Zvaigžņoto pirkumu laiks - 2008


Kādiem pirkumiem 12 Zodiaka zīmēm 2008. gadā ir veiksmīgākais laiks?

Auns
Spontānā Auna pirkuma saraksts būs tikpat īss kā Jāņu nakts. Apģērbs izrādīsies ejošākā prece, kas spēs iepriecināt darba gigantu. Prestiža pildspalva vai zolīda darba soma ir teju viss, ko karstā sirds spēs iekārot. Pie "dzelžiem" Auns gan pakavēsies mirklīti ilgāk.

Sevis apdāvināšanas akcija: aiz muguras, bet Aunu tas neskumdina.

Vērsis
Praktiskas mīļlietiņas, pavārgrāmata, ceļojumu apraksti un inventārs kuslajam Vērsim vienmēr kā pirmais patrāpīsies pie rokas. Ja vēl atcerēsies, ka zupai vajadzīgs piešaut kādu eksotisku garšvieliņu. Hmm, mēli (liellopu) norīt! Lai neaizmirstu garo iepirkšanās sarakstu mājās, noglabās to nesen kā nopirktā tālruņa atmiņā.

Sevis apdāvināšanas akcija: 30.04 - 25.05.

Dvīņi
Vēja tvērējam Dvīnim pienācis laiks iekārtot un izdaiļot ģimenes ligzdiņu. Tam derēs viss, kas kokā darināts un praktisks: gulta, rakstāmgalds un šūpuļzirdziņš bērnam. Vai īsteni Dvīņi varēs paiet garām sīklietiņu piparbodītei? Nespēs gan! Ak, jā, neaizmirsti apdrošināšanas polises! Der noprovēt seksmantiņas, masāžas krēmiņus un eļļiņas.

Sevis apdāvināšanas akcija: 25.05 - 18.06.

Vēzis
Galvas izvēdināšanai derēs jauns copes inventārs, platmale ceļojumam, ērts kurpju pāris un citas izbraukumiem pie dabas nepieciešamās lietas. Sirdsmieram Vēzis nopirks jaunu veļasmašīnu. Pareizi vien ir, jo nebūs laika gar veco krāmēties. Elektronika kalpos godam. Arī smukumlietas - bižutērija un puķes - piekušinās niķīgā Vēzīša burkšķēšanu.

Sevis apdāvināšanas akcija: līdz 10.05; 18.06 - 12.07.

Lauva
Zodiaka izlēcējam Lauvam vēlams iegādāties biezāku naudasmaku. Būs grūti paiet garām intīmās skaistumkopšanas un higiēnas plauktiem. Tādēļ, ka vienmēr atradīsies uzstājīgi gribētāji iepazīt viņa daili tuvāk un pamatīgāk. Aktuālāki kļūs uztura jautājumi, kaloriju skaitīšana un paslepšus nopirktie diētas līdzekļi. Lauviņas pirks mājdzīvniekus un baros tos jo brangus.

Sevis apdāvināšanas akcija: 10.05. - 01.07.; 12.07 - 06.08.

Jaunava
Allaž praktiskā Jaunava šogad pārspēs sevi, nopērkot jaunas greznumlietas savam kaktiņam-stūrītim zemes. Bižutērijas nodaļa būs atvērta tieši Jaunavai, iemainot to pret iknedēļas aptiekas apmeklējumu. Ziepes, putiņas, skrubīši, masāžas eļļiņas - Jaunava palutinās sevi, atgriežot savu jaunavīgo daili. "Jaunība, sārtais rožu lauks..." dungojot Jaunava atcerēsies, ka pujeņu dobei vajadzīgs mēslojums. Mājās pārnākusi aizgūtnēm izprovēs visas jaunās bērnu spēlītes.

Sevis apdāvināšanas akcija: 01.07 - 30.08.

Svari
Sen plānotais kosmētiskais mājas remonts spiedīs Svarus labi orientēties plašajā rūpniecības un saimniecības preču sortimentā. Saldumi un ziedi līdzēs visām kaitēm. Dieva dēļ, tikai nedāviniet otrajai pusītei svarus, - viņam to jau tā ir dzīvē gana. Atsvaram noderēs kaut kas no smaržu pasaules.

Sevis apdāvināšanas akcija: 30.08 - 16.11.

Skorpions
Kam gan domātas lielveikalu kafejnīcas ar visām iekšā mānošajām "atkarībām", ja ne Skorpiona vājībām. Kafiju - lūdzu, kūciņu - bez šaubām, un salātiņi paši aiz vaigiem lien... Skorpions uzsūks lielveikala burzmas saražoto turbo enerģiju, laiski copējot VIŅU! Un iepatiksies ar, kaut kas izskatīgs, uzbudinoši mīksts, silts un...pūkains. Uzmini nu, kas tas ir?! Vilnas sega, teiksim. Īstais laiks pārtrumpot kaimiņu ar ko šikāku, aiz viņa paša žoga noskatītu.

Sevis apdāvināšanas akcija: 24.09 - 18.10; 16.11. - 27.12.

Strēlnieks
Bez otras pusītes domām būs pagrūti izvēlēties starp darba portfeli, jauniem svārkiem vai kurpju pāri. Mūžu dzīvo, mūžu grozies gar kancelejas preču plauktiem. Strēlnieks nopirks pūralādi, grāmatplauktu - kaut ko fundamentāli netipisku savai Dullā Daukas dabai.

Sevis apdāvināšanas akcija: 18.10 - 12.11; Ziemassvētku laiks.

Mežāzis
Mežāzis lūkosies pēc jaunas jostas, jo līdzšinējā robiņi žņaugs labklājības pastiepto punci. Skats par rubuli: vīrs ģērbies kā no žurnāla vāka staipās un lokās gar pēdēja modes kliedziena trenažieriem. Nopietnas grāmatas, jaunākā elektronika un turīga cilvēka imidža preces - narcisma apgarots, mietpilsoniskais Mežāzis staros aiz laimes. Sakiet, lūdzu, kur nopērkams lauru vainags?

Sevis apdāvināšanas akcija: 12.11 - 08.12.

Ūdensvīrs

Intelektuālais zinību krājējs iztēlosies sevi par Salaveci esam un cauru gadu meklēs iespēju apdāvināt savus mīļotos. Ūdensvīrs nepaiesi garām ziedojumu urnai, aptiekai, filmu intriģējošajiem plauktiem un grāmatnīcai. Romantiku palīdzēs uzburt vannas piederumi, skaista mūzika, sveces un... mazdrusciņ zeltaina vīna. Ja vien būtu kāds, ar ko vannas putas dalīt...

Sevis apdāvināšanas akcija: 08. 12 - visas Ziemassvētku izpārdošanas.

Zivis
Zelta Zivtiņas būs redzamas gaisīgi joņojam pēc jaunas balles kleitas kārtējai saviesīgai dzīvei. Kāds stāstīs, ka pēcāk viņu redzējis sapņaini mērām (kristāla) kurpītes. Tikmēr vīrišķās kārtas pārstāvji urķēs fotoaparātu, telefonu un citu ne mazāk modernu ierīču pārdevējus. Savus draugus Zivtiņa apzeltīs - monopola tipa spēlēs. Dzīves bez apstājas - vēl kāds lidojums derētu.

Sevis apdāvināšanas akcija: nākamais gads.