Pilnā prognoze 2017. gadam atrodama SUPERHOROSKOPI.LV
Iegādājies - izproti - apsteidz laiku! 

Austrumu jaunais – Uguns Gailis – gads sākās 2017. gada 28. janvārī pl. 20:07.

Astroloģiskais gads sāksies 20. martā pl. 12:28.

Savukārt katra individuālais gads sākas dzimšanas dienā. Astrologi.lv uzsver – tā veiksmei ir jāsvin 12 dienas. 

Kas gaidāms Gaiļa gadā

2017. gada norises prognozē sertificēts astrologs, numerologs Kristaps Baņķis

Gadam ir 2 plūsmas: vienoti veselumā un daudzveidība.

1 Gaiļa vai 10 cālēnu gads. Visas Gaiļa kvalitātes var skatīt kā vienu veselumu, bet var arī iestigt kādā no minētajām desmit kā riņķadancī.

Ugunīgā Gaiļa daba jeb 10 cālēni

Iepazīstot Gaiļa dabu, mēs labāk sapratīsim, kādas kvalitātes pieprasa tā pārvaldītais gads.

1. cālēns – lielībnieks 

Vjetnamieši par šo gadu biežāk saka “cālēns”, un tas Gailim ne visai patīk.

Japāņi runā par “gaili”, tāpēc ka šis sapņotājs par sevi ir augstās domās un viņam patīk glaimi.

2. cālēns – mānīgais 

Gaiļa ekscentriskums ir tikai šķietams. Protams, viņam patīk, ja to ievēro, un arī atbilstoši ģērbjas. Īstenībā Gailis ir ļoti konservatīvs, arī politiskajos uzskatos, un tāds paliek pat tad, kad tas nāk pašam par ļaunu. Gailis uzskata, ka viņam vienmēr ir taisnība, un zina, ko dara. Neuzticas nevienam un paļaujas tikai uz saviem spēkiem, tomēr neskopojas ar padomiem. Pilnīgi noteikti šķiet, ka viņš ir piedzīvojumu meklētājs, bet neticiet tam!

3. cālēns – atklātais

Izvēloties izteikumus, Gailis nav pārāk kautrīgs un dažkārt ir ass un agresīvs. Tā kā Gaiļa upuri šādu izturēšanos izskaidro ar vaļsirdību un ekscentriskumu, no sadursmēm viņam izdodas izvairīties.

Gailis tiešām bez aplinkiem runā to, ko domā. Tomēr šī atklātība drīzāk gan ir egoisma izpausme. Viņam ir gluži vienalga, vai viņš citus aizvaino vai nē.

4. cālēns – sapņotājs

Pārpilns ar absurdiem un neīstenojamiem projektiem, kas patiesībā ir nepiepildāmi sapņi. Gailim patīk sapņot, apcerēt un iztēloties sevi par varoni, taču to dara mājas omulībā un ar čībām kājās. Gailis ir filozofs ar diezgan šauru redzesloku un tieksmi uz improvizēšanu.

5. cālēns – drosmīgais 

Gailis nav kautrīgs un bikls – gluži otrādi, ja vajag, spēj būt drosmīgs un vīrišķīgs, turklāt tik lielā mērā, ka ar smaidu uz lūpām ir gatavs riskēt ar savu dzīvību. Gailis šķiet interesants, bet viņš jebkurā brīdī var pievilt. Īstenībā Gailis ir lielībnieks, kas arvien runā vairāk, nekā spēj darīt.

6. cālēns – darbarūķis

Tā kā viņam ir tieksme uz apcerēšanu, viņš var šķist slinks.

Tomēr Gailis bieži ir izcils darbarūķis. Allaž grib paveikt vairāk, nekā spēj, un ļoti bēdājas, ja nespēj darbus labi izpildīt.

Gailim ir iemesls būt aktīvam – bez darba nauda knābī nekritīs. Jāstrādā, lai sagādātu sev iztiku, un, atradis sev labvēlīgu darbalauku, var kļūt bagāts. Prot tikt pie naudas arī neauglīgā druvā.

7. cālēns – rosīgais 

Vjetnamieši apgalvo: tā kā Gailim ir “jākašņā gan ar knābi, gan ar nadziņiem”, viņš allaž atradīs tārpiņu, pat tuksnesī.

Šis simbols izskaidro nemitīgo kustību, kas tam ir raksturīga. Bet, ja nu Gailis pēkšņi nodosies sapņošanai un slinkošanai – un to viņam patīk darīt –, viņš var kļūt par vienu no tiem amizantajiem filozofiem–klaidoņiem, kurš rakņājas pa mēslu bedrēm, jo tas galu galā ir veids, kā pievērst sev uzmanību.

