PLANĒTU CILPAS 2011.

Gribētu lielāku uzmanību pievērst tieši planētu retrogrādajam stāvoklim. Šo planētu cilpu apzināšana ir kā rifu karte kuģa kapteinim, paverot lielākas iespējas prognozēt kļūmes dažādās sfērās un izmantot tos kā atspēriena punktus.

Retrogrādā planētu (no zemes raugoties, ačgārnās, uz pretējo pusi vērstās) cilpas pārliek ietekmi no savas redzamās darbības un “kustības uz priekšu” uz planētai atbilstošu procesu bremzēšanu. Šajā laikā nevajag uzsākt jaunus planētai atbilstošu projektus. Labākais, ko retrogrādā stāvoklī var darīt, ir padziļināti pētīt un izstrādāt planētai atbilstošo enerģiju.

Norādīti tiek precīzi planētu retrogrādie brīži, kuriem gan uz vienu, gan otru pusi pieskaitāmas vairākas dienas aprakstītajam skaidrojumam līdzvērtīgas dienas, kamēr pati planēta attopas no retrogrādā „šoka” un izlīdzina savu kustību.

Par laimi, jāatzīst, kā nu kuram, bet 2011. gads ir tukšs no pērngad uzņēmējdarbību un attiecības paplucinājušajām Marsa un Venēras cilpām.

Merkura cilpas:

30.03 – 23.04. Auna zīmē;
3.08. - 27.08. Jaunavas un Lauvas zīmēs.

Šajā laikā tiek bremzēta visa veida ar komunikācija, ar transportu saistīti jautājumi. Politiķi izpļāpās noslēpumus un neveiksmīgi izteiksies. Cilvēku personīgā saskarsme būs apgrūtināta, tajā vērojams negodīgums, neadekvātu vārdu birums. Draugi strīdēsies par sīkumiem, neiedziļinoties otra patiesajos nolūkos. Skolnieki diktātos un sacerējumos pieļaus vairāk kļūdu nekā parasti. Tiks kavētas tikšanās. „Uzkārsies” projekti un datori. Autoavārijas un aviokatastrofas kļūs ierastāka lieta. Jaunumi izrādīsies tikai baumas. Retrogrādā Merkura laikā nevajadzētu akli uzticēties informācijai un rūpīgāk izmantot personiskās saskarsmes līdzekļus - vēstules, tālruni, e-pastu. Šajā laikā nevajag sākt ar tirdzniecību, transportu, komunikāciju saistītus projektus.

Merkura retrogrādais periods Auna zīmē lielāku apjukumu, nemieru un pārmaiņas raisīs Auna, Vēža, Svaru, Mežāža zīmēm.

Retrogrāds Merkurs Lauvā “izlādēsies” - Vērša, Lauvas, Skorpiona, Ūdensvīra zīmēs.

Retrogrāds Merkurs Jaunavā vairāk skars Dvīņu, Jaunavas, Strēlnieka, Zivju zīmes pārstāvjus.

Jupitera cilpa Vērša zīmē: 30.08. - 26.12.

Veiksme uzgriež muguru. Pasliktināsies attiecības ar apkārtesošajiem. Darbā jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem. Tendence mētāties no viena darba uz citu, neracionāli tērēt laiku un naudu. Vajadzīgā brīdī var pietrūkt nauda patiešām nozīmīgam kapitālieguldījumam.

Valstiskā līmenī ražošanas paplašināšanās nenotiek, ienākumi samazinās. Publiski skandāli. Labs brīdis sistēmas reorganizācijai. Aizies kāds valstiski ievērojams uzņēmējs...

Jupitera cilpa Vērša zīmē dzīves plānus un iespējas plusos sagrozīs Vēža, Jaunavas, Mežāža un Zivju zīmēm. Savukārt no pašiem Vēršiem, Lauvām, Skorpioniem un Ūdensvīriem visu ko var sagaidīt.

Saturna cilpa Svaru zīmē: 26.01. - 13. 06.

Reiz piedzīvota jau 13.01. - 30.05. 2010. Pazemināta atbildības sajūta, iespējama savu pienākumu un saistību neizpildīšana. Vēlīgs laiks, lai pārskatītu uzņēmumu, valsts iekārtas, katra personīgās darbības struktūru un to pilnveidotu, izmantojot uzkrāto pieredzi. Iespējas grozīt Satversmi, mainīt medicīnas pakalpojumu sistēmu vai pensiju, sociālo izmaksu sistēmu.

Retrogrāds Saturns Svaros stingrāku roku pieskatīs Auna, Vēža, Svaru, Mežāža zīmes. Kā labais skolotājs Saturns padomus dos Dvīņu un Strēlnieku zīmēs dzimušajiem.

Urāna cilpa Auna zīmē: 10.07. - 10.12.

Retrogrādā perioda laikā rodas saspiestības sajūta, rīcībā trūkst plašuma brīvības. Zūd harmonija attiecībās ar priekšniecību un augstākstāvošām instancēm. Piemērots laiks, lai atrastu sen aizmirstu uzlabojumu vai jauninājumu un iedzīvinātu tos.

Urāna cilpu visvairāk izjutīs Auna, Vēža, Svaru, Mežāža zīmju sākuma datumos dzimušie.

Neptūna cilpa Zivju un Ūdensvīra zīmē: 3.06. - 9.11.

Izgaismo šķietamu veiksmi. Tomēr vienlaicīgi arī palīdz izvairīties no ilūzijām. Pastāv bīstamība aiziet no dzīves grūtībām fantāziju pasaulē, alkoholismā un narkomānijā.

Plūtona cilpa Mežāzī: 9.04. - 16.09.

Reiz piedzīvota jau 7.04. - 14.09.2010. Cilvēku dzīvē „uzpeldēs” pagātnē bijušie cilvēki un apstākļi. Parādīsies iespējas tikt vaļā no veciem parādiem un pārveidot dzīves struktūru, izmantojot pagātnes pieredzi. Tiks atjaunota ideja par kādreiz pastāvošu autoritāru režīmu. 

Sadarbībā ar "Astroloģijas, Astronomijas avīzi".