Kāds gaidāms ŪDENS PŪĶA gads

2012. gada 23. janvārī plkst. 9:36 pēc Latvijas laika sākas Ūdens Pūķa gads, kas ilgs līdz 2013. gada 10. februārim, kad “stafeti” pārņems Ūdens Čūska.

Kvalitāte: „Ne viss ir zelts, kas spīd”.

Pūķis ir bagātīgi apveltīts ar veselību, vitālo spēku un aktivitāti.

Atklāts, nespēj būt sīkumains, liekulīgs un mēlnesīgs, nepiemīt pat visvienkāršākā diplomātija.

Pūķis gan nav tik naivs kā labsirdīgā Cūka, tomēr ir lētticīgs, un viņu var viegli piemuļķot.

Pūķis ir jūtīgs un bieži satraucas nevietā.

Tieksme pilnveidoties liek būt prasīgam gan pret sevi, gan citiem. Precīzs. Daudz prasa, bet dod vēl vairāk.

Pūķis ļoti ātri saskaišas. Nespēj savaldīt mēli, un vārdi bieži apsteidz domas. Tomēr vajag paļauties uz viņa viedokli – vienalga, vai tas ir labi vai slikti izklāstīts, jo ierasti dod labus padomus.

Neatturams entuziasts, ātri aizraujas. Augstprātis. Spējīgs, inteliģents, izturīgs, augstsirdīgs stipras gribas cilvēks. Viņu klausa, un viņam ir ietekme.

Viņu bieži mīl, bet pats viņš mīl reti. Mīlestībā nekad nepiedzīvos vilšanos vai bēdas. Tomēr ar visu to viņš dažkārt var kļūt par drāmas vai izmisuma vaininieku.

Pūķis, kas ir pārāks par apkārtējiem cilvēkiem, bieži izjutīs neizpratni. Īstenībā cilvēki par viņu sajūsmināsies un viņam klausīs. Jo mazākas būs viņa bēdas, jo lielāka būs veiksme. Viņam ir grūts raksturs, ko māc neapmierinātība.

Pūķis ir veiksmes, debesu varenuma un viscēlākās astroloģiskās ietekmes zīme. Simbolizē dzīvi un augsmi. Pūķis atnes bagātību, tikumību, harmoniju un ilgmūžību.

Tomēr katrai medaļai ir arī otra puse, un, ja sāk šķist, ka Pūķim ir viegla dzīve, tad atcerieties: tā ir tikai ilūzija. Pūķis arvien žilbina, taču ne tik spoži, lai no tā zaudētu acu gaismu. Viņa spēcīgā personība ir tikai šķitums. Reāli viņa nav – šis dzīvnieks ir radīts tikai parādei, tas ir rāms un varens karnevāla tēls.

Atkarībā no savas vēlmes viņš spļaus uguni, zeltu vai ūdeni, bet pēc svētkiem viņu sadedzinās. Un kā fenikss viņš atdzims no pelniem pirms nākamajiem svētkiem. Viss ir māņi...

Kā sagaidīt Austrumu gadumiju - 2012. gada 23. janvāri plkst. 9:36

Pūķim patīk krāšņas, karnevāla izdarības – ar pompu, patosu un plašā paziņu lokā. Viss spīd un laistās, lai jūt, ka svin dzīvi!

Pūķim tīk skaistas tradīcijas un pēkņi ideju uzplaiksnījumi, tādēļ ļaujies fantāzijai un pārsteidz sevi un citus!

Pūķa krāsas – zils, melns un zeltains. Tās tad arī var izmantot svētku galdā, apģērbā, interjerā un visādi citādi.

Skaistākie tērpi.

Svētku svinībās izmantojamas dārglietas, jo Pūķim, kā zināms, vienmēr paticis apsargāt ko vērtīgu – par to tam acis gailo.

Un īpaša vieta ir ierādāma bērniem.

Mazliet mistiska gaisotne iekārdinās Pūķa labvēlību.

Pūķis ir ticīgs, tamdēļ jāceļ godā attiecības ar Augstāko.