Sieviešu diena astrologa acīm

8. martu savās toņkārtās iekrāso 2. Mēness diena. Tā ir īpaša pārbaužu diena, kad varam pārbaudīt draugus, nedraugus un ko vien sirds kāro. Šādā dienā varam lūgt žēlastību un piedošanu. Intuīcija nepievils. Diena, kad vēlams izvairīties no konfliktiem un vētrainām emociju izpausmēm. Jo īpaši tas svarīgi pēcpusdienā (pēc plkst. 16:23), kad Mēness ieiet karstasinīgajā Auna zīmē. Pēcpusdienā palielināsies emocionālā spiedze, radīs ātras dusmas, tādēļ jāpastiprina paškontrole un savaldība. Bet melns nav tik melnas kā to mālē: palielināsies arī optimisms, dzīvesprieks un darboties griba. Šodien var viegli "ar vienu cirtienu" atbrīvoties no lietas, kas nomāc. Vislabākā būtu ieplānot mierīgu atpūtu. Plānotie pasākumi noritēs uz "urrā". Ar grādīgajiem dzērieniem labāk nepārsālīt, jo sekas var būt neprognozējamas. Jāizvairās no pārēšanās un skopulības.

Nemēģiniet izskaidroties ar otru pusīti, jo gribēsiet izlādēt uzkrātās emocijas. Mīļotajai patiks seksuālas dāvaniņas. Erotikas laiks... Laba diena bērna ieņemšanai.

Pēcpusdienas krāsa - sarkanā.

"Lēnam pār tiltu" čika laikā: līdz plkst. 16:23

Kopumā marts vēl atnesīs īstenās jūtu Valentīndienas un uzmanību apliecinošās Sieviešu dienas: 10., 24. un 25. marts. Savukārt 16. marts iezīmēs sievišķā (Venēra) un vīrišķā (Marss) pirmsākuma savstarpēji harmonisku saspēli. Tā arī viena no labākajām kāzu dienām visā 2008. gadā.

Drīzumā gaidāms apraksts: ko varam sagaidīt no 08.08.08; vai šovasar ir gaidāma zvaigžņota kāzu vasara?

AUTORS: Kristaps Baņķis