2015. gads = Jupitera gads!

Par Saturna Skolu.

Planētu cilpu un Dižčika laika kalendārs.

Īstais jaunā gada sākums

1. janvārī mainās vien kalendārais un Numeroloģiskais gada plāns.

Austrumu Koka Kazas gads Pasaulē sāksies 2015. gada 19. februārī. Unikāli - Latvijā JaunMēness Ūdensvīrā būs jau 20.janvārī pl. 15:14., kad latvieši var svinēt Kazas gada sākumu. Dubultā! :)

Astroloģiski gads sāksas 2015. gada 21. martā pl. 0:45.

Savukārt katra individuālais gads sākas Dzimšanas dienā. Astrologi.lv uzsver un paskaidro, kādēļ tā veiksmei jāsvin 12 dienas: http://www.astrologi.lv/astro_karte/dzimsanas_diena/

Aptumsumi 2015.

Neatkarīgi vai aptumsums novērojams Latvijā, tā laikā jāuzvedas piesardzīgi, jo tas slēpj sevī dzīvi mainošu enerģētiku. Pilns Saules aptumsums 20. martā. Latvijā būs redzams daļēji ar diezgan lielu fāzi - aizsegtās Saules daļu. Latvijā nebūs redzami - Pilns Mēness aptumsums 4. aprīlī un daļējs Saules aptumsums 13. septembrī. Latvijā būs redzams - Pilns Mēness aptumsums 28. septembrī. 

2015. gada zvaigžņotie saimnieki

Pilna gadsimta un simtgades izmantošana ir primārais aprēķins un pats svarīgākais gada cikla skaitļa noteikšanā. 2015. = 2+0+1+5 = 8.

Skaitlis „8” nes sevī planētas Saturna simbolismu, prasot kā atskaiti no cilvēkiem visu, kas Saturnam svarīgs – pamatīgumu, plānošanu, ierobežojumus, disciplīnu, noturību, saturību, askēzes un skaidrus mērķus.

Astotnieks numeroloģijā izteikts kā azartisks „visu vai neko”, mijiedarbojoties un mēģinājumi atrast ikreiz unikālu cilpu starp materiālo un garīgo pasauli. Skaitlis "8" simbolizē atdzimšanu, bezgalību un tajā ietverts karmas likums - „ko sēsi, to pļausi”. To mēdz dēvēt arī par riska veiksmes skaitli. 
2015. gads saistāms ar visa cikliskuma ražas un nopelnu laiku. Astotniekam patīk vara, tādēļ starptautiski gaidāma varas un teritoriju pārdale. Astotniekam patīk arī nauda, tādēļ cilvēkiem būs izteikta tendence pēc kredītsaistībām, paplašināt savas dzīves sfēras, uzsākt biznesu, ieguldīt nekustamajā īpašumā.

Šajā gadā katrs saņems visu, kas iepriekšējos gados sēts un audzēts. Rēķini tiek samaksāti par iepriekš izdarīto, par nopelniem visos septiņos gados. Ja visu periodu ir dzīvots pareizi, tad materiālā situācija uzlabojas. Katrā problēmā, kas rodas ceļā, jāsaskata potenciāla iespēja pašapliecināties.

Kaprīzā Koka Kaza

Saskaņā ar ķīniešu horoskopu gaidāms Koka Kazas gads, kas sāksies 2015. gada 20. janvārī un ilgs līdz 2016. gada 7. februārim.

Kazas galvenās kvalitātes ir mainīgums, mākslinieciskums un ģimeniskums. Tautas gudrība vēsta, ka „kaza, kas ganās pļavā, kur aug laba zāle, būs mierīgāka un paklausīgāka salīdzinājumā ar kazu, kas ganās sliktā pļavā – kura bez mitas žēli blēs”. Kazas dzīve ir atkarīga nevis no pašas, bet no svešas ietekmes. Cilvēku dzīves ceļā šogad var gadīties labas izdevības, taču pastāv risks tajā, ka cilvēki atturēsies izmantot iespējas, jo ātri izlemt būs grūti. Lai mazinātu stresu, nepieciešams ļauties straumei un ļaut lietām notikt tādā ātrumā, kādā tās notiek. Spēja būt elastīgam dažādās situācijās šogad patiešām noderēs.

Attiecību jomā būs vērojama nevēlēšanās pakļauties un ievērot stingras norunas vai noteikumus. Daudziem var pietrūkt drosmes izrādīt savas jūtas, kā rezultātā pastāv iespējas palaist garām labas iespējas sākt vai uzturēt mīlas sakarus.

Daudziem neparko negribēsies ievērot stingru laika iedalījumu. Gads veiksmīgs māksliniekiem, rakstniekiem un reklāmas biznesa, pētniecības institūtu darbiniekiem.

