Ģimeniskie un slapjie Jāņi

Saule līdz ar pāriešanu Vēža zīmē 21. jūnijā iezīmē patieso Saulgriežu laiku jeb mūsu senču svinēto Jāņu dienu. Zintnieku novērojumi liecina, ka īstajos Jāņos nedarbojas teiciens „līs kā pa Jāņiem". Naktī no 20. uz 21. jūniju darbojas spēcīga enerģētika, šis laiks ir piemērots ugunskura liesmām, apdziedāšanai un pirts procedūrām. Pamēģiniet ugunskura liesmās simboliski samest savs rūpes un raizes un pēc iespējas piedomājiet pie savām dzimtas saknēm, ģimenes un uzburiet savas skaistākās vēlmes. Tā kā šogad Jāņu dienas (23.-25.) sakritīs ar Mēness atrašanos ūdeņainajā Zivju zīmē, visnotaļ ticams, ka tiksim aplaimoti ar lietus sezonas sākumu. Arī Saulei Vēža zīmē vairāk tīkams silts, bet mikls laiks.

Šogad Līgo svētki patiesi pavadāmi atraisītās dziesmās, lustēs un dejās. Liela loma ir tieši ģimenes lokā pavadītām svinībām. Diemžēl, Jāņu dienu enerģētika šogad nepavisam nav piemērota miestiņa pārmērīgai lietošanai, jo iespējami bīstami pārsteigumi, kas saistīti ar saindēšanos, aizmāršību un neuzmanību. Papardes zieds šogad ir romantiskāks un izjustāks nekā citkārt. Bet vecākiem par to var būt stingrs vārds sakāms...

Vīriešiem ieteiktu nepārvērtēt sevi ar izrādīšanas kāri, lielību, pārmērīgām lēkšanām pār ugunskuriem. Labāk - nepārsālīt ar savu instinktu izpausmēm.

Sievietes jutīsies daudz harmoniskāk, pakļāvīgāk un samiernieciskāk. Vēlams atjaunot kādas dzimtas Jāņu tradīcijas vai piedomāt pie jaunu tapināšanas.

Iespējamas pretēju interešu sadursmes - strīdi, tādēļ vairāk jāļaujas laika plūdumam un mazāk jādiktē savi noteikumi. Ik pa brīdim jāatceras, ka šie ir enerģētiski spēcīgi svētku brīži.

Ļoti uzmanīgiem jābūt Līgo vakarā no plkst. 22:04 līdz 22:32, kas atzīmēts kā čika laiks, kad dubultā pieaug neveiklības un aizsapņošanās izraisītās ķibeles.