VALENTĪNDIENAS astroloģiskais fons ROMANTIĶIEM

Dienas enerģētika paģēr - cilvēki alks pārmaiņas, izklaides un kontaktēšanos. Noskaņojums būs pacilāts ar jūtamu tieksmi pēc piedzīvojumiem.

 

Labs laiks meklēt domubiedrus interneta vidē. Ceļojumiem un izbraukumiem labvēlīga dienas otrā puse. Pastiprināsies vēlme būt cilvēkos, iegūt jaunus draugus, smelties informāciju un nodot to tālāk. "Galvenais ir piedalīties", "Nost ar garlaicību un vienmuļību!" Tas - rungas viens gals.

 

No otras puses, emocionālais jūtīgums pastiprināsies, uz visu reaģēsim vētraini, taču šīs emocijas būs virspusējas, seklas. Sievietes - kaprīzas.

 

Diena piemērota vieglam flirtam, kaut dienas enerģētika neiesaka pārsālīt ar tukšiem solījumiem. Par saviem vārdiem būs jāatbild. Diemžēl, neatbilstoši Valentīndienas garam, daudzi gribēs "pakasīties", iespējami krasi kaprīzi izlēcieni.

 

Šogad lielākas iespējas vīriešiem konstruktīvi nodemonstrēt savu vīrišķību. Tiesa, tas bieži vien nesaņems pretim cerēto. Stiprais dzimums būs dāsns. Sievietes, lai arī runātīgas, pieturēsies pie saviem principiem un nesteigsies mesties bangojošajā kaislību okeānā.

 

Ziedu vietā labāk meiteni aizvest uz lustīgu burziņu, jauki patērzēt kādā ļaužu iecienītā tējnīcā vai pastaigāties svaigā gaisā. Mēģini uztvert pats, kurš variants šoreiz viņai ietu pie sirds vairāk. Neceri, ka uzreiz uzminēsi...

 

Tā kā 14. februāris iekrīt 9. Mēness dienā, no seksa labāk atturēties - tas pamatīgi patukšos enerģijas krājumus. Valentīndienas sagaidīšanas nakts mīlas priekiem ir pateicīgāka.

 

Ja esi izdomājis bildināt meiteni (tam gan šogad rodami piemērotāki laiki), dari to pēc plkst.14.30, kad aiz muguras būs "tukšais" Čika laiks. Tas arī iemesls, lai rīta pusē riskētu sajaukt mīlestības vēstuļu adresātu.

Dienas mode: klasisks, ieturēts stils ar dzeltenu akcentiņu.

 

 

 

Kristaps Baņķis,

sertificēts astrologs