtas, pārdzīvojumi, risks, pats rada sev apkārt kritiskas situācijas, ievelk tajās apkārtējos Kategoriski nepieņem atšķirīgus pasaules uzskatus, prot uzspiest savu viedokli citiem. Melnais Mēness rada emocionālu nestabilitāti, kas izpaužas kā negaidīti agresīvi izlēcieni, dusmu lēkmes.

Naudas un seksa dziņas

Nauda kā noslēpumainā zona – būtiska, bet nemīl par to runāt ar citiem. Bieži var aizmirst atdot parādus vai nomaksāt rēķinus. No visiem dzīves procesiem interesē sekss, īpaši orgasms kā parādība, ko daudzi zinātnieki uzskata par īslaicīgu nāvi.

Karmiskie uzkrājumi 

Jūtīgums izpaužas starp stiprākajiem dzīvnieciskajiem instinktiem un kaisli. Tā var tikt sublimēta kā radošajā tā garīgajā darbībā, atkarībā no cilvēka līmeņa. Karma prasa atteikties no saldkaisles un seksuālām izvirtībām, no visa pretdabiskā, sadisma, buršanas un melnās maģijas.

Kur vīrietis zaudē spēku

Zaudē enerģiju, kad nododas pārspīlējumiem un galējībām, ātri iekarst, kļūst aizvainojamsi un aizkaitināms, parādās tieksme piekasīties.

Kur sievietē mostas dēmoni

Sievietē mostas dēmoni, kad tapzinās savu valdzinājumu un pievilcību, sev piemītošo apburošo un sagūstošo spēku.

Brīdinājuma signāls!

Ķermeņa daļas un orgāni, kuru traumēšana, saslimšana rāda, ka esi spēris kļūmīgus soļus nepareizā liktens virzienā: Nervu sistēma. Dzimumorgāni, urīnizvadkanāli, muskuļi, resnā zarna. Infekciju slimības. Endokrīnās sistēmas pavājināšanās.  

Ieteikumi labākai dzīvei

Izvairīties no nezināmām kompānijām, pievērsties garīgajām praksēm. Apjomīgas fiziskās enerģijas gadījumā nodoties sportam ar trieciena elementiem – kaujas mākslai, boksam, bumbai.

Cīnīties ar saviem iekšējiem dēmoniem.

Sajust visu bagātīgo emociju spektru, kas rodas seksuālajās attiecībās.

Izkopt savstarpēji atslābinošas attiecības.

Piepildīt savu dzīvi ar taustāmiem savstarpējas cieņas un labestības pierādījumiem.

Ieprogrammēt savu nervu sistēmu tā, lai varētu saklausīt citu cilvēku domas vai vismaz atšķirt viņu domāšanas shēmas, ja ne pašus vārdus.

Nevis iegādāties un tērēt, bet spēlēt.

Saprast, ka mīlestība ir divu cilvēku mijiedarbības rezultāts, tā rodas nevis no katra cilvēka atsevišķās dzīves, bet top no apvienošanās harmonijas.

Cītīgi strādāt pie intuitīvo spēju izkopšanas un lēnītēm attīstīt ticību tam, ka neredzamās pasaules patiesi eksistē.

Pieņemt pārmaiņas bez pretošanās. Transformācijai raksturīgi pašai savi, no ikdienas dzīves atšķirīgi likumi.

Var pamēģināt sevi finansista, bankas darbinieka arodā, savā profesijā tiecoties pēc augsta realizācijas līmeņa.