Pilnā prognoze 2016. gadam atrodama SUPERHOROSKOPI.LV
Iegādājies - izproti - apsteidz laiku! 

Līdz pat 8.februārim ir Pārejas laiks uz 2016. gadu. Austrumu jaunais – Uguns Pērtiķa – gads sāksies 2016. gada 8. februārī pl. 16:39. Astroloģiskais gads sāksies 20. martā pl. 6.31. Savukārt katra individuālais gads sākas dzimšanas dienā. Astrologi.lv uzsver – tā veiksmei ir jāsvin 12 dienu. 

Kas gaidāms 9 Pērtiķu gadā

2016. gada norises prognozē sertificēts astrologs, numerologs Kristaps Baņķis

2016.gads akcentē spēcīgu skaitļa “9” nozīmi kā astroloģijā, tā numeroloģijā. 

Gads savā summā veido skaitli „9” (2016. = 2+0+1+6 = 9.), tas ir devītā dzīvnieka – Pērtiķa –gads, kā arī planēta Saturns, kas nosaka toni, atrodas devītajā Zodiaka zīmē – Strēlniekā. Austrumu tautām ir uzskats, ka gads būs labvēlīgs, ja centīsies izmantot gada valdnieka – Ugunīgā Pērtiķa – spēku. 

Lai aprakstītu gada norises, izmantoju unikālu gada prognožu veidu – “9 Pērtiķu gads”. Proti, gadu simbolizē uzreiz 9 Pērtiķi, kuru daba un raksturojums piesātināts arnumeroloģijas un astroloģijas aktualitātēm.

1. Ugunīgais diktators Pērtiķis

Uguns stihija un Marsa klātbūtne gadam piedos lielāku dinamiku. Lai neizkristu no segliem, vajadzēs pārkārtot savu dienaskārtību un pielietot autoritāras metodes šķietamas demokrātijas aizsegā. To darīs arī valsts un iestādes, pieņemot arvien vairāk normatīvu, kas samazina personas brīvību, diktē noteikumus uzņēmējdarbībai un paredz stingrāku kontroli. Valgs savilksies. 

2. Juceklīgais Pērtiķis

Neprognozējams gads, kad reti kas notiks pēc plāna. Lielākajai daļai cilvēku gads šķitīs baisi juceklīgs, piesātināts ar emocijām. Daudzi uzdos sev jautājumus par dzīves jēgu, jutīsies kā pazuduši, tāpēc cilvēki meklēs iespējas, kā tikt ar iekšējo nemieru galā. Pieaugs baznīcas loma. Izteikta divdabība, jo Saturns atbild par saprātīgu dzīvi, disciplīnu, pienākumu izpildi, tomēr Pērtiķis ir brīžiem neprognozējams dzīves baudītājs. Pragmatiķiem un racionāli noskaņotiem praktiķiem gada galvenais uzdevums būs sniegties pēc iracionālām lietām – skaistuma un kultūras, piemēram. Savukārt mākslinieciskiemcilvēkiem apstākļi mudinās rūpēties par dzīves praktisko pusi. 

Lai mazinātu stresu, nepieciešams ļaut lietām notikt tādā ātrumā, kādā tās notiek. Spēja būt elastīgam dažādās situācijās patiešām noderēs. Tas attiecas kā uz attiecībām, tā biznesu. 

3.Izglītotais skeptiķis Pērtiķis

Kā panākt harmoniju? Izglītoties! Īpaši jāpapildina tehniskās iemaņas. Pērtiķis mīl humoru, kas nozīmē, ka līdzsvars jāmeklē brīvā stilā, lietas jārisina viegli. Jaunais dosies rokās tiem, kas būs atvērti un vēlēsies to paņemt. Daudzi kļūs par ekspertiem savā jomā, tomēr vienlaikus palielināsies kritiska attieksme pret tiem, kuru idejas nav līdz galam pārdomātas vai neiztur pārbaudījumus praksē. Sabiedrības noskaņojums būs skeptisks,ar tieksmi analizēt, pētīt, šķirot. Radīsies vēlme visu sakārtot un salikt pa plauktiņiem. Vieglas dzīves piekritēji sastapsies ar grūtībām nokārtot eksāmenus vai saņemt atļaujas. 

4. EkoPērtiķis

Būs nepieciešama enerģija, lai satvertu visas jaunās iespējas, kas sagaida Uguns Pērtiķa gadā, un tas nozīmē, ka nāksies rūpēties par savu veselību. Ja ir domas par plastisko ķirurģiju, gada otrā puse ir labs laiks. Piemērots gads, lai vairāk veltītu laika veselīgam ēšanas režīmam un fiziskiem vingrinājumiem, izvēloties tādus, kas sagādā prieku. Jāsāk atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem un aizstāt tos ar kaut ko veselīgāku.

5. Skandālists Pērtiķis

2016. gadam raksturīga aktīva emocionālā darbība, dažādi sabiedriskie notikumi, piketi, bļaušanas kliegšanas un tamlīdzīgas aktivitātes. Tādēļ notikumi veidosies maksimāli tā, lai būtu par ko runāt. Katra individuālā darīšana ir tā, kā viņš pret to attiecas, cik viņš tajā jūklī iepinas. Tas ir Pērtiķa dabā - par vienu banānu sataisīt veselu trobeli. Sākot no septembra, jebkura iziešana sabiedrībā būs ar lielāku nozīmi un ietekmi uz dzīvi. Līdz septembrim jāpiestrādā pie pamata savam godkārīgajam sabiedriskajam iznācienam, reklāmai, jaunam stilam. 

