PĀRA ASTRO KOMPOZĪTKARTE -
ATTIECĪBU VIENOTĀ ASTROKARMA 
KOPĀ BŪŠANAI vai ŠĶIRTĪBAI

Jauna KB konsultēšanas autormetode, kur no katra astrokartēm izveido pāra sintezēti vienoto horoskopu – ASTRO KOMPOZĪTU! Projekts pieejams ŠEIT - KLIKO!

Caur šo Astrokarti varam runāt par MĒS = PĀRA INTEGRĒTO/SINERĢISKO/VIENOTO HOROSKOPU = KOPĒJĀS ASTROKARMA VĒSTĪJUMU UN KOMPASU. 

Šī ir savā ziņā fatālistiskā astroloģija ar nelielām un sarežģītākām manevrēšanas iespējām, bet patiesākā, jo atbrīvota no iegribām un ilūzijām. Piemērota mierīgai un Garīgi dziļai izpratnei. Neder ziņkārei un paaugstināta attiecību trauksmes brīžos, kad prioritāri iesaku apmeklēt psihologu. Neder, ja grib tikai zināt “man viņš der vai neder?!” 

Noderīgākā – attiecību pirmsākumos, pirms attiecību sākšanās, tāpat arī ilgstošās attiecībās esošajiem, lai atklātu jaunas attiecību dimensijas un šķiršanās procesā, karmas nosacījumu izpildei ceļā uz laimīgāku turpmāko dzīvi.  

Konsultācijas gaidīšanas laiks – līdz 21 dienai! 

Klasiskā astroloģija vairāk pakļaujas jautājums – atbildes konsultēšanas stilam, tādējādi esot attiecībās visbiežāk vairāk ieinteresētās un vēl biežāk uztrauktās/nobažījušās personas pavadā, izmantojot personas Astrokarti (kurā viss ir) un abu personu sinastrisko jeb savietojamības karti, lai saprastu abu mijiedarbību. Metode ļoti labi strādā, ja ir problēmas, bet teju neko nepasaka par PĀRA ATTEICĪBU JĒGU KARMSIKĀ SKATĪJUMĀ. 

Piemēram, pārim ir lieliskas attiecības, bet viņiem nekādi kopā pēc KOPHOROSKOPA nav lemts ceļot, radīt bērnus vai veidot biznesu un jebkuri mēģinājumi to veikt parasti ir nesekmīgi un lemtas lielām ciešanām, neskatoties uz labo saderību (sinastrija). Ja saprot, kur ir “enkurs”, tad daudz vieglāk ar to tikt galā un atrisināt. Ne vienmēr jālaužas aizslēgtās durvīs, ja blakus ir atvērtas. Ja kaut kas nav lemts kopībā, tad tam ir lielāka vēsts, kuru uzzinot prāts var tapt dziedināts un sākt meklēt veselīgus risinājumus (piemēram, pārceļoties uz citu valsti, abi var iegūt kāroto bērniņu utml. vienkāršāki vai sarežģītāki risinājumi) 

Attiecību lielākā jēga ir izteikta formulā 1 + 1 = 1 kubā 
Tā ietver gan to, ka partneris ir ne tikai Tavs atspulgs un faktiski Tu pats līdzībās un pretmetos spoguļattēlā, bet arī ar lielāku vienotību (ne nošķirtību) savstarpēji un Dievišķajā, kā arī kopdzīves pievienoto vērtību, kas ir kā augstākā un trešā iztrūkstošā vērtība = vienojošā kādēļ satiki tieši šo cilvēku. Attiecību KOPHOROSKOPA izpratne ir ne tikai svētīga kopībā, bet arī cieņpilnā un karmiski pareizā šķiršanās procesā, jo karmiski var atsvabināties, lai ātrāk iegūtu ko lielāku, tikai zinot šos kopējos ASTROKARMA saistības ar unikāliem risinājumiem.