Jupitera lielais pirksts

Līdz pat 11. augustam Jupiters atradīsies Lauvas zīmē, nesot kolektīvu prieku, iedvesmu, radošu spēku uzplaukumu. Visa pasaule uzvedīsies kā viens liels teātris, jo katrs centīsies parādīt visu, uz ko ir spējīgs. Veiksmīgs laiks, lai uzsāktu biznesu, prezentētu un demonstrētu visu, kas saistīts ar radošo darbību. Sabiedrībā parādīsies jauni līderi – spilgti un progresīvi. Uzplaukums gaidāms azartspēļu industrijā. Lielisks laiks medicīnas, dziedināšanas, labdarībā un sabiedrības reformu sfērās. Valsts uzdevums šajā laikā būtu atbalstīt kultūras un sabiedriskos pasākumus, augstākās mācību iestādes, talantīgus bērnus, jauniešus, māksliniekus, aktierus, mūziķus.

Pēcāk visu gadu Jupiters atradīsies Jaunavas zīmē ar saukli – it visam pasaulē ir sava vieta un uzdevumi. Daudzi kļūs par ekspertiem savā jomā, tomēr vienlaikus palielināsies kritiska attieksme pret tiem, kuru idejas nav līdz galam pārdomātas vai neiztur pārbaudījumus praksē. Dzīve tiks aprīkota ar iekārtām, ierīcēm un mehānismiem. Biznesā un karjerā veiksmīgs laiks programmētājiem, sistēmu analītiķiem administratoriem un organizatoriem, kā arī visām tām nozarēm, kur jāpievērš uzmanība detaļām un sīkumiem. Dominēs izteiktas rūpes par savu veselību. Īpaši rūpīgi cilvēki izvēlēsies sev ēdienu. Ekonomiskums un taupīgums šajā laikā var novest līdz skopumam.

Saspringtākie periodi: 21.01. – 26.02., 14.03., 20.03., 4.04., 19.05. – 12.06., 25.07. – 6.09., 12.09. – 9.10.

Astroprognozes 2015.

Raugoties no planētu īpašajiem stāvokļiem, 2015. gadā var izteikt sekojošas prognozes:

 • Prioritārās nozares: reliģija; sociālā sfēra; izglītība; māksla; sports; aitkopība; pārtikas industrija; spekulācijas; starpniecība; ekoloģija; daba un tās resursi.
 • Izteikti aktuāla kļūs nekustamo īpašumu sfēru. Cilvēki vēlēsies nodrošināt "ģimenes ligzdiņu" un daudzi pārvērtēs savu varēšanu ilgtermiņā.
 • Gads dos sākotnēji nepamatotu optimismu (Jupiters kā astroloģiskais gada saimnieks), bet pavisam drīz jau sekos astotnieka saimnieka Saturna „skrūvspīles”. Veiksies tiem, kuriem darāmais kļūs par dzīves stilu.
 • Īpaši gada otrajā pusē gaidāmi izrakteņu un dārgumu meklētāju atklājumi.
 • 2014. gada 23.dec. pl. 18:36 skarbais "patiesības un spaidu ministrijas" Saturns pārkāps Strēlnieka slieksni, sākot jaunu 2,5 gadu ēru. Domā, kā tajā ieiesi!
 • Pēdējos divus gadus ar Saturnu Skorpionā kārtojām finanšu jautājumus, maksājam kredītus, īstenojām finanšu taupību. Gada sākumā Saturnu Strēlniekā mudinās atrauties no matērijas, sekot ilgtermiņa idejai un izglītoties. 13.03. – 02.08 būs kā atkritiens atpakaļ iepriekšējā dzīvesstilā un problemātikā. Lai pēcāk – sāktu savu divu gadu uzvaras gājienu gada pirmajā pusē izraudzītajās sfērās.
 • Turpmāko pāris gadu laikā pasaulē gaidāms autoritārisma uzplaukums un demokrātijas ierobežošana. Kazas gada ar to koķetēs, bet Pērtiķa gadā jau redzēsim konkrētas aprises.
 • Saturns īpaši risinās izglītības jautājumus. Gaidāmi ierobežojumi, sakārtošanas, stingras reformas. Skolotājiem pašiem jāattīra savas rindas, jānoformulē konkrēti nosacījumi un maksimāli vienoti, paškritiski tie jāpauž sabiedrībai un valdībai.
 • Iepriekš Astrologi.lv viedi prognozēju, ka „melnā izkapts” pļaus augstos mākslas ļaudis. Pēc Ziemassvētkiem sakas 2,5 gadu posms, kas skars sportistus...
 • Precēties gribētājiem jāņem vērā, ka no 25.jūlija līdz 6. septembrim astrologs 99% gadījumos neieteiktu precēties. Labāko datumu izvēlei pieejams īpašs Astrologi.lv kalendārs!
 • Latvietim 2015. gadā novēlam iemācīties pelnīt naudu un izpriecāties par dzīves krāsām!

 

Kristaps Baņķis