Gailis var sekmīgi darboties lauksaimniecībā, kā arī profesijās, kur jāsaskaras ar cilvēkiem.

8. cālēns – izšķērdīgais

Izšķērdīgs un arvien iztērē visu, ko ir nopelnījis. Gailim ir tieksme riskēt. Balva par pārmērīgu sapņainību var būt izputēšana, bankrots vai kāda cita katastrofa. Nekad nekļūs par ekonomistu. Visu mūžu Gailis gan finanšu jomā, gan jūtu ziņā piedzīvos gan kāpumus, gan kritumus. Viņa ceļš vedīs no nabadzības uz bagātību, no ideālas mīlestības uz vispretīgākajām tās izpausmēm. Bet vecumdienas būs laimīgas.

9. cālēns – aplidotājs 

Bieži tiek apbrīnots, taču daudz patīkamāka ir viņa sabiedrība un izskats nekā intīmās attiecības ar viņu. Arī mīlestībā būs grūti iekarot un noturēt mīļoto cilvēku. Bieži Gailis pievils šī cilvēka cerības, jo pats ne vienmēr atbilst sapņu tēlam. Taču arvien būs vaļsirdīgs.

Vīrietim Gailim patīk sieviešu sabiedrība, kurā var dižoties, aplidot un būt mīlētam. Bet neko vairāk neatļausies. Reti atradīs laiku saviem draugiem, jo vīrieši viņam ātri apnīk.

Sievietei Gailim patiks sieviešu sabiedrība, kā arī profesijas, kur viņa ar tām var sadraudzēties.

10. cālēns – modinātājs

Lai vai cik slinks, nesaprasts vai pārprasts būtu Gailis, vienā viņam allaž ir pateicīgi bijuši visi – spēt pamodināt laikā no nevajadzīga snauda. Gailis ir lielisks modinātājs un trauksmes cēlājs pirms lielām nelaimēm un arīdzan visparastākā ikrīta darba cēliena.

Novērtē agrās rīta stundas, un Tu gadu pavadīsi Gailim tīkamā ritmā.

“Kurš putniņš agri ceļas”, agri Gaiļa modināts, tam gads dāvās vairāk iespēju un prieka. 

Gada devīze: kvēli, bet neizplēnē. 

Simboliski salīdzinot, Pērtiķa gads bija pēdējie tumsas mirkļi pirms rīta gaismas, ko ieskandinās Gaiļa modinātājbalss. Ar trauksmes zvaniem Gailis modinās cilvēkus no snaudas. Tas notiks vietā un arī nevietā, radot visa gada garumā spriedzi ar sajūtu, ka tūlīt kaut kas notiks.

 

Uguns stihija dod lielu aktivitāti, dvēseles kvēli, egoismu un vajadzību par katru cenu izcelties. Un iegūstam neparastu gadu – krāsainu visās izpausmēs, reizē disciplinējošu un kontrolējošu. Jāmāk atrast līdzsvaru starp skaļu prieka pilnu uzvedību (kikerigū) un kārtīgu darba cēlienu, disciplinējot sevi un citus.

Gaiļa ekscentriskums ir tikai šķietams. Protams, viņam patīk, ja to ievēro, un arī atbilstoši ģērbjas. Patiesībā Gailis ir ļoti konservatīvs, arī politiskajos uzskatos, un tāds paliek pat tad, kad tas nāk pašam par ļaunu. Gailis uzskata, ka viņam vienmēr ir taisnība, un zina, ko dara.

Tieši šādas noskaņas valdīs pasaulē.

Svarīgi, ka Gailis atrisinās vienu no galvenajām cilvēku bēdām – prasmi izvirzīt mērķtiecīgus plānus, turklāt balstoties uz spēcīgu intuīciju.

Pasaules varas šūpolēs zem konservatīvisma karoga parādīsies revolucionāri, ar militāru pieredzi vai militārām aprindām saistīti. Notiks daudzas konferences, tikšanās, vienošanās. Pasaule būs satraukta par jauno varas pārdalījumu.

Gada lielākās pārmaiņas un darbs (bieži vien – diemžēl) gaidāms ugunsdzēsējiem, palīdzības dienestiem, militāristiem, policijai. Gan Aizsardzības, gan Iekšlietu ministrija būs prioritāra.

