Iepriecinošā Melnā piektdiena

Gada pirmais 13. datums, kas sakritis ar piektdienu, ir kā medusmaize mistiķiem. Astrologi.lv un numerologi.lv speciālisti vērtē šā gada „melnās piektdienas" nozīmi, norādot, ka šoreiz „Melnā piektdiena" ir pārliecinoši nekaitīga.

Numeroloģe Dita Blūma par skaitļa „13" nozīmi: „Datums pats par sevi ir noteiktu ciparu vibrācijas, kas nav vienlīdz labi vai slikti visiem cilvēkiem. Kopumā skaitlis „13" sevī ietver „1" un „3", kur attiecīgi skaitlis „1" izpaužas kā mērķtiecīgums, jauna aizsākums, aktivitāte, turpretim skaitlis „3" norāda uz sabiedriskumu, optimismu, vieglumu. Kopsummā trīspadsmit (1+3) veido ciparu „4", kas simbolizē stabilitāti, darbu, likumu ievērošanu. Viennozīmīgi 13. datums visiem cilvēkiem nebūs vienāds. Katrā ziņā - baidīties nav iemesla. Manuprāt, trīspadmitnieka pieminēšana vairāk sakņojas tautā izplatītos ticējumos un aizspriedumos."

Numeroloģe Inguna Balgalve: „Tā kā nav tādu ciparu vai skaitļu, par kuriem viennozīmīgi var teikt, ka tie ir laimi vai nelaimi vēstoši, tad nav arī tādu dienu vai datumu, kurus par tādiem var uzskatīt. Pat tad, ja kādam ir fakti, kas to apstiprina, tas attiecas tikai uz viņu vienu pašu, bet ne uz visiem cilvēkiem kopumā. Vieni ir pieraduši paši pieņemt lēmumus savā dzīvē, citi — gaida, ka kāds pateiks priekšā ko darīt. Ar "veiksmīgo un neveiksmīgo" dienu akcentēšanu aizraujas otrā tipa cilvēki. Atcerieties, ka mēs paši radām situācijas, kurās nokļūstam."

Astrologs Kristaps Baņķis, norāda, ka pēdējos sešus gadus cītīgi sekojis līdzi tā sauktajām „Melnajām piektdienām" un, tavu brīnumu, tās bijušas reti harmoniskas, ņemot vērā, kādi notikumi pēdējos gados skārušas pasauli un Latviju.

K. Baņķis: „Zvaigznes šajā dienā nesola neko ārkārtēju un šausminošu. Mēness kalendārs vēsta, ka teju visu piektdienu piedzīvosim harmoniskās – 20. Mēness dienas – enerģētiku, kas dod spēku un veicina izlēmību. Turklāt vēl labvēlīgi atteikties no sliktiem ieradumiem, ko pastiprina Mēness atrašanās Jaunavas zīmē. Varētu pat ieteikt kvēlākajiem skeptiķiem paveikt ko nozīmīgu un jaunu. Arī planētu savstarpējā mijiedarbība (leņķiskie aspekti) ir ar harmonijas pārsvaru, ko patulkojot sanāktu: gribas saliedētība ar darbību; stabilu un ilgstošu attiecību uzsākums; veiksmīgi pirkumi; nedaudz sīkmanīgas, tomēr pozitīvas emocijas. Faktiski, ļoti labvēlīga randiņu diena, tiesa, izplānojama līdz pat sīkumiem. Tā vien šķiet, ka zvaigznes ir parūpējušās par labvēlīgu atspaidu mistiķu "Melnās piektdienas" gaidām."

Dienas enerģētiku arī paši varat nolasīt populārajā www.astrologi.lv Mēness kalendārā.

http://astrologi.lv/meness_kalendars/kalendars/