PLANĒTU CILPAS 2013.

Gribētu lielāku uzmanību pievērst tieši planētu retrogrādajam stāvoklim. Šo planētu cilpu apzināšana ir kā rifu karte kuģa kapteinim, paverot lielākas iespējas prognozēt kļūmes dažādās sfērās un izmantot tos kā atspēriena punktus.

Retrogrādā planētu (no zemes raugoties, ačgārnās, uz pretējo pusi vērstās) cilpas pārliek ietekmi no savas redzamās darbības un “kustības uz priekšu” uz planētai atbilstošu procesu bremzēšanu. Šajā laikā nevajag uzsākt jaunus planētai atbilstošu projektus. Labākais, ko retrogrādā stāvoklī var darīt, ir padziļināti pētīt un izstrādāt planētai atbilstošo enerģiju.

Norādīti tiek precīzi planētu retrogrādie brīži, kuriem gan uz vienu, gan otru pusi pieskaitāmas vairākas dienas aprakstītajam skaidrojumam līdzvērtīgas dienas, kamēr pati planēta attopas no retrogrādā „šoka” un izlīdzina savu kustību.

Jāatzīst, ka gada sākums ir retrogrādiem periodiem pārbagāts, kas nozīmē, ka pretrunā ar jaunām darbībām. Padodas viss, kas ir vērsts ar skatu atpakaļ, uz paveikto, uz sakārtošanu, pārskatīšanu. Īpaši, ja pārklājas vienā laikā vairāku planētu retrogrādi.

Merkura cilpas - DIŽČIKA LAIKS

23.02. – 17.03 Zivju zīmē;
26.06. – 20.07. Vēža zīmē;
21.10. – 10.11. Skorpiona zīmē.

Šajā laikā tiek bremzēta visa veida ar komunikācija, ar transportu saistīti jautājumi. Politiķi izpļāpās noslēpumus un neveiksmīgi izteiksies. Cilvēku personīgā saskarsme būs apgrūtināta, tajā vērojams negodīgums, neadekvātu vārdu birums. Draugi strīdēsies par sīkumiem, neiedziļinoties otra patiesajos nolūkos. Skolnieki diktātos un sacerējumos pieļaus vairāk kļūdu nekā parasti. Tiks kavētas tikšanās. „Uzkārsies” projekti un datori. Autoavārijas un aviokatastrofas kļūs ierastāka lieta. Jaunumi izrādīsies tikai baumas. Retrogrādā Merkura laikā nevajadzētu akli uzticēties informācijai un rūpīgāk izmantot personiskās saskarsmes līdzekļus - vēstules, tālruni, e-pastu. Šajā laikā nevajag sākt ar tirdzniecību, transportu, komunikāciju saistītus projektus.

Retrogrāds Merkurs Zivīs iniciēs nozīmīgas pārmaiņas Zivju, Jaunavas, Dvīņu un Strēlnieka zīmēs dzimušajiem.

Retrogrāds Merkurs Vēža zīmē “izlādēsies” – Vēža, Mežāža, Auna, Svaru zīmēs.

Retrogrāds Merkurs Skorpionā vairāk skars Skorpiona, Vērša, Ūdensvīra un Lauvas  zīmes pārstāvjus. 

Veneras cilpa

5.11. – 21.12. Mežāža zīmē.

Nepiemērots laiks mīlestībai un emocionālai saskarsmei, laulības slēgšanai, jaunu attiecību veidošanai un iepazīšanās randiņiem. Intīmajās attiecībās ir vērojams vēsums un savstarpēja nesaprašanās. 
Taupīts tiek pat uz mīlestību... 
Rodas grūtības ar naudu un īpašumu iegādi.
Top īpatnēji mākslas darbi. Nepieradinātā mode.

Ieteikumi: jāatsakās no pārlieku stingriem stereotipiem attieksmē pret apkārtējo realitāti. Partnerī ir ne tikai problēma, bet arī izeja no tās. Iekšējai pozīcijai jākļūst noteiktai. Jāmācās valdīt pār savām emocijām. Jārod harmonija tur, kur tās, šķiet, nav.

Jāsaprot, ka mīlas dzīve stāv krustcelēs un, jo vairāk pats palīdzi partnerim saprast savas vēlmes, jo skaidrak izsakies, jo mierīgāka mīlas dzīve.

Retrogrādā Venēra būtiski ietekmēs Vēža, Mežāža, Auna, Svaru zīmes.  

Jupitera cilpa Dvīņu zīmē līdz 30.01.2013.  

Veiksme uzgriež muguru. Pasliktināsies attiecības ar apkārtesošajiem. Darbā jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem. Tendence mētāties no viena darba uz citu, neracionāli tērēt laiku un naudu. Vajadzīgā brīdī var pietrūkt nauda patiešām nozīmīgam kapitālieguldījumam.

Lielisks laiks, lai atdotu parādus, uzsāktu atliktus ceļojumus, pārlasītu iemīļotās grāmatas, atsāktu mācības, riskētu kāršu spēlē, plānotu darbus un biznesus, skolotos un skolotu. Bizness nebūs finansiāli veiksmīgs, ja tiks iets "taisni uz naudu".

Jupitera cilpa Dvīņu zīmē dzīves plānus un iespējas sagrozīs Jaunavas, Zivju, Dvīņu un Strēlnieka zīmju pārstāvjiem.

Saturna cilpa Skorpiona zīmē: 18.02. – 8.07.2013.

Pazemināta atbildības sajūta, iespējama savu pienākumu un saistību neizpildīšana. Vēlīgs laiks, lai pārskatītu uzņēmumu, valsts iekārtas, katra personīgās darbības struktūru un to pilnveidotu, izmantojot uzkrāto pieredzi. Iespējas grozīt Satversmi, mainīt medicīnas pakalpojumu sistēmu vai pensiju, sociālo izmaksu sistēmu.

Retrogrāds Saturns Svaros stingrāku roku pieskatīs Auna, Vēža, Svaru, Mežāža zīmes. Kā labais skolotājs Saturns padomus dos Dvīņu un Strēlnieku zīmēs dzimušajiem. 

Urāna cilpa Auna zīmē:17.07. – 17.12.2013

Retrogrādā perioda laikā rodas saspiestības sajūta, rīcībā trūkst plašuma brīvības. Zūd harmonija attiecībās ar priekšniecību un augstākstāvošām instancēm. Piemērots laiks, lai atrastu sen aizmirstu uzlabojumu vai jauninājumu un iedzīvinātu tos.

Urāna cilpu visvairāk izjutīs Auna, Vēža, Svaru, Mežāža zīmju sākuma datumos dzimušie.

Neptūna cilpa Zivju zīmē: 7.06. - 13.11.

Izgaismo šķietamu veiksmi. Tomēr vienlaicīgi arī palīdz izvairīties no ilūzijām. Pastāv bīstamība aiziet no dzīves grūtībām fantāziju pasaulē, alkoholismā un narkomānijā.

Plūtona cilpa Mežāzī: 12.04. - 20.09.

Reiz piedzīvota jau 10.04. - 18.09.2012. un 7.04. - 14.09.2010. Cilvēku dzīvē „uzpeldēs” pagātnē bijušie cilvēki un apstākļi. Parādīsies iespējas tikt vaļā no veciem parādiem un pārveidot dzīves struktūru, izmantojot pagātnes pieredzi. Tiks atjaunota ideja par kādreiz pastāvošu autoritāru režīmu.

PALĪGMATERIĀLI

Planētu cilpas 2012.

Planētu cilpas 2011.

KO SAKA ASTRONOMIJA?

Retrogrādas planētas