Jāņi Melnā Mēness ēnā?

Pēc Jāņu dienas Latviju gaidot lieli satricinājumi, laikrakstam sacījis astrologs Sergejs Čemnovs, bet ap vēlēšanu laiku - vēl lielākas nepatikšanas. Un tas viss tikai tāpēc, ka Latvija nokļūs Melnā Mēness ēnā. Mūsu valsts, ko astrologs salīdzinājis ar Zemes "trešo aci", esot īpaša teritorija, par kuru visu laiku notiekot cīņa gan enerģētiskā, gan politiskā, gan ekonomiskā līmenī. "Tā kā politiķi arī ir kosmosa enerģētiskās matrices daļa, tad arī uz viņiem attiecas lielās spēles noteikumi. Un ne jau velti uz šejieni pēdējā laikā braucot tik daudz ievērojamu politiķu. Un mums atliek tikai vaicāt: ko tas varētu nozīmēt?" vaicājis astrologs.
Taču jau tuvākajā laikā Latvijā varētu gadīties dabas kataklizmas vai masveida saindēšanās ar ķīmiskām vielām vai medikamentiem. Zvaigznes līdzīgā stāvoklī jau ir bijušas pērn, kad Lielupē ieplūda neattīrītie Jelgavas cukurfabrikas ūdeņi un gāja bojā zivis. "Tik smaga Līgo diena vairs nebūs vismaz 50 gadu. Tāpēc, ja vēlaties svinēt, tad dariet to mājās vai kaut kur nomaļākā vietā un nelaidiet bērnus ūdeņu tuvumā," iesaka Čemnovs, skaidrojot, ka šajās dienās ļoti spēcīga būšot Saturna - nolemtības planētas - ietekme. Tāpat kādu laiku jāatturoties no sirds un muguras operācijām. Vēl 22. jūnijā mainīšoties Zemes karma un cilvēkos tiks "ielikta" programma nākamajiem 18 gadiem.
Bet kas tad īsti ir astrologa pieminētais Melnais Mēness? Tas ir īpašs mistisks astroloģisks ķermenis, kas apzīmē visa ļaunā un grēku aizsākumu cilvēkā, kuru simbolizē Mēness. Melnā Mēness ietekmē var notikt ar prātu neizskaidrojamas lietas. Tā būšot arī uz vēlēšanu laiku, taču sākotnēji drūmās noskaņas vēlāk noteikti pārvērtīšoties ļoti pozitīvā iznākumā. Arī novembrī, kad Rīgā notiks NATO galotņu tikšanās, Marss un Jupiters atradīšoties tādā mijiedarbībā, ka sanāksme, visticamākais, likšot pamatus alianses sabrukumam.

AVOTS: "Latvijas Avīze, tulkojums no "Vesti segodņa".
PUBLICĒTS: 17.06.2006

DISKUSIJAS iespējamas:
www.astrologer.lv FORUMĀ