6. Ģimeniskais Pērtiķis

Gada sasniegumiem palīdzēs kopā būšana ar radiniekiem, sev mīļiem cilvēkiem, jo cikla noslēgums prasa domāt arī par radu kopību un attiecību kārtošanu. Būs nepieciešams attīstīt iecietību pret visiem cilvēkiem. Jāmācās dot, neko neprasot pretī un ticēt, ka, atdodot, pats ar tukšām rokām nepaliks. Daba nemīl tukšumu, tādēļ atalgojums uzradīsies no pavisam citas puses. Jāatceras, ka došanā jābūt priekam par pašu došanu.

Piemērots gads, lai veiktu dzimtas koka izpēti, lai vērstos pie visiem ģimenes locekļiem un iesaistītu viņus šajā pasākumā. Ja ir sakrājusies fotogrāfiju kaudze, kas jāsaliek albumā, šis ir īstais gads, lai to darītu. Šogad ir svarīgi arī būt labam kaimiņam un sadraudzēties ar apkārtējiem cilvēkiem. Nepieciešams savā apkaimē atrast cilvēkus ar līdzīgām interesēm, jo šie ļaudis nākotnē palīdzēs. 

Tie cilvēki, kuriem jau ir mīlas attiecības, šogad jutīs vairāk harmonijas, saņemot vairāk uzmanības no sava partnera. Tomēr daži cilvēki nespēs nepateikt kaut ko tādu, ko vēlāk paši nožēlos un kas var izraisīt vairākus strīdus. Jāuzmanās, lai nenodarītu nelabojamu ļaunumu savām attiecībām. Tomēr draudzība un savstarpējā sapratne attiecībās var augt, un tas sagādās īstu prieku.

Cilvēki, kas tendēti uz monogāmiju, šajā gadā precēsies kā traki! Tie, kas ir poligāmi, kļūs vēl izmanīgāki gada otrajā pusē. Cilvēki paliks atvērtāki attiecībām. Randiņu periods ir gada pirmā puse, bet iestūrēt laulības ostā vēlams gada otrajā pusē.

7. Viltīgais Pērtiķis

Gads būs viltību piesātināts. Tiklīdz šķitīs, ka esi stabilā situācijā, ja nebūsi apķērīgs, ātri zaudēsi pamatu zem kājām. Grūti būs tiem, kas nespēs turēt līdzi pārmaiņām. 

Būs pārmaiņas nodokļu politikā, tādēļ aktualizēsies visādishēmotāji. Pozitīvais, ka cilvēkiem ir jākļūst izdomas bagātākiem. Negodīgie tiks sodīti vairāk un tiks atmaskoti. “Kauna stabs” – ierasta valsts iestāžu goda politika. Šis gads ir tieslietu sistēmu triumfa laiks un aktivizēsies arī varas institūcijas, policija, aizsardzības ministrija un citas institūcijas, kas atbild par kārtību. 

Pērtiķim ir daudz veselā saprāta un apbrīnojamas izmanības cilvēku piemuļķošanā. Tādēļ neapzināti visi sacentīsies godkārībā un citu apmuļķošanā. 

8.Apķērīgais Pērtiķis

Devīze: Izmanto atjautību, lai īstenotu savus mērķus!

Cilvēkiem, kuri meklē jaunu karjeras virzienu vai tikai jaunu darbu, šogad būs daudz izdevību. 

Daudzus gaida smaga darba periods, bet ilgtermiņā emocionālais un finansiālais gandarījums būs šo pūļu vērts. Būtu ieteicams ievirzīt savu darbošanos sociālajos tīklos profesionālākā gultnē, piemēram, ievietot vairāk informācijas par sasniegumiem unmazāk brīvdienu fotogrāfiju. 

Gada vidējais rādījums ir remdenums ar straujiem pacēlumiem un tikpat straujiem kritumiem. Šo izlēcienu laikā cilvēki vai nu iegūs vai zaudēs daudz naudas. Tāpēc ir ļoti uzmanīgi jāseko līdzi savai naudas plūsmai. Vairāk jāplāno, kur ieguldīt un kur tērēt. Vairumam cilvēku finansiāli šis noteikti nebūs izaugsmes gads. Gada pirmajā pusē vajadzētu īpaši piedomāt pie finansēm, jo cilvēkiem var būt tendence ņemt kredītus, vai lieki izšķērdēt līdzekļus, īsti nesaprotot, vai tas ir vajadzīgs. Izeja ir vērīgums, rutīnas aizstāšana ar radošumu. Nedrīkst novērtēt sevi par zemu!

9. Sakārtotājs Pērtiķis

Gada pirmajā pusē nevar nokavēt to, ko gada otrajā pusē nevarētu izdarīt daudz sekmīgāk. Pirmā gada pusē ir gan dižčiki, gan aptumsumi, gan biznesa tukšgaitas periods. Daudzas planētas vērstas uz sakārtošanu, pārkārtošanu. Kur pārkārtošana, tur optimizēšana. Tāpēc tie, kas māk parādīt savu lietderību, mācīsies, papildinās savas zināšanas, tos no darba neatlaidīs. Pārējiem – banāns rokās, bet gada iespēja – Pērtiķi – kokā. 
Skaitlis „9” ir noslēdzošais cikla gads, tāpēc būs jāprot atsijāt graudus no pelavām. Jāatmet visu nevajadzīgo. Ja to nedarīsi pats, dzīve piespiedīs.