Kāzas un Meistara skaitļi - 11.11.11

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad daudzi nolēmuši precēties zīmīgā datumā – 11.11.11. Rīgas reģiona dzimtsarakstu nodaļās par savu kāzu datumu izvēlējušies jau 25 pāri.

Paši skaitļi nav ne labi, ne slikti. Kopš Pitagora laikiem uzskatāms, ka katrs skaitlis sevī nes noteiktu informatīvo enerģētisko vibrāciju.
Numerologu skatījumā, šogad pilns datums būtu rakstāms - 11.11.2011 Vispār jau nedrīkstētu "pievērt acis" uz būtisko un summāro divnieku - pāru, attiecību un pretpolu skaitli.

„11" ir alķīmijas un transformācijas skaitlis, piedrot Meistara skaitļiem. Skaitļa pozitīvās īpašības: spēcīga intuīcija, jūtīgums, atklājumi, entuziasms, garīgums, starpnieka loma. Skaitļa negatīvās īpašības: nepraktiskums, sevis pazudināšana, nelīdzsvarotība, emocionalitāte, neizlēmība.

Šim skaitlim piemīt spēcīgas individuālistiskās vibrācijas ar kulturāli garīgu ievirzi, kas labvēlīgas tikai īpaši nobriedušām un spēcīgām personībām.

Vienmēr, kur parādās "11", tas nes sevī līdzi "1+1" modeli, piedāvājot šo skaitļu augstākās vibrācijas, pastāvot pats par sevi nedalāms nozīmē, kā arī summējs pāra skaitlī 2. Faktiski caur šo skaitli, izpaužas attiecību zelta formula, ko zina pat skolasbērni – "1+1 = 2". Kur divas patstāvīgas un sevi harmonizējusās personības plusojas/apvienojas, lai radītu vēl ko zīmīgāku – kopīgu Mēs jeb 2. Formulā nav galvenais iznākums, bet visa formula. Un nekādas ābolu pusītes...

Meistara skaitlis uzliek arī virkni pienākumu – attīstīties, garīgi pilnveidoties,. Tas nav skaitlis, kas ļaus dusēt uz attiečibu lauriem. Turklāt pilnā summa 11.11.2011. dod kopā 8 – karmisko skaitli, kas arī paredz matērijas un garīgā sintēzi, strādāšanu ar pagātnes uzslāņojumiem un parādu atmaksu. Tātad - dubultā.

Starpība starp 1 un 1 = 0 Tas nozīme, ka atteicībās arvien no jauna un jauna jāsāk vis sno gala, katram jautājumam jārod sava pieeja un bieži vien attiecībās (intensitāti paredz attiecību analīze) jāsāk "visu no nulles".

Tātad rezumē: katrs pats par sevi un kopā esam spēks, ja protams sākt arvien visu no nulles!

Astroloģiski datums ieteicams pāriem, kas kāro nemierīgu dzīvi un to var darīt tie, kam pietrūkst dzīvei asuma, jo datums ir konfliktējošs jau pašā saknē attiecībās starp vīrieti un sievieti. Ja reiz ir nolemts precēties šajā datumā, abiem jābūt pilnīgi pārliecinātiem, ka to grib, citādi pēc tam būs grūti tikt vaļā no šīm attiecībām.

Jābūt pārliecinātam, ja precas, jo vaļā būs grūti tikt no laulību „važām".

Astroloģiskā nestiķēšanās

(seko līdzi visu laulības dzīvi)

Pilnmēness Dvīņu zīmē;

no 18:27 Čika laiks

- Ko sola Mēness kvadrāts ar Neptūnu  (pl. 18:28)

Rodas nereāls notiekošā attēlojums. Cilvēki nav spējīgi reāli novērtēt notiekošo, viņi viegli maldās un tik pat viegli, tīšām vai netīšām, māna citus. Ne intuīcija, ne priekšnojauta, kuras tai laikā ir saasinātas, nespēj mainīt situāciju. Cilvēks pieņem vēlamo par īstenību, un neviens un nekas nespēj viņu izsist no rožainā dvēseles stāvokļa.

Iespējamas arī pēkšņas garastāvokļa maiņas – no dzejiska, liriska noskaņojuma līdz histērijai, vaimanāšanai, aizvainojumiem burtiski no nekā. Cilvēki vispār kļūst ļoti jūtīgi un viegli ievainojami, var noreaģēt ne tikai uz aizvainojošu darbību vai vārdu, bet arī uz netīšu žestu, skatienu, sejas izteiksmi, uz asociāciju, kura viņiem radusies kontaktā ar kādu un kuru viņi vēl nav paspējuši apzināt.
Kontaktēšanās kļūst sarežģīta, jo cilvēki bieži nedzird, ko sarunu biedrs saka, bet „aizpeld" domās nezin uz kurieni.

Var uznākt neizprotamas skumjas pēc kaut kā „augstāka", ikdienība sāk kaitināt, un cilvēki cenšas no tās aizbēgt. Iespējamas vīzijas, bailes, uzmācīgas domas.

Var mēģināt rast mierinājumu dzeršanā un narkotikās.

Iespējami pārpratumi mīlestības un ģimenes lietās, var atklāties kaut kas agrāk noslēpts, piemēram, neuzticība. Iepazīšanās parasti beidzas ar neko. Piemēram, gadījuma partneris pēc mīlas nakts pazūd, bet atstātās koordinātes izrādās nepareizas. Pieaugošās romantiskās emocijas nerada apmierinājumu.

- Ko sola Mēness kvadrāts ar Marsu (pl. 22:53)

Impulsivitāte, emocionālā nenoturība, aizkaitināmība, naidīgums, neremdināma aktivitāte. Cilvēki kļūst ātri satraucami, mazs sīkums var izsaukt vētrainu reakciju.

Cilvēki runā skaļi un bieži augstos toņos.

Rodas iespaids, ka katrs meklē, kur piekasīties, lai izgāztu savu slikto garastāvokli un uzkrājušos spriedzi. Pie kam cilvēks var šausmināties par rupjību un nekaunību, ar kuru saskāries, bet neievērot pats savu netaktiskumu. Visvairāk no tā cieš mājinieki un tie, kam savā darbā jākontaktējas ar lielām cilvēku masām: kasieri, konduktori, pārdevēji u.c. Īpaši asi uz visu reaģē sievietes, jo Mēness – viņu galvenā planēta. Vīriešiem tai laikā grūtāk noturēt savus dabiskos instinktus, viņi kļūst rupjāki, agresīvāki, tai skaitā arī seksā. Ārkārtējos gadījumos, īpaši alkohola iespaidā, iespējami kautiņi, bet

Ģimenē – roku palaišana, no kuras bieži cieš bērni.

Neiesaka piedalīties jautrības pasākumos, ballītēs, īpaši, ja tur paredzēts lietot alkoholu.