Daudzas valstis atjaunos obligāto militāro dienestu vai kā citādi aktivizēs valsts aizsardzības jautājumus. Šis ir gads, kad karadarbība iet mazumā. Gads radīs spēcīgas cilvēktiesību organizācijas, ekoaktīvistus. Abās frontes pusēs izvirzīsies spēcīgi līderi un skaidrāki mērķi.

Salīdzinājumam katrs pats var izpētīt iepriekšējos Gaiļa gadus – 1921., 1933., 1945., 1957., 1969., 1981., 1993., 2005. – vēstures un pašu pieredzētos notikumus.

Darbs un finanses

2017. gads atnesīs iepriekšējās krīzes seku novēršanas noslēgumu, un sāksies jauns attīstības etaps. Pēc citiem principiem un uz jauniem pamatiem. Tādēļ daudzi būs spiesti atteikties no ierastā darba vai uzņēmuma, lai iekļautos jaunā izaicinājuma projektā. Kurš apgūs jaunu arodu, izpelnīsies Gaiļa novērtējumu. Gada pirmajā pusē nevajag paļauties uz veiksmi un iesaistīties konfliktos, jo tas var beigties ar bezdarbu. Karjerisms kļūs par modes lietu. Sadarbības partneru izvēlē jābūt tikpat izvēlīgam kā ar dzīves partneriem. Daudzi sadarbības partneri tā “vilks deķīti uz savu pusi”, ka apdraudēs visu kopbiznesu. Daudzi uzņemsies par daudz darbu un nepavilks vezumu. Jāmeklē investori. Biznesa partneru pacietīga izvēle ir veiksmes atslēga.

Gaiļa gads ir pārpilns ar absurdiem un neīstenojamiem projektiem. Gailim patīk sapņot, apcerēt un iztēloties sevi par varoni, taču to dara mājas omulībā un ar čībām kājās. Gailis ir filozofs ar diezgan šauru redzesloku un tieksmi uz improvizēšanu.

Gaiļa gadā teju viss šķitīs iespējams, tādēļ daudzi riskēs, lai, pienākot Suņa gadam, secinātu, ka neveiksmīgi ieguldījušies vai izdeguši. Atšķirībā no paviršā Pērtiķa, kas reti ko noveda līdz galam, Gailis prasa rūpīgu attieksmi pret vārdiem un darbiem. Gailis nemīl nekārtību un kārtības ieviešanai var pieņemt sūrus lēmumus. Īpaši tas skar darba jautājumus – jāstrādā būs cītīgi un galvu nepacēlušam.

Jāatceras, ka Gaiļa gadā bez kārtīga darba ne laimi, ne naudu neredzēt. Vieglie biznesi aizies pa burbuli. Gailim ir iemesls būt aktīvam – bez darba nauda knābī nekritīs. Kurš tāds būs, atradīs savu zelta graudu. Kurš pret darbu attieksies bezatbildīgi, kuplinās iespaidīgās bezdarbnieku ordas. Jāstrādā, lai sagādātu sev iztiku, un, atrodot labvēlīgu darbalauku, var kļūt turīgs. Gailis prot tikt pie naudas arī neauglīgā druvā.

Komfortabli jutīsies cilvēki, kuriem nav sveša kolektīva vadīšana un nebaida atbildības uzņemšanās. Jauni projekti būs kā jauni izaicinājumi un jaunu sasniegumu garants.

Finanšu jautājumos Gaiļa gads piedzīvos gan kāpumus, gan kritumus. Gada sākumā jāekonomē un jāpietur nauda nebaltai dienai un jauniem projektiem gada otrajā pusē. Lielus projektus veido, jaunas ražotnes rada un investīcijas iegulda rudens pusē. Precīzāk jānoformulē savas vēlmes, lai nešķiestu dārgo laiku un finanses sīkumos.

Attiecības

Visvairāk Gailis iepriecinās tieši vientuļniekus attiecību jautājumos. Dzīve servēs mīlas priekiem pārtikušu galdu.

Gaiļa gadā vīrieši reti kad ir maigi un tiecas kolekcionēt savus sasniegumus kā jaunībā. Ātri uzliesmojoši un egocentriski. Tā kā viss attiecību smagums gulsies uz sieviešu pleciem. Sievietēm jāmācās noņemt vīru spriedzi, pašām esot mierīgām un atbrīvotām no nevajadzīgām vēlmēm, kas tikai kairinās vīrieša prātu. Tomēr, neskatoties uz spriedzi, reti kurš attiecības vēlēsies šķirt. Arī tie, kas būs izskrējuši ārlaulības līkumu, raudzīsies mājup un mēģinās sākt visu no nulles. Ieteicamas kopīgas dejas, aktivitātes un ceļošana.