VALENTĪNDIENA 2009

Spriediet paši!

19. Mēness diena

Apjukuma diena. Var iestāties garīgs apjukums, var justies garīgi iztukšoti. Viegli krist kārdināšanā. Iespējama apziņas dubultošanās. Izvirtībā iestidzis cilvēks var nokļūt naidīgā varā. Siro enerģētiskie vampīri. Vēlams rīkoties apdomāti, nožēlot grēkus, atbrīvoties no meliem un lepnības. Nedrīkst ļauties ilūzijām un svešai ietekmei. Labi būt mājās, sēdēt pie uguns, iedegt sveci. Nevajadzētu uzsākt sarunas par kopējo dzīvi. Var nodoties radošam darbam, taču jābūt uzmanīgam ar jaunām idejām. Šajā dienā atnākušas - var maldināt. Nevajag pieņemt lēmumus un skaidrot attiecības.

Sekss: NĒ!

Kāzas: NĒ!

Veselība: Smaga diena. Ļoti uzmanīgi ar zālēm un alkoholu.

Dienas harmonijas krāsa apģērbā un apkārtējā vidē - rubīna, tumši zaļa, pelēka.

Mēness SKORPIONA zīmē (no plkst. 16:50)

NOZĪME: emocionālais uzbudinājums pastiprinās. Pieaug histēriskums un sasprindzinājums. Viegli ļaujamies sīkām un lielām kaislībām. Esam neapmierināti ar sevi un apkārtējiem. Visu un visus redzam melnā krāsā. Vēlme kaut ko savā dzīvē mainīt, ko rada krasās noskaņojumu svārstības. Vienlaikus palielinās jūtīgums, piemēram, varam sajust draudošās briesmas. Lēmumus labāk nepieņemt, nevajag spert krasus soļus. Labāk nodoties klusai, mierīgai pašanalīzei un savu trūkumu novēršanai.

Dienas nokrāsu paspilgtina Merkura un Mēness kvadrāts plkst. 16:47, kura ietekme faktiski mērāma visu dienas aktīvo daļu.

NOZĪME: problemātiska diena. Rodas grūtības saskarsmē, jo informācija tiek uztverta pārāk emocionāli. Parasta piezīme var tikt uzņemta kā personisks apvainojums, bet nevainīgs kompliments - kā aplidošana.

Cilvēki var ievērot sīkumus, bet palaist garām kaut ko svarīgu.

Vēl arī palielinās kavējumu iespējas, jo sabiedriskais transports var nekursēt pēc grafika, bet personīgā mašīna iestrēgt korķos, kuri radīsies dēļ satiksmes dalībnieku sliktas savstarpējās sapratnes. Vīriešus vadītājus īpaši kaitinās sievietes-vadītājas.

Pazūd dokumenti, atslēgas, citi sīki priekšmeti, vajadzīgo cilvēku nav uz vietas. Tas viss liek uzbudināties, cilvēki kļūst nervozi, uzvilkti. Dēļ izklaidības un nespējas koncentrēties palielinās iespējamo kļūdu skaits.

Konflikti ar sievietēm - kaimiņienēm, darba kolēģiem, bērniem, kas var kaitināt ar savu nesapratni, nevīžību, nevajadzīgu rosību un pļāpību; ar radiniekiem un paziņām, kuri var atnākt bez iepriekšējas sazvanīšanās nepiemērotā laikā un sākt žēloties par dzīvi vai klačoties. Vispār baumas un klačas izplatās ātri un lielos daudzumos.

Iespēja saņemt nepareizu informāciju, ar neproduktīviem finanšu tēriņiem, ar fizisku nespēku. Steigas un nervozitātes dēļ cilvēki var ātri ēst, kā nākas nesakošļājot barību, sarijoties daudz gaisa, kas veicinās nepatīkamas sajūtas vēderā. Šajās dienās jāapģērbjas atbilstoši laika apstākļiem, jo paaugstinās iespēja saslimt ar saaukstēšanās slimībām vai vīrusu infekciju.

Neiesaka:

pieņemt svarīgus lēmumus, veikt pārrunas, nozīmēt darba pārrunas un apspriedes.

Noformēt un parakstīt dokumentus un citus svarīgus papīrus, slēgt kontraktus.

Veikt braucienus, aizbraukt komandējumā, pārcelties uz jaunu dzīves vietu.

Kaut ko apmainīt, veikt pirkumus.

Organizēt ģimenes svētkus, pieņemt viesus un iet viesos pašam, apmeklēt saviesīgas ballītes.

Kristaps Baņķis, sertificēts astrologs